bedensiz varlıkları konu alan yaşanmış korku filmleri

eness

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben bu konuda çok bilgisizim beni ve benim gibi olan diğer arkadaşları aydınlatırsanız çok sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-Ruhlar kasabası

-The Haunting In Connecticut

-Sinister

-Ayin

-Son Ayin 1 ve 2

-Öldüren Sis (Bedensiz varlıkları çok fazla konu almasa da güzel)

-Aynalar

-Ruhlar Bölgesi

-13 Hayalet

Daha var ama ben bu kadarını yazdım.Bunların hepsini izledim güzeller. :)

dexter

Elit Üye
Eğer bedensiz varlıkları öğrenmek istiyorsan, bence korku filmlerinden çok, araştırmaya okumaya gayret et. Daha sağlam bilgiler edineceğine eminim. Gizlimabet bir ansiklopedi gibi, araştır araştır yeni şeyler keşfediyorsun:)

eness

Kayıtlı Üye
bedensiz varlıklarla tecrübesi olan insanlar pek konuşmak istemiyor ama sanki sırmış gibi :)

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba ela,varlıklarla ilgili ne öğrenmek istiyorsun.

eness

Kayıtlı Üye
herhangi bir büyü davet vs yapmadan gelirler mi?
geldiklerini belli ederler mi?
konuşurlar mı?
3 harflilerle bağlantısı olan insanın özellikleri neler?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
herhangi bir büyü davet vs yapmadan gelirler mi?
geldiklerini belli ederler mi?
konuşurlar mı?
3 harflilerle bağlantısı olan insanın özellikleri neler?

-Varlıklar her yerdedir zaten.Siz sadece sizinle iletişime geçsinler diye uygulama yapıyorsunuz. :)

-Geldiklerinde hissedersiniz.Enerjisel bir olay zaten.O yüzden o enerjiyi fark edersiniz.

-Düşüncesel yolla iletişime geçersiniz.Telepati yoluyla. :)

-Onlarda normal insanlardır bir farkı yok.Özellik farkı gibi bir durum yok.Sadece iletişime geçmişlerdir.Tek farkları bu .Ve üç harfli,beş harfli gibi şeyler demenize gerek yok.Bir faydası felan da yok.Cin demeyin gelir gibi şeyler halk uydurmasıdır.

Sevgiyle Kalın. :)

ptaah

Kayıtlı Üye
İngilizen iyiyse you tubedan my ghost Story diye arat bir çok yaşanmış hikaye bulabilirsiniz.Birde exorcism documentary diye aratma yapın .Gece izlemeyin . :devil2:

mysen13

Kayıtlı Üye
Varlıklarla tecrübesi olan insanlar bazı şeyleri anlatınca deliymiş gibi bakıyorlar .Bence de herkese anlatılmaması lazım İnanmayan yaşamayan insana komik gibi geliyor :)

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Varlıklar,her insanla konuşmazlar veya görünmezler,musallat olsa dahi insan farkında olmayabilir.Varlıklar davet yapmadan da gelebilirler.

eness

Kayıtlı Üye
anladım. peki irtibat kurabilmek için davet dışında özel birşey yapmak gerekiyor mu geldiğini nasıl anlarım?

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Varlıkların,davet yapmadan gelmesi için,farklı bir yeteneğinizin olması gerekir veya varlıkların kendi isteğiyle gelmesi gerekir.Ayrıca varlıklar zaten yanımızdalar.Varlıklarla aramızda perde vardır.Varlıkların kimisi insanlarla iletişim kurmaya veya insanlarla dalga geçerken,kimiside insanlarla pek ilgilenmezler.Özetle,insanlar,varlıkları etkilemedikçe ve onlara bulaşmadıkça,varlıklarda pek ilgilenmezler.Önemli olan senin varlıklara ne şekilde etki ettiğindir.Sen değil,onlar seni çağırsın.Bunun da nasıl olduğunu sen bul.

Retronom

Kayıtlı Üye
Bilindik varlıklara ve tecrübelerime binaen söylemek istediğim, benim uzaylılar yada udintified flying objcect olarak geçen bu canlıların gerçekte var oldukları, artık bunu söylemenin bile ayıp olduğu dünyamızda, uzaylıların genel anlamda seçtiği kişilerin, hayattan kopma yada yanlığa itilmiş insanlar olduğu ve bu kişilerin akıllarına girip o kişilere kendileri hakkında bilgiler verebildiklerini tecrübelerime göre biliyorum. Bir de şöyle bir ayrıntı var, dünya üzerinde yaşayan canlılar süper zihin ve egosal zihin olarak ikiye ayrılıyor. Tabi ki bu söylediklerim benim gözlemleyebildiklerim. Genelde bir insana bir varlığın gelebilmesi için ya o şeyden müthiş derecede korkması yada o şeyle ilgili bir bağının olması gerektiğidir. Bizler insanoğlu olarak egosal zihinleriz ve süper zihin olan uzaylıları algılamamız ancak ve ancak onların istediği şekilde ve istediği yerde olabilir.