havada uçma duası görünmezlik duası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

undead

Kayıtlı Üye
iyi geceler arkadaşlar...merak ettiğim bir soruyu sizlerle paylaşmak istedim bir çok forumda baktım ama doyurucu cevaplar alamadım sormak istediğim soru şu...BİR KİŞİ DUA İLE ALLAHIN KERAMETİ İLE HAVADA UÇMAYI DENEYEBİLİRMİ VEYA GÖRÜNMEZ OLABİLİRMİ VEYA SUDA YÜRÜYEBİLİRMİ? yani dua ile bu tür şeyler gerçekleşebilirmi veya herhangi bir büyü formulü ile bu tür uygulama yapılabilirmi..lütfen gerçekten anlayanlar yazsın...bu konuda ciddyim..çok merak ediyorum...

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
uçmaktan kastım astralle uçtuğunuzu hissedebilirsiniz ama astral seyahette başarmak gerçekten zordur.
görünmezliğe gelirsek baal adlı demon görünmezliği size öğretebilir ama sizden büyük bir bedel alır o yüzden dikkatli olun.
iyi forumlar.

Hetor

Kayıtlı Üye
Valla ben hem uctum hem suda yurudum hem de gorunmez oldum. Hemde dua etmeden!
Nasil mi?
1. Ucaga bindim, uctum.
2. Denizin sig kenarinda yurudum
3. Dalis yaptim, gorunmez oldum.

Kimse kusura bakmasin, kendimi tutamadim :)

undead

Kayıtlı Üye
Valla ben hem uctum hem suda yurudum hem de gorunmez oldum. Hemde dua etmeden!
Nasil mi?
1. Ucaga bindim, uctum.
2. Denizin sig kenarinda yurudum
3. Dalis yaptim, gorunmez oldum.

Kimse kusura bakmasin, kendimi tutamadim :)
bu kadar sığ yaklaşmanızı anlıyamadım...pozitif bilim olarak bakarsak belkide öyle yaklaşan benim..ama burası başka bir platform ....eğer bilginiz fikrinizde olmasın..olacaksada güzel bir şekilde anlatın...kendimi tutamadım ne demek ya..burası sosyal paylaşım yeri...kavganın yeri değil..çok sinirlendim

undead

Kayıtlı Üye
astral syahat çok kolay aslında ...ufak kimsenin tam kavrayamadığı bir taktik...çok dua okuyun...ve uyuyakalın..birisine söyleyin evde herhangi birine uyduktan 3.4 saat sonra kaldırsın..sizi ve uyuyakaldığınız yerden yatağınıza götürsün..işte burası çok önemli uyumuyoruz...yavaşça hözlerimiz kapatıyoruz...ve hayal ediyoruz..o sırada genellikle karabasan diye bilinen varlık geliyor..veya rem uykusu diye tabir edin farketmez..orada gelince korkmayın ve hayal edin gideceğiniz yeri emin olun...önce hayal olarak sonra ise gerçekten gidiyorsunuz...ama sonralarını tam olarak söyleyemem...burası kalsın...şu anda merak ettiğim..baal adlı demon bizden ne ister...imanımızdan mı bir şeyler çalar..bu bir tür büyüye mi giriyor..demek istediğim en başından beri bu işi yaparken şirk olmasın ve ALLAHIN lütfettiği bir durumla gerçekleşsin..ne bileyim..bir esma bir dua ..anlatmak istediğim..bu sağlıcakla kalın..teşekkür ederim

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Fazla merak iyi değildir , uçmak içi dua mı edilir ? :D siz en iyisi astral seyahat deneyin hem uçuyosun hemde kimse seni göremiyor , su ,kara ,hava maddeler engel değil istediğini yapabilirsin .
Sevgi ve Işıkla :)

undead

Kayıtlı Üye
Fazla merak iyi değildir , uçmak içi dua mı edilir ? :D siz en iyisi astral seyahat deneyin hem uçuyosun hemde kimse seni göremiyor , su ,kara ,hava maddeler engel değil istediğini yapabilirsin .
Sevgi ve Işıkla :)
ilk astral deneyimim anlattığım şekilde olmuştu merak ettim...ve yarısı gün daha farklı şekidlde yaotım..fakat bu sefer bir güç duvarda yazılı olan kuran levhasını yere attırıyordu ve yerdeki kuranın üstünden geçemiyordum canım yanıyordu....kalktığımda parmakları olmayan bir kol yanıma doğru geldiğini hissettim...sonra kulak daveti yaptım ve sonrasında ise korkunç şeyler ...anlatmıyım gerçekten cümleleri bile korkutur

