Rüyamda Gördüğüm Semboller Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Retronom

Kayıtlı Üye
Rüya yorumları konusunda her ne kadar bilgili olsam da yaşadığım olaylar ilginç şekil alıyor.

Rüyamda karanlıkta yani siyahlığın içinde Mikail a.s. ismini, 23 sayısını, bir kadın yüzünü ve saat 03:15 saatini gördüm. Bunlar ard arda geldi, hepsi de siyahlık içinde idi. Ve emin olamadığım bir şey daha var. O da yine rüyamda ahiret gibi bir düzlükteyim çok hızlı koşuyorum, ardından duruyorum ve yuvarlak bir madeni para buluyorum. Üzerinde yay burcu işareti- ok işareti- var. Sonrasında seviniyorum. Bu gördüklerimin manası nedir?

Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılarımla...

Allah Razı Olsun Şimdiden...

ekcs

Banlı Kullanıcı
Öncelikle sizi konu başlığı konusunda uyarmak istiyorum konu başlığı kısmına paragrafın veya cümlenin başlangıç kısmını koymanızı doğru bulmadım başlık konunun ne olduğunu neyle alakalı olduğunu kelime veya kelimelerle anlatmak için koyulmuştur selamlar, sevgili arkadaşlar, iyi akşamlar gibi kelimeler kullanmazsanız sevinirim :)

Retronom

Kayıtlı Üye
Öncelikle sizi konu başlığı konusunda uyarmak istiyorum konu başlığı kısmına paragrafın veya cümlenin başlangıç kısmını koymanızı doğru bulmadım başlık konunun ne olduğunu neyle alakalı olduğunu kelime veya kelimelerle anlatmak için koyulmuştur selamlar, sevgili arkadaşlar, iyi akşamlar gibi kelimeler kullanmazsanız sevinirim :)

Doğru dedin ekcs, ancak bu ilk msjım, bu kadar resmi olmaya gerek yok sanırım. Değiştirebilseydim değiştirirdim. Forumda yeniyim ve aranıza girmek istiyorum. Aklımda bazı sorular var bu siteyle ilgili ve akabininde sitenin kuralları ve işleyişi konusunda bir analiz yaptım yani önceden inceledim siteyi. Teşekkürler ilgin için.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Rica ederim hepimiz hata yapabiliriz ufak bir uyarıda bulundum eğer kafana başka birşey takılırsa bana sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olurum tabi öncelikle forum kurallarına çok iyi bakman gerekir :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sitemize hoş geldiniz:)
Rüyalarınızı anlatmamanızı önereceğim, rüyalar ne şekilde yorumlanırsa soyut alemden yaşamımıza o şekilde çekilir.
Ancak size önerim gördüğünüz tarihi ve gördüğünüz sembolleri yazın, bir rüya defteri tutun. Cevabı da sizdedir. Meditasyon yapıyorsanız öncesinde zihninizi sessizleştirin, bu gördüklerinizi bir kerelik düşünün, acaba bana bu sembollerle ne anlatılmak istendi diyerek sorun ve sonra unutun. Sonrasında meditasyon yapın, anda sessizce kalın, zihin devreden çıktığında sezgiler devreye girecektir. Meditasyon yapmadıysanız sitede detayları var bakabilirsiniz, veya tefekkür İslamdaki adıyla. İlk seferde sonuç beklemeyin, ancak sabırla deneyin ve cevabı uzaklarda aramayın.

Retronom

Kayıtlı Üye
Sevgili embriyo,
Rüya yorumlaması işinin nasıl bir şey olduğu bilincindeyim, bu rüyamı nedense unutmadım, ve haklısınız bir rüyayı en iyi yorumlama yine o kişinin kendisindedir. Lakin, h.z. Yusuf a.s.'a verilmiş bir hikmet olan rüya ilminin bazı kişilere verilmiş bir hediye olduğunu düşünenlerdenim. Yani ben bir hevesle rüya gördüm, aa ne güzelmiş belki bir şey vardır bunda diye bir hevesle ve çocukça algıyla bu rüyamı sizlerle paylaşmadım. Öncesinde çok düşündüm, ancak iyi bir cevap bulamadım. Bununla birlikte ben de bi polar bozukluk var. Herhangi bir şeye odaklaşamıyorum, meditasyon bana uygun bir şey değil. Çünkü bir şeye odaklaşayım derken kafayı yeme noktasına gelebiliyorum. Bu rüya mı da dediğim gibi herkesle paylaşmıyorum, bir arkadaşımın vasıtasıyla bu siteyi buldum ve 3,4 senedir takibim altında bu site. Ben bilinçli olarak bu rüyamın yorumlanmasını yine bilen bir arkadaş varsa rica edicem. Temennim bu yönde. Saygılarımla. Teşekkürler...

eness

Kayıtlı Üye
karakura böyle rüyaların ulu orta paylaşılmaması gerektiğinden yanayım. zira bir anlamı varsa tersine dönebilme veya etkisini yitirebilme gibi söylemler mevcut. şayet çok merak ettiysen ilim sahibi hikmetli dini bütün insanlardan birebir yardım alabilirsin. bir başka alternatif ise diyanet işleri başkanlığı'na bu rüyanın hikmetini sorabilirsin.

Retronom

Kayıtlı Üye
ulu orta değil, elaelaela benim bu siteye güvenim tam. ve eğer tersine dönebileceği varsayımını bilseydim, içimde ki onca şeyi dökerdim ki burada bulunan insanlar ya dehşetül veba'ya yakalanırlar, ya da başka bir şeye yorumlayabilirlerdi. Ben bizzat bu soruyu burada bilinen bir kişinin tavsiyesi üzerine yazdım. Hamd olsun yüce Allah'a benimle ilgili olan bu rüyanın yorumunu güvendiğim yerlerde yazmak benim için önceliklidir. Hocalar, Diyanetçiler, Proflar sadece çelişkiye çelişki katarlar ve ben bu sitede istediğim cevabı bulabileceğimden eminim. Lütfen yorumlarımı yanlış anlamayın. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...