Telepati ile astral seyahat.. Hiçbirşey anlamadım yardım edin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caglar34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Ben dün gece yaşamış olduğum birşeyi anlatmak istiyorum..

Dün gece sevdiğim kişiye telepati yaptıktan sonra yatağıma geçtim uyuyamadım. Zihnimi rahatlatmaya karar verdim sanki içimde karanlık birşey var ne uyutuyor nede mutlu ediyor.. Neyse içimdeki karanlığı çözmeye odaklanmışken birdenbire derin nefes ve irkilmeyle kendime geldim. Sabah uyandığımda ablam korkmuş bir vaziyette aynen şöyle dedi ; seni dün gece pencerenin önündeydin bana uyudun mu dedin çok korktum. dedi Arkadaşlar telepatiyle bir ilgisi var mı acaba yada bu astral seyehat mi ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar merhaba. Ben dün gece yaşamış olduğum birşeyi anlatmak istiyorum..

Dün gece sevdiğim kişiye telepati yaptıktan sonra yatağıma geçtim uyuyamadım. Zihnimi rahatlatmaya karar verdim sanki içimde karanlık birşey var ne uyutuyor nede mutlu ediyor.. Neyse içimdeki karanlığı çözmeye odaklanmışken birdenbire derin nefes ve irkilmeyle kendime geldim. Sabah uyandığımda ablam korkmuş bir vaziyette aynen şöyle dedi ; seni dün gece pencerenin önündeydin bana uyudun mu dedin çok korktum. dedi Arkadaşlar telepatiyle bir ilgisi var mı acaba yada bu astral seyehat mi ?

Telepati ile alakası yok.Astral de değil.Çünkü astral de başkalarına gözükmezsiniz,gözükseniz bile beyaz bir ışık ya da saydam bir şekilde gözükürsünüz.Bu gören kişininde enerjisinin gelişmiş olması lazım. :)

Uyurgezerlik olabilir. Doktora gidebilirsiniz. :) Bu arada çalışma yapmadan önce meditasyon yapmanızı tavsiye ederim,meditasyon ile rahatlarsınız,odaklanmanız ve konsantrasyonunuz gelişir daha iyi çalışma yaparsınız.İçinizdeki o rahatsızlık gider. :)

caglar34

Kayıtlı Üye
Meditasyonla rahatladıktan sonra oldu tüm bunlar. Eminim ben dışarı çıkmadım çıkamazdım dışarı çünkü yatakta olduğumu hissediyordum.. Meditasyonları sıklaştırsam iyi olacak sanırım

aşk1

Banlı Kullanıcı
bencede uyurgezerlik. pencereleri kapatın kapıyı kilitleyin sizinle aileniz ilgilensin arada yatakta olup olmadığnıza baksınlar. ve uyurgezer bulurlarsa uyandırmasınlar seni ve acilen bunun için doktora gitmelisiniz uyurgezerlik çok tehlikeli. buarada mutfakta ki kesici şeyleride ulaşılmayacak yere kaldırın bir süreliğine.

Mesutt

Kayıtlı Üye
Telepati olma olasılığı yok astral projeksiyonda olma olasılığı yok ablan göremez. Sanırım uyur gezerlik. uyur gezer insanların konuştukları çok görülmüştür.

MrsBloody

Kayıtlı Üye
İstemsiz bir şekilde kordon birleştirmiş olabilirmisin yani bilmiyorum çok bilmişte demeyin sadece merak ettim...

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Uyurgezersin canım :) benim kardeşimde uyurgezer. Geceleri kalkar bana bakar, benimle konuşur sonrada yatar. En kısa zamanda doktora görün bence ...

caglar34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Uyur gezer filan değilim :) düşüncelerimi susturmak için rahatlıyordum sadece kendimdeydim,uyumuyordum sadece aralıklarla 2 saniye kadar kendimden geçtiğimi hissediyordum sonra vicudum irkiliyordu Ablam yandaki yatakta uyuyordu sonra ablam korkudan perdeyi çekti oda uyanıktı ama aramızda hiç konuşma geçmedi. sonra ben yine uyuyamadım o gece sabah 8 gibi uyuyakalmışım. öğlen uyandığımda ablam anlattı işte. Uyurgezer olsam engellerlerdi beni. Bu çok farklı birşey çok şaşırdım. Telepati sonrası oldu. Şimdi telepatiye devam ediyorum ama o günden bu güne ablam beni gördüğüne dair birşey söylemedi..

PATCH

Kayıtlı Üye
Telepati ve astral seyahat ile uzaktan yakından bir ilişkisi yok. Büyük olasılıkla uyurgezersiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...