Telekinezi yaparken gözlük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Forumda baktım ama bulamadım. Görmediysem affola.

Uzak gözlüğü kullanıyorum. Yaklaşık 2 numara. Ama yakında bir problemim yok telekinezi yaparken çıkarıyorum. Acaba taksam daha ayrıntılı görme açısından faydası mı olur? Yoksa imajine etmeyi mi zorlaştırır ? Ne yapmalıyım ?

ekcs

Banlı Kullanıcı
Telekinezi benim bildiğim kadarıyla bu soruyu sorucak kadar bilgili birisi için daha çok yakındaki cisimlere etki üzerine olur. Miyop olmanızın bununla hiçbir alakası yok zaten yakından bakıyorsunuz onun haricinde bu zaten imaje ile gerçekleşen birşey pek birşey değişiceğini düşünmüyorum. Birde benim size bir sorum olucak imaje etmenizle gözlük takmanızın ne gibi bir alakası var kör bir insan bile imaje eder.

-Sevgi ve Işıkla...

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
Telekinezi benim bildiğim kadarıyla bu soruyu sorucak kadar bilgili birisi için daha çok yakındaki cisimlere etki üzerine olur. Miyop olmanızın bununla hiçbir alakası yok zaten yakından bakıyorsunuz onun haricinde bu zaten imaje ile gerçekleşen birşey pek birşey değişiceğini düşünmüyorum. Birde benim size bir sorum olucak imaje etmenizle gözlük takmanızın ne gibi bir alakası var kör bir insan bile imaje eder.

-Sevgi ve Işıkla...

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler.

Şöyle düşündüm gözlük takmaya ne kadar alışmış olsamda bir süre sonra kenarları acıtmaya başlıyor. Sürekli kendini hissettiriyor. Tam odaklanıcam veya hayal kurucam acısını hissediyorum. Olmuyor. Bu şekilde düşünmüştüm.

Sevgilerle

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Forumda baktım ama bulamadım. Görmediysem affola.

Uzak gözlüğü kullanıyorum. Yaklaşık 2 numara. Ama yakında bir problemim yok telekinezi yaparken çıkarıyorum. Acaba taksam daha ayrıntılı görme açısından faydası mı olur? Yoksa imajine etmeyi mi zorlaştırır ? Ne yapmalıyım ?

Gözlüğün bir zararı yok takarak da telekinezi çalışabilirsiniz imajine yaparken bir zararı olmaz.Asıl çıkarırsanız zararı olur çünkü odaklanamazsınız fazla. :) Nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...