etkili aşık edip geri döndürme duası

vişnereçeli

Kayıtlı Üye
Sevdiğiniz İnsanin Size Geri Dönmesi İçin Muhabbet Formülü

Muhabbet İcin Özel Formül

Bismillahirrahmanirrahim

Allahummecalil kur'ane lena fiddünya karinen ve fil ahireti munise ve fil kıyameti şefi'a rahmetike ya erhamerrahimin.amin.

sevgili kardeşlerim yukarıda belirtmis oldugum ayeti celileyi her kim ki cuma'yı cumartesiye baglayan gece taharati kamile ile pak olduktan sonra ik rekat namaz kılıp teve istigfar ettikten sonra yukarıda belirmtis oldugum ayeti celileyi 15 defa niyetlenerek okur ise mahbubu yedikat yerde olsa insallahu teala derhal gelir.Falan bin falan diye kim icin uygulama yapıyorsan once niyetini yap

Gizli İlimler Kitabından alıntı

aşk1

Banlı Kullanıcı
hayatınızdan gitmiş birini tekrar hayatınıza almayın derim niye derseniz gitmiş ki siz onun için değerli değilsiniz, sevmiyor sizi. insan mı yok hayatta değer vereninide seveninide buluruz elbet. biliyorum severken nasıl gitsin boşvereyim diyorsunuz ama duyguyla diyorsunuz bunu duygunuz olmasa postalarsınız. ve duygu için kendinizi yok etmeyin duyguyu yok edin gitsin. sen uyguluyor musun bunu derseniz malesef uygulayamıyorum ama doğru olan bu o bize gelsede yine sizinle olsada değiştiremiyoruz hiçbir zaman ne kendimize verilen değeri ne de sevilmeyişimizi oyüzden kaybolun dönmek isterse dönemesin :p neyse Allah kolaylık versin hepimize bu konuda :p

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Birde bin ve binti vardı. Erkekse ne diyecektik kadınsa hangisi unuttum cevap verebilrsen çok sevinirim