Subliminal Mp3- Bir bakar mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selin147

Kayıtlı Üye
Merhaba ben anneme ve babama köpek aldırmak istiyorum :) ama apartmanda bakılmaz falan diyorlar. Almaları için bilenler bir müzik arkasına subliminal mesaj hazırlayabilirler mi? veya ben hangi programla yapabilirim??

Elfangel

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Öncelikle bir soru sorduğunuz için konuyu sorular bölümüne açmanız gerekirdi.

Bilinçaltı mesajlama son yıllarda özellikle reklam sektöründe sıklıkla kullanılan bir araçtır. Tabii kişisel gelişim amaçlı kullanımlar da giderek artmakta. Ancak her konu için kesin etkilidir gibi bir ispat henüz yapılamamıştır. Site sahibimiz sayın Urum böyle bir çalışma yapabilir ancak bahsettiğiniz konuda yapar mı bilemem. Kendisine danışmanız lazım.

Şu sırada forumda subliminal mesaj oluşturma programının linki güncelleştirilmiş durumda. Bu programı da kullanabilirsiniz, öncelikle forumdaki subliminal mesajlar bölümünü gözden geçirin, araştırma yapın. Bunları yazıyorum ama böyle bir çalışmayı kendinizin yapmasını tavsiye etmiyorum.

Sevgi ve ışıkla

selin147

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Öncelikle bir soru sorduğunuz için konuyu sorular bölümüne açmanız gerekirdi.

Bilinçaltı mesajlama son yıllarda özellikle reklam sektöründe sıklıkla kullanılan bir araçtır. Tabii kişisel gelişim amaçlı kullanımlar da giderek artmakta. Ancak her konu için kesin etkilidir gibi bir ispat henüz yapılamamıştır. Site sahibimiz sayın Urum böyle bir çalışma yapabilir ancak bahsettiğiniz konuda yapar mı bilemem. Kendisine danışmanız lazım.

Şu sırada forumda subliminal mesaj oluşturma programının linki güncelleştirilmiş durumda. Bu programı da kullanabilirsiniz, öncelikle forumdaki subliminal mesajlar bölümünü gözden geçirin, araştırma yapın. Bunları yazıyorum ama böyle bir çalışmayı kendinizin yapmasını tavsiye etmiyorum.

Sevgi ve ışıkla

Zaten Subliminal mesajları baya araştırmıştım yani yanlış yapılırsa neler olabileceğini biliyorum o yüzden kendim yapmaya cesaret edemiyorum açıkcası. Bu yöntemi bir deniyim dedim sadece :).

janet

Kayıtlı Üye
Apartmanda hem köpek mutsuz olur, hem komşular rahatsız olur. Eve koku siner. Her taraf köpek kılı olur ve yemeklerin içine bile girer. Aldırdıktan bir iki aya varmaz, anne babaya hak verirsiniz. Hele ki anne çalışıyorsa ve temizliği kendi yapıyorsa, bu onun yükünü 3'e katlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...