Kurt Adam Olmak İsteyenler Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Godric

Banlı Kullanıcı
Bakın Sevgili arkadaşlar Majik ve hatta biyolojik olarak bunu oılabilmeniz imkansız.

Zaten öyle birşey yok.

Olmak isteyen varsa yöntemini yazıyorum

- Testosteron Kullanın ( Kıllanmak için birebir)

- Kendinizi bir spor salonuna yazdırın. Buradan isteyen varsa gerçekten spor programı gönderirim. Vucudunuzu toplayacak.

- Tenis Toplarıyla ve ip atlayarak Reflex idmanı yapın. ki çok geçerlidir. Kendim sporcu olduğum için biliyorum.

- Kiloluysanız kilo verin ... Zaten spor yaparken vereceksiniz.

- Birde bol bol meditasyon yapın . Zihniniz bir yerdeyken diğerine geçsin.

Koku ve duyum için yaklaşık olarak 1000$ üstü cihazlar satılıyor bunlardan kullanabilirsiniz. İnternette var duymayı geliştiren vs.

Daha sonrasında bakın canavar gibi ajan aman kurt adam oldunuz...

Fiziksel olarak yapabileceğiniz şeyleri maji olarak aramayın.

Kısacası majik ve fiziksel dünyada olmayan bir rüya için koşturuyorsunuz. Silkelenin ve kendinize gelin.

Hepinize iyi forumlar

ekcs

Banlı Kullanıcı
Biz nasıl testesteron basıcaz .s

Godric

Banlı Kullanıcı
T

Turan90

olmak ısteyen yok farkındaysan mıllette bırsey sanıp okuyor

ptaah

Kayıtlı Üye
Kurt adamı bilmem ama Okültizm ve Enerji adlı kitapta bir habere göre yerli büyücü yarı timsah insan kılığına girerek cinayet işlemiştir.

Godric

Banlı Kullanıcı
Kurt adamı bilmem ama Okültizm ve Enerji adlı kitapta bir habere göre yerli büyücü yarı timsah insan kılığına girerek cinayet işlemiştir.

Kurt adamın özü paganizme dayanıyor daha sonrasında tarihde kurt postundan kendine kıyafet yapıp suikast ve hırsızlık yapanlarla devam ediyor kısacası orta çağa daha yakın zamanda popüler olmuş bir kavram. Teknoloji ne kadar geriyse insanları o kadar kandırırsınız :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Acaba yöntemin teminatı yahut tecrübesi kime aittir ? Öğrenmemiz mümkün olabilir mi ?

Godric

Banlı Kullanıcı
Acaba yöntemin teminatı yahut tecrübesi kime aittir ? Öğrenmemiz mümkün olabilir mi ?

yazdıklarım konusunda mı?
Body yaparsan vucudunu toplarsın bunun için ispat istiyorsan herhangi bir vucut geliştirme salonuna gidip görebilirsin sanırım :)

testesteron için google ı kullanabilirsin insan vucudunda ki etkileri konusunda.

Reflex için reflex geliştirme antrenmanlarına bakman yeterli sanırım :)

Diğerlerine gelince gene google ^^

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Google ile işbirliği yaparak bizi kendimize getirdiğiniz için şahsım adına teşekkür ederim o zaman.

Godric

Banlı Kullanıcı
Google ile işbirliği yaparak bizi kendimize getirdiğiniz için şahsım adına teşekkür ederim o zaman.

ha ekstra olarak soruyorsan milli sporcuyum :)

Majik olarak nereden biliyorsanızsa soru Psişik Vampirler nasıl meydandaysa Kurt adamlarda öyle olurlardı kendilerini saklamazlardı akılcı bir yöntem değil. Onuda köşeye bıraktım

Tarih boyunca nasıl fantastikleştirildiği açıkca ortada hiç bir kaynakta da kurta dönüşüp koşan insanlar yok. MMORPG'ler var bunlar için oynanabilir durumdalar.

Druidlerin ya da şamanların hayvana dönüşebildiği söylenir öyle bir konumda soracağım soru o kadar druid tanıyorum neden dönüşemiyor ya da ben şamanım ben neden dönüşemiyorum :)

Açıklayıcı bilgilendirici ve anlatıcı olduysa ne mutlu

kabalakk

Banlı Kullanıcı
Bakın Sevgili arkadaşlar Majik ve hatta biyolojik olarak bunu oılabilmeniz imkansız.

Zaten öyle birşey yok.

Olmak isteyen varsa yöntemini yazıyorum

- Testosteron Kullanın ( Kıllanmak için birebir)

- Kendinizi bir spor salonuna yazdırın. Buradan isteyen varsa gerçekten spor programı gönderirim. Vucudunuzu toplayacak.

- Tenis Toplarıyla ve ip atlayarak Reflex idmanı yapın. ki çok geçerlidir. Kendim sporcu olduğum için biliyorum.

- Kiloluysanız kilo verin ... Zaten spor yaparken vereceksiniz.

- Birde bol bol meditasyon yapın . Zihniniz bir yerdeyken diğerine geçsin.

Koku ve duyum için yaklaşık olarak 1000$ üstü cihazlar satılıyor bunlardan kullanabilirsiniz. İnternette var duymayı geliştiren vs.

Daha sonrasında bakın canavar gibi ajan aman kurt adam oldunuz...

Fiziksel olarak yapabileceğiniz şeyleri maji olarak aramayın.

Kısacası majik ve fiziksel dünyada olmayan bir rüya için koşturuyorsunuz. Silkelenin ve kendinize gelin.

