Sizce telepatiyi başardım mı yoksa sadece bir tesadüf mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkwader35

Kayıtlı Üye
Dostlar aranıza yeni katıldım. Açıkçası hemen konuya girmek istiyorum. Biraz uzun bir yazı olacak ama sabredip okuyanlara şimdiden teşekkür ederim.
1 haftadır telepati hakkında çok şey okudum, hatta canbarından tutun odkarasına kadar J
Tabi dürüst olmak istiyorum bunun nedeni bir kız. Daha önce aylarca sevgili olduğum kızla bazı nedenlerden dolayı ayrıldık.sonra bana en ihtiyacı olduğu anda ben yoktum. Kendi acıma düşmüştüm maalesef. Sonra 5 ay kadar geçti tekrar konuşmaya başladık, 2 ay kadar konuşuyorduk güzel güzel. Arada bana bizden tekrar olmayacak dese de sevgili gibiydi davranışları. Sonra 1 haftadan biraz uzun oldu bana olmayacak dedi yine ve mesajlarıma karşılık vermedi hiç,aramalarıma hiç çıkmadı.
Sonra telepatiye başladım..okuduğum bütün teknikleri uyguladım. Uygulamaya başladığımın 2.günü mesaj attım bi kelime de olsa yazdı. Sonra bi kaç gün sonra gene yazdım, bikaç mesaj attı sustu.tabi ben aralıksız bi haftayı aşkın süredir telepatiyi devam ediyorum.
Yalnız şöyle birşey oldu. Son 2 günde o kadar yoğunlaştım ki, tüm enerjimin vücudumdan beynime toplandığını hissettim, onun o kızın bilincine aktığını hayal ettim.iyice imaje etmeye çalıştım onu. Hatta öpüştüğümüzü hayal ettim, tüm enerjiyi 3 kat yaşadım aniden.ve o sırada da sürekli zihnimden mesaj at diyordum.
Dün yine telepatiye 2 kez devam edip yattım ve gece mesaj sesine uyandım.morali çok bozuktu ve benim uyanık oldugumu düşündüğü için bana yazdığını söyledi.teselli ettim ve uyudu sonra.
Bugün nasıl oldugunu merak ettiğim için yazdım.biraz yazıktık iyiyim merak etme gibisinden, sonra tekrar yazışırız deyince yazmam herhalde, umut vermeyeyim sana dedi.
Şimdi neydi bu ?
Telepati ile mi geldi ve tekrar yazmam diyor yoksa, sadece bana yazması sadece telepati yapmaya başlamama mı denk geldi, yani tesadüf mü ? çok ta inanarak yapıyorum…

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Ben tesadüf gibi kavramlara inanan biri değilimdir.Insanlar yaşadığı şeylerin herzaman bir sebebi ve sonucu olduğuna işaretlerle gizli bir evrende yaşadığımiza iinanmaktayım.insan sevdiğini ararmiş zor zamanda o yüzden enerjinizi ve inancinizi düsurmeyin. Telepati çok uğraş gerektirir . Bence biraz daha çalışma yapmalısınız. Beyin dalgalarıni düşüren bir takım müzikler daha yardımcı olur. Kısa emir içeren "beni sev "/"x'i sev" gibi cümlelerle yapın.

darkwader35

Kayıtlı Üye
Birakmayı düşünmüyorum. Devam edicem. Belirli saatlerde yapıyorum bunu. İlk günler odaklanıp hayal etmekte ve enerjiyi hissetmekte çok zorlanıyordum.ama şu 2 günde iyice odaklanabiliyor,enerjiyi hissedebiliyorum.ve ayrıca zihnimden mesaj yollayabiliyorum içimden konusmadan.
İnanarak yapıyorum ve gece ben daha yazmadan bi düzine mesaj attı.
Hala seviyor biliyorum ama korkuyor biraz üzülmekten ve umudunu kaybetmis bi durumda.
Benim bi daha uzmeyecegimide biliyor aslında. Neyse bunu yapmaya ve geliştirmeye devam edicem.

Daha fazla cevap veren olur umarım.teşekkür ederim size de

Styxq

Banlı Kullanıcı
darkwader35 senin bildiklerini bildigini sanman nekadar bencilce bir durum ve kişiye yogunlastıkca nasıl bir etki ortaya koydugunu tahmin bile edemiyorsun kesin olarak seviyorsun istiyorsun hatta onsuz nefes bile alamıyorsun kafanı birseylerle oralayıp umut etmek istiyorsun birseyleri..

en imkansız savaslar unutmaki vazgecildigi anda kazanılmıstır vazgecmeyide bilmen lazım yoksa körü körüne her sekilde sırf hislerin ugruna kabul edeceksin

bu tavrın ve isteyisin bencillik hayatın bazı kanunları vardır.. ne yaparken hangi mekanizmanın carkını cevirdigini bilmen gerekir yoksa kendini yıpratıp hic istemedigin bir noktada bulursun umarım en kısa zamanda en kolay yoldan dogru bir hale bürünürsün sevgi ve ısıkla kal kardes..

darkwader35

Kayıtlı Üye
Sevgili eredna, bende bencilce bir düşünce olduğunu hissediyor çoğu zaman. Ama beni seviyor, her fırsatta bunu bana gösterdi fakat burada size anlatamıyacagım bir nedenden dolayı umut etmeyi,mutlu olmayı istemiyor.en çokta beni düşünüyor söylemesede bunu bana. Onu tanıyorum bu konuda. Ben bu nedeni hiç düşünmeden yurumeye hazırım ama o bu umudu canlandırma fırsatı vermiyor.
Ben beni sevmeyen birine kendimi kabul ettirmek istemiyorum, hala beni çok seven birine gel mutlu olalım bizi mutsuzluğa mahkum etme diyorum böyle bi nedenden dolayı.
Seçim ve karar elbette ona ait ama birbirimizi hala severken bunu denemeliyim.en azından buna hakkım olduğunu düşünüyor um.belki yanlış ama bu karar da bana ait olmalı.cevabın için teşekkür ederim.
Telepati konusunda ne soyleyebilirsin duymak isterim.tüm anlattiklarım dışında başarılı olabiliyor muyum bunu öğrenmek şimdi benim için daha önemli takdir edersin ki

Styxq

Banlı Kullanıcı
aslında pek anlasılır dilden konusmayı beceremeyen biriyimdir bir yerde yanlıs ve kırıcı birsey aksettirirsem cahilligime vermeni isterim ..

örneklersek söyle bir düşün gece uyumak için ha uyucagım ha uyucagım diye hırsla debelenirde insan vaktinide uykusunuda heba ederde.. o vakti kaybettikten sonra anlar..
birisini hırs ille beklerde aman gelmedi diyip hırs sabrını tükettigi vakit kalkkıp gidersde bir dakika sonra o biri gelir ama o bekleyisin hırsı ile heba olurda bunu hiç bir daim bilmez.. ..

su akar yolunu bulur derler sukunetli ve hırsa kapılmadan beklemeyide bilmek lazım uyumak için uyumaya sartlamadan uzanıp uyumasınıda bilmek lazım yani demem o ki su akar yolunu bulur..

caglar34

Kayıtlı Üye
Benim durumuma benzer konu bu :) Bende yaklaşık 1 aydir yapiyordum telepatiyi,mesaj atiyordum karsiligi kendine yeni bir yol ciz oluyordu ama beni dusundugunu hissedebiliyordum bazen.. ve icimde cok olumsuzluk vardi 4 gundur yapmiyorum bayramdan sonra devam edecegim. Siz telepati sonrasi nasil bir ruh hali icindesiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...