burada kendimi evimde gibi hissediyorum.

Ü

Üye silindi 15237

Bizler burada bir aileyiz ... Kendinizi evinizde hissetmeniz gayet normal :)

janet

Kayıtlı Üye
Ben burayı seviyorum :D Moderatörleri ve site sahiplerini de. Gelen giden tüm üyeleri . :D

AJA

Elit Üye
Benim kadar sevemezsiniz durun bakalım :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Mabet : Tapınak,ev,sevgi mekanı gibi anlamlar içeriyor zaten. :) Burası hepimizin sanal evi. :)

Bende çok seviyorum bu evi. :) Hani derler ya seviyorsan söyle.Bende söyleyeyim dedim . :D

dexter

Elit Üye
Mabet hepimizin evi :):)
Benim içinde özel bir mekan, insan kopamıyor hiçbir şekilde:)
Sizler olmasaydınız mabet olmazdı, hepimiz bir bütünün parçalarıyız, herkesin emeği var burada :)
Hepimiz iyi ki varız. İyi ki burada birleşmişiz. :)

Denteus

Kayıtlı Üye
Yorucu bi günün ardından , sakinleşmek için eve geldiğimde Mabete girip bi kaç bilgi öğrenmek eski muhabbetleri okumak insana resmen huzur veriyor şu ramazandaki ben neyim ? vb. soru tufanı attattıktan sonra emeğe sağlık demekten başka bi şey gelmiyor elimden . Sizi seviyorum mabet doslarım :beta1:

janet

Kayıtlı Üye
Burası benim gizli mabetim :D Zaman zaman kaçıp saklandığım yer :D Real dünyadan kopup kendime ayırdığım zaman yeri :D Herhalde kovana kadar da buralarda olurum :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bizler de sizleri çok seviyoruz, iyi ki varsınız. Arada huzurumuzu kaçırmaya çalışanlar olsa da kolay kolay başaramazlar :)

janet

Kayıtlı Üye
Bizler de sizleri çok seviyoruz, iyi ki varsınız. Arada huzurumuzu kaçırmaya çalışanlar olsa da kolay kolay başaramazlar :)

Onları da buranın tuzu biberi sayalım :D Onlar içten içe kendilerine itiraf edemedikleri buraya olan hayranlık duygusuyla haraket edenler. :D

eeemreee

Kayıtlı Üye
İtiraf etmeliyim ki ben de bu forumu oldukça seviyorum. Her ne kadar çoğunluıkla okuyup pek bir şey yazmasamda favori forumlarımdan biri. Zaman ayırıp yazan,bilgilendiren,düşündüren herkese teşekkürler.:)

guneş4

Kayıtlı Üye
Kalabalık olmasına rağmen herkesin birbiriyle ilgilendiği ve yardımı esirgemediği hoş bir site ben de seviyorum.

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Aslında mabetten haberim yoktu bir konu araştırmak için girmiştim sonra bir baktım herşey güzel muhabbet güzel , üye oldum ve hop yeni bir dünya şimdi sizinle burada olmaktan mutluyum Teşekkürler Mabed Kardeşlerim . :)

angra meyu

Kayıtlı Üye
müslümanın hristiyanın satanistin birbirini hor görmediği yüce kişiliklerle dolu burası :)

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben sadece bir kisiden hoslanmiyorum ama diger hepsi cok cana yakin ve yardim edici
Mesela Yule,Kıvep,Yare-i yarim,Aja,Mrs.Seytan ve bunlar sadece aklima gelenler hepinize sonsuz tesekkurler bazen gulduk bazen endilesendik bazen korktuk tam bir aile gibi :)

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bu siteyi keşfettiğimden beri, kafamdaki bir çok soru işaretinin cevabına yaklaştığımı düşünüyorum. Bazı olayları, konuları görüncede bir tek ben yaşamıyormuşum bunları diyorum, ama şu bir gerçekki buradan çok şey öğreniyorum.. Eskiye göre kendimi daha sakin daha olumlu görüyorum, başkalarının sorunlarına azda olsaçözüm bulmasına yada çözüm önerilerini okumayı seviyorum burada.. Teşekkürler iyiki varsınız :hurray:

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Gizli Mabetsiz hayatı düşünemiyorum :) Burayı çok seviyorummm :D İyi ki varsınız arkadaşlar burayı hep siz renklendiriyorsunuz :D <3 I LOVE MY GİZLİMABETTT :)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Evet seviyorum kopamıyorum sürekli giriyorum girme isteği duyuyorum su gibi yemek gibi :) :D

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
bende çok seviyorum çok huzurlu hissediyorum. P.c cast'ın gece evi gibi .Öyle bir okul olsa kesşe:Angel_anim: