Tek kişiyle telepati çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Telepati için çalışmaları araştıyordum. Google'da yaklaşık 9 sayfa kadar araştırdım. Site içeriğinde de arama yaptım ancak elime geçen egzersizlerin hepsinde bir partner gerekiyor. Çalışmayı bir partner ile yapamam. Tek başıma çalışma yapmak zorundayım. Böyle bir egzersiz biliyorsanız paylaşır mısınız?
Şimdiden teşekkürler, İyi Forumlar!

vivalavida

Kayıtlı Üye
Boya kalemleri ya da iskambil kartları ile yapıyordum bir ara. Boya kalemlerinden birkaçını gözlerimi kapatarak alıyordum sonra gözüm kapalı birini seçip rengini tahmin etmeye çalışıyordum. Yine kartlar için de aynı şey geçerli. Elinizdeki nesneye odaklandığınızda içinize ilk doğan şey genelde doğru çıkıyor.

Aslında malzemeye de çok takılmamalı, her şey bu amaç için kullanılabilir. Telefon çalıyor, kim olduğuna bakmadan hemen bir tahminde bulunun. Ya da kapı çalıyor, ya da mail gelmiş. Zaten siz bunun üstüne eğildikçe karşınıza çalışmanızı kolaylaştıracak fırsatlar da çıkacaktır.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Boya kalemleri ya da iskambil kartları ile yapıyordum bir ara. Boya kalemlerinden birkaçını gözlerimi kapatarak alıyordum sonra gözüm kapalı birini seçip rengini tahmin etmeye çalışıyordum. Yine kartlar için de aynı şey geçerli. Elinizdeki nesneye odaklandığınızda içinize ilk doğan şey genelde doğru çıkıyor.

Aslında malzemeye de çok takılmamalı, her şey bu amaç için kullanılabilir. Telefon çalıyor, kim olduğuna bakmadan hemen bir tahminde bulunun. Ya da kapı çalıyor, ya da mail gelmiş. Zaten siz bunun üstüne eğildikçe karşınıza çalışmanızı kolaylaştıracak fırsatlar da çıkacaktır.
Cevabınız için teşekkür ederim. Peki yardımcı oluyor muydu?

urban72

Kayıtlı Üye
beraber telepati çalışacağımız birr arkadaş yok mu?

Lostanzade

Kayıtlı Üye
İskambil kağıtları iyidir :) 4 kağıt seç (başlangıç) bu dör kağıttan birini seç (hepsi ters olucak) seçtiğin karta elini koy ve hisset karttaki şekil zaten gözünün önne gelir
eğer sende durugörü varsa bu daha kolay olur:) iyi şanslar...

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Okuduğum yazının birinde beyni radyoya benzetmiş.Biz bu radyomuzla başka yayınları alabiliyoruz ama çoğu kişi farkında değil.Şöyle düşününkü her yayının belirli bir frekansı vardır ve bunu bilirsek hemen o yayını açarız.Demem o ki siz anladınız :) Her ne kadar ben pek anlatamasamda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...