Yardım! Yeteneklerim mi köreliyor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATCH

Kayıtlı Üye
Öncelikle selam :) Siteye yeni katıldım ama uzun süredir cadılık ve telepatiye çalışıyorum bir sorum olacaktı :) Eskiden insanların zihinleri okuyabiliyordum.0 Dün bir şey fark ettim evde anneannemin sol elini tutup ne düşündüğünü anlamaya çalıştım ama hiç bir şey olmadı bir kaç kez daha denedim ama sonuç hala aynıydı. Eskiden rahatlıkla bunu yapabiliyordum yani tam olarak okuyamasam da yine anlayabiliyordum ama şimdi hiç bir şey yapamıyorum. Sadece bu hayvanlarda etkili oluyor onlara istediklerimin bir kısmını yaptırabiliyorum ama insanlarda artık yapamıyorum ne olmuş olabilir ? Yeteneklerim mi köreliyor ? YARDIM!

PATCH

Kayıtlı Üye
O biraz daha büyü ile alakalı. Ben artık neden zihin okuyamadığımı sormuştum. Cevapları da okudum ama musallat türü şeylerin olmadığına eminim o konularla ilgilenmiyorum 1 hafta kadar hiç çalışmamıştım ondan kaynaklanabilir mi ?
Teşekkürler :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Bu durumda çalışmalarınıza yeniden başlayın, eğer yine sorunlarınız olursa tekrar sorun. Meditasyon yapmayı, arınmayı ihmal etmeyin. Doğayla zaman geçirin, rahatlamaya çalışın.

Ancak en önemlisi çalışmalardaki devamlılıktır. Yol uzun ve çalışmak en önemli mesele.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
En büyük sıçramalar bir kaç adım geri gidilerek yapılır. Sabır ve azimle çalışmaya devam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads