Diyelim ki Psişik olduk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğaüstü14

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar diyelim ki yıllarca çalışıp psişik olduk , şöyle bi videolara baktım youtubeden adam 30 yaşında zar zor para büküyo , yani psişik olunca herşeyi kolayca yapabilicekmiyiz ? Mesela amatör birisi bişeyi yapanakadar bayağa uğraşır , bunda usta olan birisi hiç uğraşmadan anında kolayca yapabilecek mi ?

dexter

Elit Üye
Arkadaşlar diyelim ki yıllarca çalışıp psişik olduk , şöyle bi videolara baktım youtubeden adam 30 yaşında zar zor para büküyo , yani psişik olunca herşeyi kolayca yapabilicekmiyiz ? Mesela amatör birisi bişeyi yapanakadar bayağa uğraşır , bunda usta olan birisi hiç uğraşmadan anında kolayca yapabilecek mi ?

İzlediğiniz 30 yaşındaki adamın bu konudaki yeterliliği nedir? Kendini ne kadar bu işe adamıştır? Bunları bilmeden bir yargıya varmayalım. Kimisi vardır küçük yaşta yeteneğini keşfetmiştir ve bunun üzerine ilerleyip kendini geliştirmiştir, kimisi de belki yanlış bir yetinin üzerinde ilerlemiştir ve gelişmekte zorlanmıştır. Bu dedikleriniz, kişinin kendisi için doğru olanı keşfedip ilerleyebilmesine bağlıdır, gelişimine bağlıdır.

Ve Sevgili Üyeler;
Diyelim ki psişik olduk, nasıl psişik olabilirim, psişik olacak mıyım? psişiksem neyim? biz psişik miyiz?:willy_nilly:
Bu tarz konuları açmadan önce lütfen sitemizi inceleyiniz.

biard

Kayıtlı Üye
ben herkes psişik yeteneklerini geliştirebilir ama herkes psişik olamaz diye biliyorum. Psişik olmak doğuştan gelen bir şey. Doğuştan gelen geliştirmeye gerek kalmadan kullanılabilen geleceği görme, ileri seviye telekinezi gibi yetenekleri olanlara psişik denir. Ama bunun dışında herkes çalışarak yeteneklerini geliştirebilir. Yanlış mı biliyorum?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ben herkes psişik yeteneklerini geliştirebilir ama herkes psişik olamaz diye biliyorum. Psişik olmak doğuştan gelen bir şey. Doğuştan gelen geliştirmeye gerek kalmadan kullanılabilen geleceği görme, ileri seviye telekinezi gibi yetenekleri olanlara psişik denir. Ama bunun dışında herkes çalışarak yeteneklerini geliştirebilir. Yanlış mı biliyorum?

Her insan psişiktir. Ama genel kısımın yetenekleri körelmiştir.(günlük olaylardan,yaşadığı tatsızlıklardan,sinir,ego,kibir) Bazı kişilerinse fazla körelmemiştir.

Asıl noktaya gelirsek her insan psişiktir. :) Bu yetenekler sıkı çalışarak gelişir. Hiç bir kişide direk ileri seviye halde yetenek bulunmaz.Körelmemiş halde bulunur ama ileri seviye halde bulunmaz.Kişi çalışarak onu ileri seviye hale getirir. :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Ne amaçla yaptığınıza bağlı.O adam gibi video çekip atayım amacıyla yaparsanız en fazla parayı bükersiniz ama kendinizi geliştirmek adına yaparsanız levitasyonuda ilerletirsiniz :) Aslında bu işler zor değil yani bardağı tutup kaldırmak kadar basit bir iş önemli olan zihin ve önünde ki engelleri aşabilmek.Yargılar yani.

Erasmus

Kayıtlı Üye
bu konuda benimde merakım var madem böyle birşey var ki videolarada falan görüyoruz kağırt çevirme kaşık bükme vs ilemi ibarat ben hiç uçan bir adam görmedim yada görünmez olan bir adam zaten öyle biri olsa adam tövbe haşa adam peygamberliğini ilan eder ucan görünmez olan kaçan yok olan ışınlanan vs hiç görmedim gören varmı pisişik konuda bu anlattıklarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...