kendime şifacı diyebilirmiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
sevgili mabet üyeleri biokinezi ile ugrasıyorum öz ablamın kolu agrıyordu koluna masaj yaptıktak sonra geçti yani masaj yapmak değil sadece o arada kendime göre düşünerek şifa verdiğimi oranın iyileştiğini düşündüm geldiğinde kolunu kıpırdatamıyordu profesyonel masajcıda değilim sizce bende yetenek varmıdır ? (yoksa lütfen acımasızlık etmeyin :( )

mysen13

Kayıtlı Üye
Sizde yetenek vardır yoktur diyemem fakat ,Birşeyi kalpten çok isteyince olacağına inanınca oluyor :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
karşınızdakini muhakkak psikolojik olarak etkilediğiniz için az ya da çok hızlandırmışsınızdır. ki bana daha çok böyle geldi. şunuda belirtmek isterim şifacılar nasıldır naparlar bilmiyorum.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
benim yaptıgım şuydu kalbimden çıkan yeşil enerjinin elimden ilerleyip ordaki kasların normal hale geldiğini imajine ettim

janet

Kayıtlı Üye
Şifacı diyebilmek için bi 40 fırın daha ekmek yemen lazım. :D

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
sn janet daha yeniyim zaten kişininde bunu yaptıgımdan haberi yoktu psikolojik etkilemiş olamam :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sn janet daha yeniyim zaten kişininde bunu yaptıgımdan haberi yoktu psikolojik etkilemiş olamam :)

Kişinin bunu yaptığından haberi olmadığı için şifacılıkla bir alakası yok. Şifacılık da kişinin haberi olması lazım.Enerji aldığını bilmesi lazım.Öbür türlü enerjiyi alamaz.Kişinin kolunun ağrısının geçmesinin farklı bir nedeni vardır.Yaptığınız masajdan dolayı geçmiş olabilir,belki sizle alakası yoktur.

Ve zaten kendinize şifacı demeniz için uzun yıllarınızı şifacılığa vermeniz lazım,reiki gibi şifacılık kollarından inisiye almanız lazım vb. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...