Hepinize iyi forumlar

10 eylül 2013 günü okulum başlıyor ( üniversite) o zaman istanbulda olacağım senin sınırlı dünyanı biraz olsun açmak için çağırdıgın yere gelelim bazı arkadaşlarım sana yeteneklerini göstersinler akli melikelerin dayandığı kadar sana yardımcı oluruz o zaman anlarsın aslında dünyanın gerçek yüzü bu olmadıgı hep arkalarda, karanlık gizli bir yerlerde, bu dünyadan olmayan birilerinin hep seni ve bizi izlediğini...

Godric

Banlı Kullanıcı
10 eylül 2013 günü okulum başlıyor ( üniversite) o zaman istanbulda olacağım senin sınırlı dünyanı biraz olsun açmak için çağırdıgın yere gelelim bazı arkadaşlarım sana yeteneklerini göstersinler akli melikelerin dayandığı kadar sana yardımcı oluruz o zaman anlarsın aslında dünyanın gerçek yüzü bu olmadıgı hep arkalarda, karanlık gizli bir yerlerde, bu dünyadan olmayan birilerinin hep seni ve bizi izlediğini...

Bu konuda sana açıklamayı yapmıştım. Kendin birşeyler gösteremeyip başkalarının bilgilerinden yola çıkıp açıklama yapmak gerçekten komik.

Bunun dışında Vampir konusunda yazdığın yazıya attığım mesaja cevap vermedin :)

Kurt adamlar var The OP Diye idda eden varsa hala zaten benimle muhattap olmalarına gerek yok.
O karanlık kapılar ardından geçeli ve oradakileri kullanalı çok oldu dostum neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor'UZ . :)

Sevgilerle.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Madem konu kapanıcak bende tuz biber ekiyim ; öhöm.
Sanırsam arkadaş tehdit olarak algılayabilir.Ki hiç sanmıyorum ortaya hogwarts savaşı falan çıkacağını.

kabalakk

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar konu kapanmazsa yarın uygun bir zamanda size bir kaç dosyanın fotografını çekeceğim

Saprohil

Kayıtlı Üye
Testosteron hem aşırı maliyet gerektirir hemde zararlıdır.Godric arkadaşımız Vücut geliştirme yapın demek istemiş.İlk 3 aydan sonra protein tozu eğer ki kilonuz normalse 2 3 yıldan sonra yarışmalara girmek istiyorsanız Testosteron kullanmanız lazım.Testosteron da kalp krizine yol açabilir pek çok zararı var.Doğal yollarla da 6 aydan önce sonuç alamazsınız.
Bu spor sabır gerektirir :).

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bu konunun açılması iyi oldu, çünkü bu aralar sitede kurt adam, cadı, vampir olmak isteyen özellikle yaşları epey genç üyelerimiz çoğaldı. Bu konu vesilesiyle onları da uyarmış olalım, Sayın Godric'te beni vampir yap mesajlarından bunalmış durumda, farkındayız.
Günümüz gençleri popüler olan vampir-kurt adam film ve dizilerini fazla takip edip, etkisinde kalıyorlar ve muhtemelen de o yola girerlerse ilgi çekici olacaklarını sanıyorlar. Araştırmadan, neyin ne olduğunu bilmeden, hatta bu konular hakkında hiç bir şey bilmediklerinden tam olarak ne istediklerini de bilmiyorlar, kurt adam ve vampir isimleri hariç.

Özel mesajlar kontrol ediliyor ve sistem mail,telefon, facebook adresi verildiği an uyarı veriyor, bir kere daha duyurmuş ve uyarmış olalım. Üyelerden yardım talep etmek, özel bilgilerini istemek, vermek, yardım edeceğini vaat etmek yasaktır ve siteden uzaklaştırılma sebebidir. Özellikle sitemizin üyelerini korumak amaçlı alınmış bir karardır.

Bu konu silinmeyecektir. Konu açılmasaydı yakında uyarı niteliği taşıyan benzer bir konu ben açacaktım. Ancak karşılıklı tartışma veya sataşmaya varan mesajlar devam ederse de mesajlar silinecek ve üyeler uyarı alacaklardır. Ayrıca üyelerin hitap şekillerine dikkat etmesi ve konu haricinde kişilere hakaret veya aşağılayıcı söz kullanmaması gerekiyor, yasaktır!

Godric

Banlı Kullanıcı
Bu konunun açılması iyi oldu, çünkü bu aralar sitede kurt adam, cadı, vampir olmak isteyen özellikle yaşları epey genç üyelerimiz çoğaldı. Bu konu vesilesiyle onları da uyarmış olalım, Sayın Godric'te beni vampir yap mesajlarından bunalmış durumda, farkındayız.
Günümüz gençleri popüler olan vampir-kurt adam film ve dizilerini fazla takip edip, etkisinde kalıyorlar ve muhtemelen de o yola girerlerse ilgi çekici olacaklarını sanıyorlar. Araştırmadan, neyin ne olduğunu bilmeden, hatta bu konular hakkında hiç bir şey bilmediklerinden tam olarak ne istediklerini de bilmiyorlar, kurt adam ve vampir isimleri hariç.

Teşekkür ederim Embriyo insanların gerçekten olmayacak şeyler peşinde koşmaları , özel olmayı istemeleri , özel olmak için kendilerini parçalamaları o kadar beyhude ki.

Gençlere verdiğiniz bilgiler değil bilgilerin içerisinden yapmak istedikleri ve elde etmek istedikleri söz konusu oluyor.

Kısacası şu lafımı dikkate alırsınız ya da almazsınız bilmiyorum Lakin
" Herkes ÖZELDİR. Sadece ne açıdan olduğunuzu keşfedebilin. "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...