Psi Ball'ı kendimize atmak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguzqueee

Banlı Kullanıcı
İş
Endüstri Mühendisliği
Aslında uzun zamandır psi ball 'la uğraşıyorum sonra aklıma bir anda fikir geldi psi ball'ı başkasına atacağımıza kendimize atsak diye.. Uzun bir süre moralim bozuk olduğunda bir psi ball yapardım güzel sözlerle süslerdim ve kendime atardım ilk günler hiçbir değişiklik olmazdı ama 2. yada 3. gün müthiş bir rahatlama tarzı şeyler hissederdim sonra kurtulurdum o sorundan.. Benim sorum kişinin kendi bedeninden taze enerji alıp kendine tekrar aktarması mantıklımı dır ? Eğer değilse bende işe yaramasının sebebi nedir (yaklaşık 3 senedir kullanıyorum yöntemi)

caglar34

Kayıtlı Üye
İnsanlar içindeki kötü enerjileri çıkarabiliyor. Ya senin yaptığın psi ball oldu. Yada beynin sana oyun oynuyor.. Yani rahatlamak için rahatladın.
Beyin çok karmaşık..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çakraların balans ayarını yapmak gibi, titreşimleri ayarlamak için her bir çakranın renginde chi topu (psi ball) yapıp, çakraya atarız. Bunu her gün yapmak çakralarımıza ve dolayısıyla bağlı bulundukları organlara çok faydalıdır.

Çakra renkleri hakkında bilgi edinmek isteyenlere Çakra bölümünün linkini vereceğim, biraz araştırma yapın. Hatta renklerin anlamları ve renk terapileri hakkında da bilgiler mevcuttur.

http://www.gizlimabet.com/forums/463-Çakra

Psi ball çok farklı amaçlar için de kullanılabilir.
- Mesela yeşil enerji topunu yapıp uzakta ki kişilere şifa yollayabiliriz. (Yeşil şifa rengidir ayrıca tıkanıklıkları çözer)
- Hasta olduğumuz zaman da ellerimizin arasında yapacağımız yeşil enerji topunu rahatsızlığımız hangi organda ise bağlı bulunduğu çakraya yani bedenimize doğru atmalıyız.
- Trafik sıkıştığında da yeşil tıkanıklığı açmakta kullanılabilir.
- Yolunda gitmeyen engeller olan işlerimizde de yeşili
- Yer açılmasını beklediğimiz otobüs, uçak, otel rezervasyonlarında da, yani tıkanıklık yaşadığımız her türlü olayda yeşili kullanabiliriz.
- Hoşlandığımız kişilere veya ilk defa katılacağımız bir toplantıda ki kişilere de pembe(sevgi için) enerji topu yollarız. Hatta toplantı odasına geldiğimiz an içeri girmeden az önce yapmak daha faydalı olur.
- Psi ball yapıp renkli olarak imaj oluşturduktan sonra niyetimiz neyse onu sessizce kalpten söylemeli ve sanki karşımızdaki birine top atıyor gibi yollamalıyız.

ÖNEMLİ NOT: Başkasına ya da tıkanıklık için bizden dışarı doğru attığımız her bir enerji topu sonrası 3 tane kendimize geri atmalıyız. Yeşil veya pembe kullandıysak atış kalp çakramıza doğru olmalı.

oguzqueee

Banlı Kullanıcı
İş
Endüstri Mühendisliği
Verdiğiniz güzel bilgiler için sizlere teşekkür ederim esenle kalın ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...