Astral Seyehata Çıkarken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Foruma baktım ama benim sorunum gibi bir sorunu olan bulamadım. Öncelikler herşeyi http://gizlimabet.com/threads/32019...lan-Tüm-sorular-!-Dev-Konu?highlight=6.hissim burada yazdığı şekilde yaptım. Ve başarıyı hissettiğim en etkili yoldu. Astral dozunun ilk 5-10dk sı konsantre olamadım. Fakat sonra bedenimin kuş gibi hafiflediğini yükseldiğini hissettim. Bütün bedenim başım hariç sanki gerçek bedenimin üzerinde astral bedenime geçmişti. Hareket ettirmeyi düşündüm oluyordu. Bedenim kıpırdamıyor. Ama astral bedenim hareket ediyordu. Fakat başımı bir türlü kaldıramadım. Bütün vücudum sanki uçuyor. Ama kafam kaldı. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Ne yapmalıyım ?

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Bende aynı sorunu yaşıyorum her tarafım uyuşuyor hafifliyor baş yine aynı baş :D

AJA

Elit Üye
Yeterince konsantre olamıyor ve düşüncelerinizi rahat bırak bırakmıyor susturamıyorsunuz.

AJA

Elit Üye
Her şey konsantre olmaktan geçiyor. Yeterince olduğuma inanıyorum. Fakat başaramadığıma göre yeterli değildir. Teşekkürler
Forumda flood yapmak yasaktır ,ayrıca teşekkür etmekte öyle.Yukarıda teşekkür ve rep butonu var onu kullanınız.
İyi forumlar.

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Kafanı vücudundan ayrı olarak sağa yada sola çevirdiğini düşleyip kafanı ileri geri yapmaya dene çünkü sen astralin %90'ını tamamlamışsın geriye sadece kellen kalmış onuda çıkarmak için odaklanıp sağa sola ileri tarzı oynatmayı düşle başarırsın inşallah.
sevgi ve ışıkla

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Kafanı vücudundan ayrı olarak sağa yada sola çevirdiğini düşleyip kafanı ileri geri yapmaya dene çünkü sen astralin %90'ını tamamlamışsın geriye sadece kellen kalmış onuda çıkarmak için odaklanıp sağa sola ileri tarzı oynatmayı düşle başarırsın inşallah.
sevgi ve ışıkla

Hemen bu akşam deneyeceğim inşallah başarırım.
Sevgilerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...