sayıların gizemi ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
merhabalar.. arkadaşlar benim herhangi bir psişik yeteneğim falan yok ama olmasını çok isterdim. sadece bu değil varlıklardan korktuğum kadar onlarla iletişim kurmayı çok istiyorum. bu konuda kendimi yetiştirip insanlara faydalı olabilmeyi isterdim. bu konuda bazı yetenekleri olan biriyle bu düşüncelerimi paylaştım. kendisine çok rağbet var ve gerçekten büyü bozma gibi daha pek çok şeyi yapabiliyor. varlıklardan yardım almadan içindeki enerjiyle herşeyi yaptığını söylüyor. ve bana bu konulara fazla kafanı takma zannettiğin kadar güzel bir şey değil dedi. eğer vazgeçemem diyorsan 21 yaşını bekle dedi. neden 21 dedim, sayıların da gizemi vardır sen beni dinle dedi. sizce neden 21 yaş yani ben pek anlamadım şimdi çalışsam kötü şeyler mi olacak fikri olan var mı?

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Belkide ruhani olgunluğa 21 yaşında varıcaksındır ya da şuanda psişik yeteneklerini geliştirmek adına yapıcağın şeylerin meyvesini 21 yaşında alıcaksındır. Bunlar benim fikirlerim...

kabalakk

Banlı Kullanıcı
korkuyorsan bulaşma siz insanlar zaten herşeyden korkuyorsunuz

AJA

Elit Üye
Siz insanlar ? Siz hangi canlılar katagorisindesiniz ?

dexter

Elit Üye
Sevgili üyeler;
Lütfen yorumlarınız konu açan üyemizin sorduğu soru ile ilgili olsun. Burdaki mesele pembe pelerinin korkup korkmaması değil, lütfen konu dışına çıkmayın, tartışmaya sebep olacak yorumlar yapmayın.

Pembe pelerin; sitemizde flood yapmak yasaktır, söyleceklerinizi tek bir mesajda belirtiniz.

İyi forumlar.

Hetor

Kayıtlı Üye
Ta ilkokuldan bu yana sayılar, benim için de gizemli olmuştur. Zira matematik dersinden çözebildiğim, yani gizemini ortaya çıkarabildiğim hiçbir sayısal problem olmadı :) Hala çözemiyorum, hala sayılar gizemli.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Çakra öğretisine göre insanın gelişim evreleri vardır,her yaş aralığında iki çakranın kesişimi ile ilerleriz.21.yaş aralığı 3. çakra ile 7. çakranın kesişimidir.Hem kişiliğin ortaya çıkması;duygu ve varlığın şekillenip özümsenmesi(3.çakra) hem de İç tefekkürle aydınlanma,İlahi olan ile bir olma duygusu ve evrensel bilince ulaşma (7. çakra)dır. Yani hem ruhsal hemde dünyasal kesişim noktanızdır.21 yaş dışında aynı noktaya bir insan ömründe sadece 70 yaşında gelebilmektedir.
Muhtemelen size yön veren kişi buna göre konuşmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...