Tükeniyor muyum yoksa yeteneklerim mi yok oluyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekcs

Banlı Kullanıcı
Merhaba, uzun süredir çok fazla büyü ve majikal uygulama yapıyorum son zamanlarda sonlarını getiremez oldum sürekli burnum kanadı ve çok bitkin düştüm. Birkaç gün ara verdim ama dün sabah benim için basit olan bir büyüyü yaparken bayıldım. Yapılmaması gereken kötü şeyler yaptım ve pişmanım. Yeteneklerimin elimden alınmış olması beni çok korkutuyor. Lütfen yardım edin bu geçici bir evremi ne yaparsam düzelebilirim ? Bu konu hakkında bilgisi olanların cevap vermesini tercih ederim lütfen yanlış bilgiler olmasın.

-Sevgi ve Işıkla

Jinnet

Kayıtlı Üye
Merhaba, uzun süredir çok fazla büyü ve majikal uygulama yapıyorum son zamanlarda sonlarını getiremez oldum sürekli burnum kanadı ve çok bitkin düştüm. Birkaç gün ara verdim ama dün sabah benim için basit olan bir büyüyü yaparken bayıldım. Yapılmaması gereken kötü şeyler yaptım ve pişmanım. Yeteneklerimin elimden alınmış olması beni çok korkutuyor. Lütfen yardım edin bu geçici bir evremi ne yaparsam düzelebilirim ? Bu konu hakkında bilgisi olanların cevap vermesini tercih ederim lütfen yanlış bilgiler olmasın.

-Sevgi ve Işıkla

Tam olarak neler yaptığınızı anlatır mısınız hocam.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Hocam demezseniz sevinirim, ve çok fazla ayrımtıya girmek istemiyorum ama dün sabah yaptığım ve bayıldığım büyü sürekli yaptığım basit zihinsel bir büyüydü.

-Sevgi ve Işıkla...

özözöz

Kayıtlı Üye

-Sevgi ve Işıkla

Sevgili ekcs,

Çok üzüldüm çok samimi söylüyorum. Umarım geçici bir durumdur. Bence düzelecektir. Kendinizi böyle bir şeyin olmadığına inandırın yani tükenmek gibi. Bir süre hayatınızda negatiflikler olsa bile polyanna olmayı pozitif olmayı deneyin. Bildiğim kadarıyla siz wicca sınız doğayla, ait olduğunuz yerle bütünleşmeye devam edin bir süre de majikal uygulama yapmazsanız bence enerjiniz kendini toparlayacaktır. Tabiiki ben bunları benim kendi fikirlerim wiccalıkla ilgili bi bilgim yok. işe yarayabileceğini düşünüyorum. İnanmak herşeydir unutmayın. Bir arkadaş tavsiyesi olarak algılayın lütfen birtek herşeği ben bilirim olarak değil. Üzülmeyin ve bu düşünceyle tükenişi çağırmayın siz üstesinden gelirsiniz eminim.

Sevgi ve ışıkla kalın..

ekcs

Banlı Kullanıcı
Sevgili ekcs,

Çok üzüldüm çok samimi söylüyorum. Umarım geçici bir durumdur. Bence düzelecektir. Kendinizi böyle bir şeyin olmadığına inandırın yani tükenmek gibi. Bir süre hayatınızda negatiflikler olsa bile polyanna olmayı pozitif olmayı deneyin. Bildiğim kadarıyla siz wicca sınız doğayla, ait olduğunuz yerle bütünleşmeye devam edin bir süre de majikal uygulama yapmazsanız bence enerjiniz kendini toparlayacaktır. Tabiiki ben bunları benim kendi fikirlerim wiccalıkla ilgili bi bilgim yok. işe yarayabileceğini düşünüyorum. İnanmak herşeydir unutmayın. Bir arkadaş tavsiyesi olarak algılayın lütfen birtek herşeği ben bilirim olarak değil. Üzülmeyin ve bu düşünceyle tükenişi çağırmayın siz üstesinden gelirsiniz eminim.

Sevgi ve ışıkla kalın..

Nazik diliniz ve youmlarınız için çok teşekkür ederim benimde tek istediğim güçlerimin kaybolmaması fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

-Sevgi ve Işıkla...

geçmiş olsun cin musallat olmuş
Elimden geldiğince nazik olmaya çalışacağım ama gerçekten şu anda yorumunuza sinirlendim. Cin kim ki bana musallat olucak. Daha bedene bile sahip olamayan enerji kümesinin ötesine geçememiş değersiz bir varlık bana hiçbirşey yapamaz merak etmeyin.

Çok özür diliyorum flood yapıyorum ama durduk yere burnum kanıyor şu anda gerçekten çok kötü durumdayım yaşam enerjimin çekildiğini hissediyorm kalbimde fiziksel bir acı var lütfen tecrübeli birisi çabuk bana yardım etsin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

-Sevgi ve Işıkla

Eğer yapılmaması gereken kötü şeyler yaptıysanız,yeteneklerinizi arkadaşlarına anlattıysanız,yeteneklerinizle övündüyseniz,birisine yeteneklerinizi gösterdiyseniz yetenekleriniz elinizden alınmış olabilir.Ya da üstüne perde çekilmiş olabilir.Bu yüzden yapmaya çalışırken enerji sorunları yaşıyorsunuz.

Bir süre ara verin(2-3 hafta) sonra tekrar çalışmaya başlayın.Eğer yine aynı şeyleri yaşarsanız başka bir alanda çalışmaya başlayın.

Meditasyonlar yapın.Arındırma uygulamarı yapın.

Geçmiş olsun,Sevgiyle Kalın. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...