Ben neyim bakabilirmisiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sakoya1992

Kayıtlı Üye
Ben pyrokinezi yapabiliyorum lusid rüya görebiliyorum cinleri hissedebiliyorum bikerede büyük camı düşürdüm ama çok sinirlenmiştim birisine direk aynaya baktım gözüm bulandı ve değişik birşey oldu önünde telefon vardı büyük ona çarpmadan havaya uçtu yere düştü birde psi wheel yapabiliyorum birde mesela varmısın yokmusunda hep açacakları zamanki rakamları biliyordum içinde ne olduğunu ama hiç meditasyon felan yapmadım

güncellllll

alin

Kayıtlı Üye
Sayın sakoya1992, nasıl bir yanıt bekliyorsunuz tam anlayamadım. Sorunuz ben neyim, yanıt verebileceğimiz bir şey varsa, buraya yazıp klavye, tuş vs. kullanabildiğinize göre insansınız.

Neler yapabileceğinizi soracak olsanız, zaten siz biliyorsunuz ve de yazmışsınız. Sorunuzda yetilerinizin ne olduğunu soruyorsanız şayet,onları da belirtmişsiniz. Her kişide az ya da çok olabilen bir takım durumları yaşamışsınız. Psişik yetenekleriniz var görünüyor, psişik yetenekler bölümünden sayısız bilgiye ulaşabilirsiniz. Yalnız ben neyimden kastınız, insandan başka bir varlık olduğunuza dair bir yanıt ise, bu konuda bir şey yazamayacağım. Kendinizi geliştirme ve kontrollü yetiler ile ilgili bahsettiğim konuları ve evrensel enerjiler bölümlerini okumanızı öneririm.

sakoya1992

Kayıtlı Üye
aceleden yazdığım için imla kurallarına uyamadım kusura bakmayın

Lilium

Kayıtlı Üye
Güzel ama sorumluluk isteyen özellikler...

SlnY.

Kayıtlı Üye
Psişik yetenekleriniz gelişmiş,sorumluluk isteyen zor özellikler özellikle enerjinizi kontrol edemiyorsanız.Onun dışında insansınız işte,sadece psişik bir insan.Yani psişik oldunuz diye farklı bir ırka ya da boyuta geçmediniz."Ben neyim :O" tarzı sorunuz biraz yanlış olsa da,cevap bu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...