Bioenerji kontrol edemiyorum veya içimdeki enerji herneyse ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aykırı

Kayıtlı Üye
Merhaba bana yardımcı olabilirmisiniz Çok fazla enerji var içimde göğüs kafasimi sıkıştırıyor ellerime bakıyorum damarlarım yerinden çıkıcak gibi ve titremem var inanılmaz şeyler görüyorum lütfen yardım edin gökyüzüne baktıgımda sıkışmış bir hava gibi hafif kımıldayan minik parçaları oldugunu görüyorum gece ve gündüzde kendimi fazla kasıyorum bu nedenle ama duramıyorum sürekli sigara içiyorum bi trans halinde bazen intihar bazen uçmak bazen yaratıcı düşünüyorum bu nedir cin veya musallat olmadıgına eminim az da olsa biraz ugraştım bu tarz olaylarla ama bunun ne olduguna dair bi fikrim yok bunu yaşayanlar adına ne diyorlar umarım bilgili olanlar beni aydınlatabilirler. şimdiden teşekkür ederim..

canmert196

Kayıtlı Üye
yetileriniz varsa onlarin getiridigi agirliktandir bunlari kullanmayi ogrenince zamanla bu sorunu asarsiniz merak etmeyin havada gordukleriniz quantlardir diye dusunuyorum.Bol bol meditasyon yapin :)

dede

Kayıtlı Üye
Halk arasinda blue cagi olarakda bilinen Ergenlik (puberte), insanlarda meydana gelen "yetişkinliğe ilk adım" evresi.

Kaygilanacak bir sey yok,gecer.

janet

Kayıtlı Üye
Bu enerjiyi atmanın en iyi yolu çalışmak. Fiziksel güç gerektiren herhangi bir iş olabilir. Hem enerji olumlu yönde kullanılır, hemde bunları düşünüp kafa yoracak vakit kalmaz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben Meditasyonu tavsiye ediyorum.Meditasyon ile hem yorulmazsınız hemde fazla enerjinizden arınırsınız enerjiniz dengelenilir. :) Günden en az 10 dk yapın. :)

kapliyagos

Kayıtlı Üye
spor yap kardeşim. senin deşarj olmaya ihtiyacın var tavsiyem taekwondo

sirveotesi

Kayıtlı Üye
ayni sorunlari yasiyorum vucudumda cok acilar hissediyorum enerji butun vucudumu yakiyor ben 46 yasindayim ergenlikle alakali bir sorun degil.bilgisi olan arkadaslardan yardim istiyorum hayatim cekilmez oldu.ayrica bana benim istegim disinda havvasla ilgili el verildi cok guclu bir enerji gecti vucuduma el alirken .ozamandan beri kendime gelemedim,yardim ederseniz sevinirim .

bendekiben

Elit Üye
ayni sorunlari yasiyorum vucudumda cok acilar hissediyorum enerji butun vucudumu yakiyor ben 46 yasindayim ergenlikle alakali bir sorun degil.bilgisi olan arkadaslardan yardim istiyorum hayatim cekilmez oldu.ayrica bana benim istegim disinda havvasla ilgili el verildi cok guclu bir enerji gecti vucuduma el alirken .ozamandan beri kendime gelemedim,yardim ederseniz sevinirim .

İsteğiniz dışında size el verilmesi aileden gelen bir miras şeklinde olabilir ama bu size doğuştan geldiği için bunu daha evvel fark etmiş olmanız gerekir eğer bu eli başkasından aldıysanız istek dışında yine olmaz elinizi uzatırken bu kabul etmiş sayılırınız.Size el veren kişiye bunu danışmanız doğru olur çünkü el verilirkende verilen enerjiler bir sisteme dahildir her verilen enerji bir değildir.Bir uygulama siz bilinçlenmeden yarım kalırsa size büyük rahatsızlıklar verebilir.El aldığınız kişi de muhtemelen bunu biliyordur size yol göstermesini isteyin.

janet

Kayıtlı Üye
Bilgisayar başında oturmakla fazlalık enerji atılmaz. Çalışın, spor yapın, yürüyüş yapın, terleyin, bol bol duş alın, hoplayın zıplayın, anca bu şekilde atarsınız.

sirveotesi

Kayıtlı Üye
tesekkur ederim ilginize,tabiki zorla degil ama baska alternatifim olmadigi seklinde soylendi bende kabul ettim ve o kisiyle irtibatimiz yok simdi bazi istenmeyen durumlardan dolayi gorusemiyorum zaten gorustugum siradada bana hicbir bilgi vermemisti ,benim zamanla acilacagimi soylemisti .ben simdi fiziksel ve ruhsal zorluklar yasiyorum,bana yardimci olabilecek bir Allah dostu ariyorum burada yazamiyacagim olaylar oluyor bazen .bu konuda yardim almak istiyorum onerileriniz olursa esvinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...