Celb ile ilgili yardim

incisu

Kayıtlı Üye
Merhaba,elimde yaklasik 20 tane kitap var,kisa sure once bir ayrilik yasadim,hic haketmedigim ve beklemedigim bir zamanda,maddi manevi herseyimi vermisken,fakat bir anda bitti.bu yuzden canim yaniyor,cok inancliyim ve bunu kaybetmek istemiyorum.Bu yuzden sizden yardim istiyorum,ne yaptigimin farkindayim.Asagidaki havasi uygun gordum,bununla ilgili konuda bilgi sahibi yardimci olabilcek birileri varmi?yanlis yapmak istemiyorum cunku.simdi den cok tesekkur ediyorum.

Bu matlubunun uykusunu bağlamakla yapılan bir celbiyyedir. Aşağıda yazılı esmalar 313 kere 7 gece okunursa hakkında okunan kimse çok büyük bir ruhi bunalıma kapılır. Uyku uyuyamaz. Okuyana ve yahut okutana karşı elinde olmayarak şiddetli bir incizab duyar. Onu görmek, ona kavuşmak ister. Okunacak esmalar:

Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah

Kaynak : G.i. Kitabı

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu bir kasemdir. Bu bir dua değildir. Kasemler arabca ebced hesabı ile yapılır ve kimbilir kimin için bu kasem. Adı ne, cinsiyeti ne, yaşı ne ve ne amaçla yapıldı belli değil bu yukarıdaki kasemde. Belki muhabbet için değil nefret için yapıldı. Kasemlerde hesaplamalara anlamlar gizlenir ve bu kişiye özeldir. Ve ne olduğunu ve de ne için yapıldığını asla okuyamayız. Gizlidir ve şifrelenmiştir. Yani bu çalışmanın yapılması kesinlikle uygun değildir.

incisu

Kayıtlı Üye
Bu bir kasemdir. Bu bir dua değildir. Kasemler arabca ebced hesabı ile yapılır ve kimbilir kimin için bu kasem. Adı ne, cinsiyeti ne, yaşı ne ve ne amaçla yapıldı belli değil bu yukarıdaki kasemde. Belki muhabbet için değil nefret için yapıldı. Kasemlerde hesaplamalara anlamlar gizlenir ve bu kişiye özeldir. Ve ne olduğunu ve de ne için yapıldığını asla okuyamayız. Gizlidir ve şifrelenmiştir. Yani bu çalışmanın yapılması kesinlikle uygun değildir.

Bilgi icin cok tesekkur ederim,fakat butun kitaplarda muhabbet basligi altinda yazmakta,dogru degilmidir?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Hayır doğrusunu ifade ettim zaten.Bu bir kasemdir muhabbet celbiyle ilgisi yoktur.

undead

Kayıtlı Üye
bu tip şeyleri yapmak günahmıdır...kaderden kaçamayız ama sonuşta kaderi değiştirmiş gibi olmuyormuyuz...sanırsam klişe bir soru ama hala cevabı verilmemiş bir soru

incisu

Kayıtlı Üye
bu tip şeyleri yapmak günahmıdır...kaderden kaçamayız ama sonuşta kaderi değiştirmiş gibi olmuyormuyuz...sanırsam klişe bir soru ama hala cevabı verilmemiş bir soru

Bence kalbin,aklin ve niyetin onemli,o yuzden sorunun cevabi herkeze gore degisiyor