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Eğer bu konu hakkında bir kişi daha dalga geçer bir mesaj yazarsa siteden sürekli olarak uzaklaştırılacak ve asla bir daha alınmayacaktır. Biliyorsanız cevap verin bilmiyorsanız susun. Eğer ki karşınızdaki kişiye yaşı ya da pozisyonu veya merak ettiği konuya saygı duymayı öğrenemeyecekseniz burada bulunmanızın ne size ne de başkasına faydası olmayacağı için burada bulunmayın.

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Ben dalga geçmek için cevap yazmadım sadece öneride bulundum , bu arada size nick konusunda mesaj atmıştım hala dönmediniz ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sadece sizi ifade ederek yazmadım bu uyarı yazısını. Siz gereken mesajı aldığınıza göre sorun yok demektir. Mesajınıza da yakında cevap verilecektir. Sevgi ve Işıkla...

ekcs

Banlı Kullanıcı
Anladığım kadarıyla bir müslümansınız bu nedenle size bir hikaye anlatmak istiyorum: Çok eski dönemlerde fakir bir adam ve karısı İstanbul'un Anadolu yakasının sakin ve ucuz bir semtinde yaşarlarmış. Ömürlerin büyük zorluk ve maddi sıkıntılarla geçermiş. O dönemin en ünlü hocalarından biri Avrupa Yakasında vaaz verecekmiş. Bunu duyan fakir ama dindar adam gidip adamda tavsiye ve bilgi almak için cebindeki son parayı harcıyarak sandalla karşıya geçmiş. Vaazda hoca " Allahın gücüne, varlığına ve birliğine inanıp bir besmele çekerseniz şu denizler bile size yol olur." Demiş. Bunu dinleyen nasıl geri döneceğinin çaresinide bulmuş. Sahile gitmiş ve besmelesini çekip bir ayağını suya atmış. Gerçektende adam suyun üstünde duruyormuş, yürüyerek evine gitmiş ve hanımına bütün olanları anlatmış. Karısı bu mübarek hocayla tanışmak ve teşekkür etmek için yarın akşama yemeğe davet etmek istemiş kocasıda kabul etmiş. Ve yarın yine besmelesni çekip yürüyerek geçmiş denizi. Cami boşalınca adam hemen hocaya koşmuş ve yemek davetinde bulunmuş. Hocada davete icabet etmek sevep olduğundan dolayı kabul etmiş ve varmışlar denizin kenarına. İlk önce adam besmelesini çekip atlamış ve yürümeye başlamış birden su sesi duymuş ve arkasına dönüp bakmış. Görmüş ki hoca suya düşmüş. Hocanın söylediği ilk şey " Ben allahın beni karşıya geçirebileceğinden şüphe ettim ama sen öyle mübarek bir adamsın ki bir an bile şüphe etmedin ve denizler bile sana yol oldu yürüdün. Demiş.

Yani dua falan istemene gerek yok alaha imanın güvencin tam olsun bir an bile tereddüt etme sadece bir besmeleyle denizler sana yol olur.

-Sevgi ve Işıkla...

undead

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla bir müslümansınız bu nedenle size bir hikaye anlatmak istiyorum: Çok eski dönemlerde fakir bir adam ve karısı İstanbul'un Anadolu yakasının sakin ve ucuz bir semtinde yaşarlarmış. Ömürlerin büyük zorluk ve maddi sıkıntılarla geçermiş. O dönemin en ünlü hocalarından biri Avrupa Yakasında vaaz verecekmiş. Bunu duyan fakir ama dindar adam gidip adamda tavsiye ve bilgi almak için cebindeki son parayı harcıyarak sandalla karşıya geçmiş. Vaazda hoca " Allahın gücüne, varlığına ve birliğine inanıp bir besmele çekerseniz şu denizler bile size yol olur." Demiş. Bunu dinleyen nasıl geri döneceğinin çaresinide bulmuş. Sahile gitmiş ve besmelesini çekip bir ayağını suya atmış. Gerçektende adam suyun üstünde duruyormuş, yürüyerek evine gitmiş ve hanımına bütün olanları anlatmış. Karısı bu mübarek hocayla tanışmak ve teşekkür etmek için yarın akşama yemeğe davet etmek istemiş kocasıda kabul etmiş. Ve yarın yine besmelesni çekip yürüyerek geçmiş denizi. Cami boşalınca adam hemen hocaya koşmuş ve yemek davetinde bulunmuş. Hocada davete icabet etmek sevep olduğundan dolayı kabul etmiş ve varmışlar denizin kenarına. İlk önce adam besmelesini çekip atlamış ve yürümeye başlamış birden su sesi duymuş ve arkasına dönüp bakmış. Görmüş ki hoca suya düşmüş. Hocanın söylediği ilk şey " Ben allahın beni karşıya geçirebileceğinden şüphe ettim ama sen öyle mübarek bir adamsın ki bir an bile şüphe etmedin ve denizler bile sana yol oldu yürüdün. Demiş.

Yani dua falan istemene gerek yok alaha imanın güvencin tam olsun bir an bile tereddüt etme sadece bir besmeleyle denizler sana yol olur.

-Sevgi ve Işıkla...
doğru diyorsunuz ..işin aslı ihlas ve samimiyete geliyor...müslümanlık ALLAHA teslimiyet olmadan gerçekleşmiyor...ona teslim olduktan sonra hazır kalığlaşmış sözlere gerek yok benim kanımca bazılarının yeri var o doğrudur.benim merak ettiğim müslüman olmayan biride bu uygulamaları yapabilirmi...yani büyüden bahsediyorum..bu tür şey gerçekleşirmi..yoksa müslüman olup tam bir iman sahibi olunca tabikii bu tür şeyler olur....

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
buna benzer birçok olay var suda yürüyen mübarek kişiler hakkında ;

hz.isa nında yaptıgı söylenir by hikayede şöyle...

hz. İsa, beş ekmekle beşbin kişiyi doyurduktan sonra öğrencilerine, kayığa binip karşıya geçmelerini söylemişti. Öğrencileri de rüzgarlı ve fırtınalı bir havada kayığa binip karşıya geçmeye çalışmışlar, ancak şiddetli dalgalar yüzünden kıyıya ulaşamamışlardı. Bu sırada başka işleri dolayısı ile Hz.İsa kayığa binmemiş ve kıyıda kalmıştır. dalgalarla boğuşmakta olan öğrencilerin yardımına b,r süre sonra hz.isa yetişir onu gören ler hayalet sanar. hz.isa nın öğrencilerindenden biri olan petrus isa ya ''Eğer gördüğümüz sen isen emir ver de su üstünde yürüyerek sana geleyim" der. Hz.İsa, ona gelmesini söyleyince Petrus su üstünde yürümeye başlar, fakat esen şiddetli rüzgar yüzünden kalbine bir korku düşer ve bu esnada hemen suya batmaya başlar.bunun üzerine petrus korkar ve ya rabb beni kurtar diye dua etmeye başlar hz.isa ise ona döner ve derki ''ey imanı kıt havarim (öğrencim)
peki neden inanmayı bıraktın

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
üzgünüm mesajın geri kalan kısmı ulaşmamış iki mesaj yazmak durumunda kaldım

hikaye şöyle;

hz.isa beş ekmekle beibin aç insanın karnını doyurduktan sonra havarilerine yani öğrenci ve müridlerine kayıkla karşı ya geçmelerini söyler ama hz.isa bir takım işlerin nedeni ile kayıya binmez. kayık ile yol almaya başlayan öğrenciler fırtınaya yakalanırlar.
sabaha karşı hz. isa gelir havarilerin yanına ama suyun üstünde yürümektedir
onu ilk önce hayalet sanar havariler ve korkarlar fakat hz.isa anlara kormamalarını ve gelen kişinin kendisi olduğunu söyler
havarilerden biri olna petrus hz.isa ya ''eğer suyun üstündeki kişi sen isen izin verde yanına yüreyerek bende geleyim der''
petrus suyun üstüne çıkar ve hz.isa nın yanına gitmeye başlar fakat fırtınadan kaynaklanan dalga ve fırtınalardan korkar vede şüpheye düşer
petrus bu nedenle suyun içine batmaya başlar korkmuştur ve dua eder ''ey ya rabb kurtar beni'' der
yardımına hz.isa gelir ve derki ''ey imanı kıt öğrencim , peki neden inanmayı bıraktın''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...