Sizce ne ? (Telekinezi çalışırken ellerim ısınıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ulas16

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben telekinezi çalişiyorum ve son günlerde ne zaman telekinezi yapsam ellerim çok sicak oluyor,nezaman odaya girsem işiklar yanip sönüyor.ayrica son günlerde kesin böyle olur dediğim şeyler oluyor durusezi yeteneğim mi var ? Lütfen yardim edin özelden mesaj da atabilirsiniz yeniyim fazla bilgim yok lütfen. Saolun şimdiden

gümüş

Kayıtlı Üye
Sayın üye, hoşgeldiniz. Umarız sitemizde güzel zaman geçirir ve deneyimlerinizi diğer üyelerimizle paylaşma fırsatı bulursunuz. Teoride tüm kayıtlıların site ve mabet kurallarını okuduğunu varsayarız ancak pratikte çok az kişi okur. Ancak okunsa bu üye lehine olur.
Özelden yardım istemek ve adres, kişisel bilgiler paylaşımı yapmak ban nedenidir, o nedenle tecrübeli üyelerimiz sizinle bildiklerini özelden değil buradan paylaşacaklardır. Buna mukabil siz de lütfen ilerideki konu başlıklarınızın "içeriğini açıklayıcı" olmasına dikkat ederseniz yardımcı olmak isteyenlerin size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamış olursunuz.
Ayrıca forumda telekinezi ve durugörü ile ilgili çok sayıda paylaşım var onları incelemeniz ve ardından varsa sorunuzu sormanız daha yerinde olur.
İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...