Dil bağlamak için-4

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Zalim bir insanın,size eziyet etmemesi ve size kötü sözler söylememesi için aşağıdaki uygulama bire bir uygulanmalıdır.Zalimin dili bağlanır ve artık sizin hakkınızda iyilikten başka söz söylemez olur.Fakat bu amele,yapılan kişi müstehak olması yani hak etmesi gerekir.Size zarar vermeyen kişiye yaparsanız.Geri dönüşümü çok şiddetli olur.Cezasını siz çekersiniz.Bazı insanların,suçsuz insanlara yapacağını düşünerek bazı yerleri atlıyorum ve bilgi amaçlı konuya devam ediyorum.

7 çeşit renkte 30 cm.lik sağlam ipleri bir araya getirilerek o zalimin niyetine 7 düğüm atılır.Her düğümde şu okunur.(V..............................n /........Fülan bin fülan.........) ve güçlü bir şekilde üflenir.7 düğüm tamam olduktan sonra o zalimin sureti bir kağıda resim edilir.Resmin üzerine şu yazılır.(Ya...................),sonra şu (El..............................),resime okunarak güçlü bir şekilde üfürülür.Zalimin resminin yapıldığı kağıt rulo şeklinde katlanır.Okunmuş olan ipliklede,rulo yapılan kağıt sarılır ve 3 düğüm atılarak kitlenir, her düğümde yine ipliğe (V.............n /Fülan bin fülan) okunur sonra kağıdın iki ucu mumlanır ve güneş görmeyen bir yerde ağır bir taş altına defn edilir...
(Mücerreb'dir).

Maksimilyanus...

sarılale

Kayıtlı Üye
Ne anladim bu isten uygulama tam verilmemisse siteye niye geliyoz .demmeki yardima ihtiyac var care araniyor.bu tur yarimverilmis uygulamalar cok gereksiz yere yayinlaniyor neresi bilgioluyork.yararlanamayacaksam neyapayim o bilgiyi.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Negatif uygulamaların eksik verilmesi site kuralları gereğidir; bu tarz paylaşımlar örnek niteliğinde ele alınır uygulama için değil.