E-magazin Bölümü Tanıtım

ikbal1505

Guest
Merhaba, yeni bir sistem oluşturduk. E-magazin bölümü sitemizdeki güzel, önemli, bilgi yüklü konuları ön plana çıkaracak. E-magazin bölümünü sayfalara ayırdık. Sayfaları kategoriye ayırdık. Örneğin şifacı olmak istiyorsunuz. Okumanız gereken sayfa sağlık kategori ise ruhsal şifacılık. Bu bölüm her alanda en güzel ve önemli konuları okuyabilmeniz için açıldı. "Kendimi şu alanda geliştirmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum." diyorsanız e-magazin bölümünden ilgilendiğiniz konuları okuyabilirsiniz. E-magazin bölümüne sol üst köşeden ulaşabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 5113
Yazarların görevi bu konuları e-magazin bölümüne taşımak. Yazarlara şifreli bölüm açıldı. Yönetim ve yazarlar e-magazin hakkında yapılacak şeyler hakkında bilgi alışverişinde bulunacak. Üyeler e-magazin bölümünü görebilir ama yazarlar bölümünü sadece yönetim ve yazarlar görebilir. Sevgiler.

özözöz

Kayıtlı Üye
Kaç gündür gizli işler dönüyor diye meraktan çatlıyordum e-magazin bölümüne göz attım ama güncelde yazılanlar şifreli sayfaya yönlendirdiğinden çatlayıverdim :) Şaka bir yana süper olmuş faydalı olacağına inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun :)