Geleceği görmeye başladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhabalalar..Ailemde bir cin ordusu var diyebilirim annemde cin padişahı babamda yüzlerce cin ama ben hiç birine olduğumdan beri inanmıyorum yani o cin isimlerine bence çok daha farklılar.Deistim bir yatarana inanıyorum ama o bu yüzyılların allahı tanrısı değil nasıl ki put zamanlarında veyahut daha eskilerde ne bir allahın adı ne de cinin varlığından söz ediliyorsa bunlardan binlerce yıl sonra bunlarda geçmişte kalıp o yenilere tapılıcak - ibadet edilicek ki değişim şuan bile başladı. Rüyamda bir keresinde isanın çarmağa gerildiğini gördüm o zamanlar aklımda en küçük ne peygamberler vardı ne dinler ki küçüktüm tv bile izlemezdim yani bir şeyden görüp etkilenmedim isanın hakkında bile bir bilgim yoktu onun önünde diz çöküp kanlarına bakıyordum.. Zamanı geldi allaha da tanrıya da şeytana da demona da küfür de ettim dua da ama artık hepsine bir saygım var tüm dinlere insanlara.. Eskiden dışarıda geziyorduk ve bir konuşma vardı birden kaza olucak dedim 10 saniye sonra oldu ilk olay öyle başladı bundan en az 6-7 yıl önce ve 1-2 haftadır tam anlamıyla başladı.Her rüyam gerçek gibi günlük yaptığım şeyleri görüyorum her gün ve tek tek yaşıyorum onu bir kaç gün sonra dün de sevgilimin okuduğu okulu bile unuttum ve tam yatağıma yattığımda gözlerime görüntüler geldi onun okulda olduğunu gördüm bir erkekle tanışıyodu tesadüfen ve bunların aynısını gece ona yazdım neyse tam ne yazdığımı anlatmiyim kız meslekte okuyor ve orda erkek yok ki bu da doğru çıktı tesadüfen yolda öpüştüklerini görmüştüm o sırada acaba hayal filan mı diye düşündüm iddaa oynamıştım son maç sabah 6 da yani bugünün onun skorunu düşündüm birden sabah uyanıp telefondan bakıyordum juventus maçı iy 0-0 2. yarı 1-1 olduğunu gördüm neyse uyudum sabah uyandığımda aynısı oldu ve baktığımda iy 0-0 2. yarı 1-1 di ve sevgilimle konuştum öyle bir tanıdığım kişi yok ama öyle yol var dedi ananem geçen aylarda vefat etti ve ölmeden önce rüyamda oğlum gelin hepinizi bekliyorum dedi ben herkesi çağırdım ve 2 gün sonra ölmüştü geçen gün tekrar rüyamda gördüm evde normal yaşıyor gibi tek ben görüyorum benden başkası görmüyordu onu.. Cevaplarınızı bekliyorum

Mcahit

Kayıtlı Üye
Cümlelerinin birçoğunu anlayamadım. :)
Banada en son 1 ay kadar önce oluyordu.Ama 1 aydır olmuyor.Bunu çok büyütmemiştim.
Ayrıca şu Cin Padişahı meselesini anlamadım. Annen Cin Padişahı mı ? :)

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Hayır cin padişahıyla evliydi adı şahmerandı onu bağlattıran hocaya gittik o ölmüş karısı vardı konuştuk 17 tanesini çağırdı orda benimki ama kadın ölüyodu şekilden şekile girdi kadın oğlum sen daha kamilleşmemişsin o zaman bunlar görünücek sana dedi para filan da almadı zaten

kiybele75

Kayıtlı Üye
ben buna benzer durumlar yaşıyorum ara gözlerimi kapatıp bazen hiç alakasız şeyleri bile görüyorum ama bazen bu yeteneğimi kaybediyorum bişey görüyorum saniye sonrası görüyorum son medyuma baktırdıktan uğursuzluklar başladı işlerim ters gitti enerjim altıncı hissim azaldı

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
ya benim aklımdan ne geçerse oluyo mesela bir erkek bir kızla konuşuyo o konuşmaya 2-3 saniye bakiyim konuşmanın nereye gidiceğini neler olucağını söylüyorum ve oluıyo artık hayattan soğuttu bu kimseye güvenemez oldum çünkü ne düşünürsem doğru olduğunu görüyorum artık

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Anlayamadım ki arada bir virgül falan kullanaydınız.İdda oynamışsınız kız arkadaşınız okulu kız meslek....

kiybele75

Kayıtlı Üye
o zaman sende ya biliçaltı yani iç benliğin yada cin aracılığıyla bunları hissedip görebiliyorsun ben zamanın birinde deprem olacağını saniyeler önce söyledim bizimkinler inanmadı olunca yüzüme baktılar bende kendime anlam veremiyorum bazen güçlerim yerine geliyor bazen gidiyor en son o medyumdan sonra enerji kanallarımı kapattı medyumla bağlantı kuracağım eğer bulursam ama rüyalarım hala haberci .

heppha

Banlı Kullanıcı
Hayal gücün çok gelişmiş bence.Bu işleri kafana takmak yerine,gerçek dünyaya odaklan biraz.Biz insanlar,o tarafların canlısı değiliz.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Şöyle bir durum da var bir cinle ilişkiye de girdim rüyamda oldu ama tamamen hissediyordum bana bir yere gel buluşalım saat 12 de dedi tarif ettiği yerde aslında öyle bir yer de yok bi ara yola baktığımda farklı zamanları görüyordum hala daha oluyor ama ne kadar doğru bilmiyorum.. Daha önce hiç gitmediğim bir eve gitmiş gibi hissediyorum o evi çok aradım ama bulamadım bugün inanılmaz derecede başım ağrıdı ama bunla alakası var mı hiç bilmiyorum sadece birisiyle konuşurken ne düşündüğünü sanırım anlayabiliyorum ve dün de geleceği gördüm iddaanın sonucunu emin olmak için düşünmüştüm ve tamamiyle doğru çıktı

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Okadar karışık ki soruyu bile bulamadım. Cinler padişahlar sevgilin yol ev.. iddaa tutumu anlamadım ama sayisal lotoya yönetebilirsiniz .
Ilk cumleden anladığım kadarıyla ailenizden size geçmişler . Yahut bir psişik olabilirsiniz. Kurtulmak mı istiyorsunuz yoksa geliştirmek mi inanın anlamadım

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Geleceği görmeye başladın ama burada cümle aleme duyurduğun için artık göremeyeceksin böylece yetenek veya sorunun ortadan kalkmış olacak :)

Mcahit

Kayıtlı Üye
Bende rüyalarımda böyle bazı olayları gördüğümü arkadaşlarıma söylemiştim.1 aydır görmüyorum.Aklıma gelmişti söylediğim zaman bir daha göremeyeceğim.:) Belki dediğiniz gibi söyleyince gidiyordur.Keşke söylemeseydim ! :banghead: Ama insanlar bazen farklı görünmeye çalışıyorlar ve böyle bir fırsat geldiğinde farklı olduğunu çevresine göstermek istiyor.Bir nevi 'Bakın ben sizden farklıyım' demek istiyor.Özellikle çevresinden saygı görmek isteyenler böyle bir şey yapıyor.Kendimden örnek veriyorum.Kimse alınmasın :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Bende rüyalarımda böyle bazı olayları gördüğümü arkadaşlarıma söylemiştim.1 aydır görmüyorum.Aklıma gelmişti söylediğim zaman bir daha göremeyeceğim.:) Belki dediğiniz gibi söyleyince gidiyordur.Keşke söylemeseydim ! :banghead: Ama insanlar bazen farklı görünmeye çalışıyorlar ve böyle bir fırsat geldiğinde farklı olduğunu çevresine göstermek istiyor.Bir nevi 'Bakın ben sizden farklıyım' demek istiyor.Özellikle çevresinden saygı görmek isteyenler böyle bir şey yapıyor.Kendimden örnek veriyorum.Kimse alınmasın :)

Kendini kanıtlama çabasıdır bu sakın bu kötü birşey veya iyi birşey demeyin.Bu sadece bir davranış iyi veya kötü değil. Bu tür gelişimler sizde oluyor. Yani geleceği SİZ görüyorsunuz.O halde bunu neden başka insanlara kanıtlamaya çalışıyorsunuz ki? Bu size ait birşey,sizin KENDİ gelişiminiz,başkasını ilgilendirmez.

Mcahit

Kayıtlı Üye
Kendini kanıtlama çabasıdır bu sakın bu kötü birşey veya iyi birşey demeyin.Bu sadece bir davranış iyi veya kötü değil. Bu tür gelişimler sizde oluyor. Yani geleceği SİZ görüyorsunuz.O halde bunu neden başka insanlara kanıtlamaya çalışıyorsunuz ki? Bu size ait birşey,sizin KENDİ gelişiminiz,başkasını ilgilendirmez.

Bana göre kendini kanıtlama çabası kötü bir şey.İnsanlar olmadığı gibi görenmeye çalışıyor bazen.Fazlası zarar diye düşünüyorum :)

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Olacak olayları önceden bilmek ve insanlar hakkında gerekenden fazla şey bilmek durum insan için çok zor olsa gerek. Her bilinen bilgi insanın omuzlarına yeni bir yük yükler, kişiyi insanlardan ve hayattan soğutur. O yüzden bence kurtulma yolu arayıp normal insan gibi yaşamaya çaba gösterin.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bu forumda ve diğer forumlarda sayısız konu açmıştım ailemde cinler var ve bende de var ama çağırıp kontrol edemiyorum bunu yapmak için çok yardım istedim bir cevap da gelmedi..Annemin cinini bağlayan hocanın karısına gittik o çağırdı sadece 17 tanesini çağırabildim ben bunları kovamam dedi ne sen onları bırakırsın nede onlar seni bırakır dedi..Bi ara cinlere tanrıya şeytana bildiğim tüm varlıklara küfür de ediyordum bir şey de anlatıyordum konuşuyordum aklımca ama bir cevap veren olmuyordu.Bir gece tam yatağıma yattım uzandım odamın kapısı yavaş yavaş açıldı sonuna kadar hırsız sandım kafamı kaldırdım bakıyorum yan odada annem yatıyordu cenk bu ses ne diye bağırdı anne ben yapmıyorum diycektim sesim çıkmadı ayağa kalktım konuşmaya çalıştım sesim çıktı koşa koşa gittim annemin yanına annem uyuyodu o günden beri küfür etmiyorum :D cinler şeytanlar ailem gibi bir şey benim için bazılarının anlamasını beklemiyorum tabiki de ama 4-5 yaşında babanızın cinleri çağırdığını ama göremediğinizle yıllarca yaşasanız nasıl gelir size? küçükken babamın deli olduğunu düşünüyodum ama büyüdükçe annemde de bir padişah olduğunu öğrendim kendisi söyledi zaten ilk cin olaylarına rüyamda isanın asıldığını görerek başladım bana bağlandıklarında rüyamda annemle babamın hep cin çağırdığı odada uyurken rüyamda annemle yerde uyuyoruz hiç bir eşya yok karşı tarafın balkonunda yeşil büyük ayaklı büyük kulaklı ama boyu 1 metre civarı bir şey bana bakıyordu balkonun dışındaydı ama sanki havada duruyodu ben camdan ona baktım birden yanıma geldi annem konuşuyodu onla ama ne konuştuklarını hatırlamıyorum o günden sonra gelişti her şey ama işin garip yanı cinlerinde tanrının da bizim bildiğimizden çok daha farklı bir şey olduklarını düşünüyorum saygısızlık etmek istemem ama bu yüzyılın insanları daha önce ki insanlarda olduğu gibi o zamanın inanışlarına ibadet edip gerekçelerini düşünüp binlerce yıl sonra unutulup o zamanın inanışlarını yaşamaya devam ediyor ve bu yüzden bir dinim yok..Mikailin abim olduğunu düşünürdüm ilgimi çekerdi ismi ne biliyim sanki onla omuz omuza yıllarca savaşa girdik bir amaç için ve beni bu dünyaya gönderdiler sürgüne ve benim bir ordum var ama daha onları kullanıcak kadar her şeyi bilmiyorum bunu o hocaya da anlattım kadın kamilleştiğin zaman hepsini görüceksin sana bir şey ezberllettiricekler her şeyi kontol edebiliceksin demişti ama ben sabırsızım..Dün de bugün iddaanın ne olucağını gördüm ve oldu da 3-1 biticek olan bir maç gördüm real maçı ve 3-1 de bitti sorun şu ki istediğimi göremiyorum o an birden birşeyler geliyor gözüme o an düşündüğüm zaman görebiliyorum ve bir kaçgündür oluyor bu umarım saysıgızlık etmemişimdir ve anlatabilmişimdir umarım benl biraz benzer de olsa bunları yaşayıp bilen birisi vardır da doya doya konuşabiliriz..

SlnY.

