Lucid Rüyada Zarar Görüyorum Yardım Edin

MrsBloody

Kayıtlı Üye
Lucid rüyada gerçek bedenimmiş gibi zarar veriyorum kendimi rüyada bileklerimi kesiyorsam gerçektede kesiyorum bunun kurtuluş yolu yokmu acaba ?

ekcs

Banlı Kullanıcı
Lucid rüyada ne düşünürsen o gerçekleşir tek yapman gereken düşüncelerini kontrol etmek başkasının yapabileceği birşey yok mesela ben kendimi lucid rüyadayken uçarken bulduğum zaman ya düşersem diye geçirdiğim anda yere çakılırdım şimdi öyle düşünmüyorum düşünsemde tekrar uçmayı düşünüyorum ve yerin denize dönüştüğünü :D

-Sevgi ve Işıkla...

Sistem X

Banlı Kullanıcı
buna benzer etkiler bende görüyorum fakat luıcid mi emin eğilim eskiden denerdim ama bırakalı çok oldu .. az önce biraz kestireyim dedim uykuya daldım bir kaç dakika sonra rüyam da gözümün önüne bir savaş esnasında bomba patlama sahnesi geldi ve ben bu etkiyi beynimde hissettim. beynim sarsıldı kuvvetli bir şekilde ve hemen uyandım .. eskiden uykudan düşmeler falan çok olurdu şimdi başka türlü fiziksel etkiler hissetmeye başladım ... ara sıra oluyor böyle .. bomba patladığı zaman yüzüme doğru gelen parçaçıklar yüzüme çarptığı anda ben kolumla yüzümü koruyordum tam parçaçıklar çarptı ben uyandım .. ama o sarsıntı bile bana yetti .. gerçek gibiydi .s başka konu açacaktım ama bunu görünce yazayım dedim ..

oguzqueee

Banlı Kullanıcı
İş
Endüstri Mühendisliği
Öncelikle geçmiş olsun anlatığınız olaya sebebiyet verebilecek az olasılıkla da olsa başka bir ihtimal var bazı insanlarda uyurken uyku felçliği durumu gerçekleşmemektedir. Bilirsiniz uyurken etrafa tekme, yumruk savuranları görmüşsünüzdür :) Uyuduğunuz yerin etrafından kesici nesneleri uzaklaştırmak ta faydalı olabilir sizin için umarım kesin çözümü bulabilirsiniz esenle kalın :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Lucid rüyada gerçek bedenimmiş gibi zarar veriyorum kendimi rüyada bileklerimi kesiyorsam gerçektede kesiyorum bunun kurtuluş yolu yokmu acaba ?

Kontrol sizin elinizde. Lucid rüya da bilinç açıktır ve kontrol sizdedir.Siz neyi isterseniz,yapmayı düşünürseniz o olur. Düşüncelerinizi kontrol ederseniz yapmak istediğiniz şeyleri yaparsanız o dediğiniz şeyleri bir daha yapmazsınız. :)

Düşünceleriniz sizi kontrol etmesin siz onları kontrol edin. :)

furkan2626

Kayıtlı Üye
Kesinlikle Lucid Rüyada Senin İçin En İyisini Düşünmen Gerekir Hep Güzel Şeyleri Düşünürsen Birdaha Yapmıyacağını Umuyorum

guys

Kayıtlı Üye
Lucid rüyaya bazen bilmeden girebiliyorum ama ne zaman tam denemek istesem kötü varlıklardan dolayı korkuyorum. Bunların bize bulaşmaması için yapılabilecek bir şeyler var mı?