Hangi Yeteneğe Yatkınlığım Var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufukman

Kayıtlı Üye
Selam. Bir yeteneğim var mı? Varsa hangisine yoğunlaşıp, nasıl geliştirebilirim? Ben hayal kurmayı seven sakin bir insanımdır. 6.sınıfta fen dersinde herkesi elektrik çarpmış. Fakat bana 3 4 fazladan denememe rağmen hiç çarpmadı. Bu aralar çok rüya görüyorum. Her rüya birbirinnden alakasız ve saçma çoğu. Rüyamda uçtuğumu görüyorum. Benimle ilgili şeyleri hemen tahmin edebiliyorum. Psi wheel'e başladığımdan beri, sola doğru döndürmeye çalışıyorum. Sola döndüğü kadar sağada dönüyor. Son 1 yıldır en sıradan günümü bile öylece kafamdan, gözden geçirdiğimde bile tam tersi oluyor. Ya istediğim şeye yetişemiyorum ya da başka zamana erteleniyor. Anlamış ya da mantık yürütebilmişte değilim. Kafamdan geçirdiğim herşeyin tam tersi oluyor. Yardım ederseniz sevinirim.

janet

Kayıtlı Üye
Kafandan hiç birşey geçirme, herşey yoluna girecek. Klavye kullanma yeteneğin var, onun haricinde hiç kimse net bir şey söyleyemez.
:D

janet

Kayıtlı Üye
Çevirdiğin psi'yi kavanoz içine koy, ağzını kapat ve çevirmeye çalış. Eğer dönüyorsa, yeteneğin var. Dönmüyorsa, bu işleri bırak ve okul mu iş mi bilemiyorum yaşını ama hayatını daha anlamlı kılacak şeyler yap.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bizim bu kadar veri ile sizin ne yeteneğini olduğunu anlamamız için medyumluk yeteneğine sahip olmamız gerekir.Psi Wheel döndürebiliyormuşsunuz ne ala,önemli olan döndürdünüzde ne oldu/olacak?Bundan nasıl faydalanmak istediğinizdir.Size ne yararı olacak,yanınızdakine ve bütünün hayrına ne yapacaksınız?Yetenek araştırıp geliştirmeden neyi ne için istediğimizi bir kez daha düşünelim.Zaten var ollduğunu düşündüğünüz şeyleri bize sormak yerine sitemizde veya başka platformlarda araştırıp uygulamalar sırasında takıldıklarınızı sorarsanız üyelerimiz sizinle bilgilerini paylaşabilirler,aksi halde üst mesajlardaki gibi traji komik hallerin önüne geçemeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...