Demonlar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cagsi

Kayıtlı Üye
soru: ayini (cagirma ayini) gercekleştirdim fakat demon bana gorunmedi
cevap: insanlardan bu konu hakkinda bircok mail aldim. bir kac deneme sonrasinda demon tamamen gorunmuş ve ayin de başarili olarak devam etmiş. eger boyle bir sorununuz varsa bunun sebebi yeni oldugunuz veya fiziksel olarak demonun benligini hissetmeye hazir olmadiginiz icindir. sabir ve azim size başariyi getirecektir. şeytan, sabri olanlari daha cok benimser.

soru: demonun cagirmayi duyup duymadigini nereden bilebilirim?
cevap: yine, bu yeni oldugunuz icin karşilacaginiz bir sorundur. ayindeki ufak tefek şeylere, mesela mumlara, tutsulere, esanslara ve sunaktaki şeylere dikkat edin. bazen, eger yeterince aciksaniz demon size fiziksel olarak da dokunacaktir. demonlar genelde bize ruyalarimizda gorunmeyi beklerler. eşyalar hareket edebilir veya kapilar acilip kapanabilir. sadece acik ve tetikte olun.

soru: eger dogru renkteki mumlari bulamazsam ne olur?
cevap: yapabildiginizin en iyisini yapin. en yakin renkleri secmeye calişin. etrafinizdaki diger dinin baskin oldugunu ele alirsak (burada kişisel yorumumu da katiyorum) ve onlarin siyah ve benzeri renkteki mumlarin satişinda etkili oldugunu varsayarsak her renkte mumu bulmak biraz zorlaşicaktir. unutmayin ki, emeliniz ve kalbinizde varolan inanc, mum renginden daha onemlidir.

soru: demonlar sadece geceleri mi cagirilabilir?
cevap: ilk cagirişinizda gece olmasi onerilir. cunku genelde geceleri sessiz ve bu tur calişmalar icin daha elverişlidir. beynin mistik calişan tarafi dogal olarak gece calişmaya daha elverişlidir. bir kere demon ile iletişime gectiginizde, bundan sonra istediginiz zamanda telepati yoluyla (demon zittini duşunmuyorsa) yeniden baglanti kurabilirsiniz. zaten bunu bilmenizi saglayacaktir. eger o anda demon meşgul ise sizi bir gun icerisinde yeniden haberdar edecektir.

soru: demon cagirmak icin her zaman eksiksiz bir ayin mi yapmam gerekir?
cevap: hayir. bir ilişki kurulduktan sonra sadece demonu duşunerek ve ona konsantre olarak, sigiline ihtiyac duymadan sadece duşunerek telepatik olarak istediginiz zaman demonu cagirabilirsiniz. eger size gorunmez ise, size neden gorunmedigini belirtir. alişik olmadiginiz bir demonu cagirmak icinse, her zaman ayini eksiksiz yapmalisiniz.

soru: demon cagirdiktan sonra agri, titreme, aşiri guc vs. hissediyorum.
cevap: demonlar insanlarin kat ve kat uzerinde bioenerji taşirlar. her yakinla$mada bu farkli bioenerji yuzunden degişik sonuclar dogabilir. vucutlarimiz buna alişkin olmadiklari icin demonla goruştukten kisa bir sure sonra bedenimizde degişik tepkiler gozlemleyebiliriz. meditasyon ve temkin ile kendimizi geliştirdigimiz takdirde demonlarla goruştukten sonra bile bu tur sorunlar ortadan kalkacaktir.

Not : Alıntıdır
Kaynak : JoS

Demonlar hakkında bilgi araştırırken buldum.Paylaşayım dedim.İyi forumlar