Telekinezi Ve Asa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Daha önce bir forumda görmüştüm. Telekinezi yaparken asa kullanımından bahsetmişler. Biraz şaşırdım, sorayım dedim. Enerjiyi tek noktada topladığı için daha iyi yapıyormuşuz. Daha etkili oluyormuş vs. Bilgisi olan varsa arkadaşlar, etkisi olur mu ? Olursa nasıl bir asa olması lazım ? Nasıl yaparız ? Asa ile nasıl çalışabiliriz ? Yorumlarınızı bekliyorum.

:) Sevgi ve Işıkla :)

ekcs

Banlı Kullanıcı
Ben asa kullanımın çok fazla değişik bir etki yapacağını düşünmüyorum elleriniz size bağlı birşey zaten onunla enerjiyi zaten iletirsiniz asa yapmak ve onunla bağlanmak daha meşakatli olur ama yinede aynı elerji iletilir. Enerjinin tek bir noktadan çıkışını istiyorsanız avucunuzun içinde veya parmak ucunuzdan çıkartabilirsiniz. Asa yapımı formda mevcuttur farklı farklı tekniklere bakarak kendinize bir asa yapın. Yapabileceğiniz en iyi asa kendi düşüncelerinizke yaptığınızdır.

-Sevgi ve Işıkla...

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Bende farklı olacağını sanmıyorum. Ama aklıma geldi sorayım dedim. Yinede asa hep ilgimi çekmiştir. Yapımına bakacağım. Fikirleriniz için teşekkürler.

Sevgilerle

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Flood olacak ama. Asa diye aradığım zaman çok kısa diyor. Asa yapımı dersem sadece "yapımı" yı arıyor. Konuyu biliyorsanız, hangi bölümde olduğunu söylermisiniz, veya link atar mısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...