Kayıtlı Üye
Bu forumda ve diğer forumlarda sayısız konu açmıştım ailemde cinler var ve bende de var ama çağırıp kontrol edemiyorum bunu yapmak için çok yardım istedim bir cevap da gelmedi..Annemin cinini bağlayan hocanın karısına gittik o çağırdı sadece 17 tanesini çağırabildim ben bunları kovamam dedi ne sen onları bırakırsın nede onlar seni bırakır dedi..Bi ara cinlere tanrıya şeytana bildiğim tüm varlıklara küfür de ediyordum bir şey de anlatıyordum konuşuyordum aklımca ama bir cevap veren olmuyordu.Bir gece tam yatağıma yattım uzandım odamın kapısı yavaş yavaş açıldı sonuna kadar hırsız sandım kafamı kaldırdım bakıyorum yan odada annem yatıyordu cenk bu ses ne diye bağırdı anne ben yapmıyorum diycektim sesim çıkmadı ayağa kalktım konuşmaya çalıştım sesim çıktı koşa koşa gittim annemin yanına annem uyuyodu o günden beri küfür etmiyorum :D cinler şeytanlar ailem gibi bir şey benim için bazılarının anlamasını beklemiyorum tabiki de ama 4-5 yaşında babanızın cinleri çağırdığını ama göremediğinizle yıllarca yaşasanız nasıl gelir size? küçükken babamın deli olduğunu düşünüyodum ama büyüdükçe annemde de bir padişah olduğunu öğrendim kendisi söyledi zaten ilk cin olaylarına rüyamda isanın asıldığını görerek başladım bana bağlandıklarında rüyamda annemle babamın hep cin çağırdığı odada uyurken rüyamda annemle yerde uyuyoruz hiç bir eşya yok karşı tarafın balkonunda yeşil büyük ayaklı büyük kulaklı ama boyu 1 metre civarı bir şey bana bakıyordu balkonun dışındaydı ama sanki havada duruyodu ben camdan ona baktım birden yanıma geldi annem konuşuyodu onla ama ne konuştuklarını hatırlamıyorum o günden sonra gelişti her şey ama işin garip yanı cinlerinde tanrının da bizim bildiğimizden çok daha farklı bir şey olduklarını düşünüyorum saygısızlık etmek istemem ama bu yüzyılın insanları daha önce ki insanlarda olduğu gibi o zamanın inanışlarına ibadet edip gerekçelerini düşünüp binlerce yıl sonra unutulup o zamanın inanışlarını yaşamaya devam ediyor ve bu yüzden bir dinim yok..Mikailin abim olduğunu düşünürdüm ilgimi çekerdi ismi ne biliyim sanki onla omuz omuza yıllarca savaşa girdik bir amaç için ve beni bu dünyaya gönderdiler sürgüne ve benim bir ordum var ama daha onları kullanıcak kadar her şeyi bilmiyorum bunu o hocaya da anlattım kadın kamilleştiğin zaman hepsini görüceksin sana bir şey ezberllettiricekler her şeyi kontol edebiliceksin demişti ama ben sabırsızım..Dün de bugün iddaanın ne olucağını gördüm ve oldu da 3-1 biticek olan bir maç gördüm real maçı ve 3-1 de bitti sorun şu ki istediğimi göremiyorum o an birden birşeyler geliyor gözüme o an düşündüğüm zaman görebiliyorum ve bir kaçgündür oluyor bu umarım saysıgızlık etmemişimdir ve anlatabilmişimdir umarım benl biraz benzer de olsa bunları yaşayıp bilen birisi vardır da doya doya konuşabiliriz..

İnsanlar yetenekleri hakkında çoğu zaman konuşmayı sevmez,değerli yetenekler açıklanarak kaybedilebilir çünkü.Ayrıca forumda bu tür mesajlaşmalarda sanırsam yasak.Cinleri mi kontrol etmek istiyorsun şimdi? Bu forumdan sana ne kadar iş çıkar bilemem,çoğu insan cin çağırır;musallat ederler.Daha bilgili bir kısmı çağırır;Anlaşırlar.Şuana kadar cinler kontrolümde,hepsinin efendisiyim bunu da size öğretmek istiyorum diyen çıkmadı maalesef ki.Çıktıysa da bilmiyorum,forumda sayısız konu ve yorum var,araştırın bulun.En kötü ihtimalle Sn.Urum'a mesajla iletişime geçin.Haddim değil fakat zaten aileniz hayatınızda büyük yanlışlıklar yapmış,çocuk yaşınızda bu tür şeylerle fazla haşır neşir olmuşsunuz ve cinlerin pek de iyi niyetle yaklaşmadıklarını,ve bir daha gitmeyeceklerini de biliyor olmalısınız.Ve bence dikkatli de olun,her yerde "ben gelecek görüyorum" diyip başınıza gelen tüm paranormal olayları anlatmayın.Biraz içinizde yaşamayı öğrenin :)

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
emin olum içimde yaşadıklarımı başka insanlar arasında az az paylaşıcak onların görmesini sağlayabilicek bir yeteneğim olsa bir çoğu delirirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...