İstem Dışı Astral Seyahat Yardım Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AkeP

Kayıtlı Üye
S.a Başlıktada Bahsettiğim Gibi İstem Dışı Seyahat Olayı Ama Bu Ben Değilim Bir Abim Yaşı 28 Ben Gizli İlimler Havas Ve Alemi Gayb İle Uğrastığım İçin Konu Hakkında Bilgim Vardı Ve Ayakta Dahil Seyahate Çıkıp Dilediğini Yapıyordu Belki İnanmıyacaksınız Ama Eşyaların Yerini Değiştirip Işıkları Açıp Kapatıyordu Ama Kendiside Bu Durumundan Memlun Değil Bir Gün Bana Yeşil Pelerinli Bembeyaz Saçlı Bir Varlığın Gelip Kendisiyle Konuştuğunu Anlattı Bunun Gerçek Olduğunu Biliyordum Çünkü Akşamında Rüyamda Görmüştüm Ve Bu Yeşil Pelerinli Varlığın Ney Olduğunu Biliyordum Bende Bu Seyahat Olayında Boyutlar Mekanlar Arsında Geçiş Yapabiliyordum Bende Geçiş Yapıp Teykel Adlı Varlıkla Görüştüm Ve Bana Artık Ruhu Bize Ait Alamazsınız Dedi Ama Bendende Korkuyorlardı Yanına Giderken Arkamda 1 Düzine Nöbetçi Vardı Kapıdan Geri Çıkana Kadar Beni Takip Ettiler Bir Kaç Gün Bırakın Diye Gittim Ama Yetmedi Olmuyor Ve Suan Abim Hasta Ve Yatıyor Bunlardan Nasıl Kurtara Bilirim Yardımlarınızı Bekliyorum

Teykel En Büyük 4 Cin Padişahından Biridir Emrinin Altında Milyonlarca Cin Ordusu Vardır 4 Büyük Elementin Birleşiminden Yaratılmıştır Kafası Ateşten Olup Yeşil Bir Pelerin Ve Ateşten Kafasında Yanmayan Bembeyaz Saçlar Bulunmaktadır...

VECİHA

Kayıtlı Üye
Allah yardımcınız olsun kardeşim ,acil şifalar.

AkeP

Kayıtlı Üye
Saol Kardeşim Cümlemizin

saltanart

Banlı Kullanıcı
benim de psişik yetenekleri güçlü bir arkadaşım var.cisimleri havada uçuruyor, yerlerini değiştiriyor,düşünceni okuyor.astral seyahat yapıyor,başkalarının rüyalarını görebiliyor onlara müdahale edeb,l,yor.daha birçok yeteneği var belki de...böyle insanlar az da olsa var.tamamen doğuştan gelen bir yeti.gözlerinin rengi bile değişiyordu.ayrıca hiçbir gizli ilimle uğraşmayan biri.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
S.a Başlıktada Bahsettiğim Gibi İstem Dışı Seyahat Olayı Ama Bu Ben Değilim Bir Abim Yaşı 28 Ben Gizli İlimler Havas Ve Alemi Gayb İle Uğrastığım İçin Konu Hakkında Bilgim Vardı Ve Ayakta Dahil Seyahate Çıkıp Dilediğini Yapıyordu Belki İnanmıyacaksınız Ama Eşyaların Yerini Değiştirip Işıkları Açıp Kapatıyordu Ama Kendiside Bu Durumundan Memlun Değil Bir Gün Bana Yeşil Pelerinli Bembeyaz Saçlı Bir Varlığın Gelip Kendisiyle Konuştuğunu Anlattı Bunun Gerçek Olduğunu Biliyordum Çünkü Akşamında Rüyamda Görmüştüm Ve Bu Yeşil Pelerinli Varlığın Ney Olduğunu Biliyordum Bende Bu Seyahat Olayında Boyutlar Mekanlar Arsında Geçiş Yapabiliyordum Bende Geçiş Yapıp Teykel Adlı Varlıkla Görüştüm Ve Bana Artık Ruhu Bize Ait Alamazsınız Dedi Ama Bendende Korkuyorlardı Yanına Giderken Arkamda 1 Düzine Nöbetçi Vardı Kapıdan Geri Çıkana Kadar Beni Takip Ettiler Bir Kaç Gün Bırakın Diye Gittim Ama Yetmedi Olmuyor Ve Suan Abim Hasta Ve Yatıyor Bunlardan Nasıl Kurtara Bilirim Yardımlarınızı Bekliyorum

NOT:Teykel En Büyük 4 Cin Padişahından Biridir Emrinin Altında Milyonlarca Cin Ordusu Vardır 4 Büyük Elementin Birleşiminden Yaratılmıştır Kafası Ateşten Olup Yeşil Bir Pelerin Ve Ateşten Kafasında Yanmayan Bembeyaz Saçlar Bulunmaktadır...

İlk şunları söyleyeyim . Forum kurallarını okuyun yazı renginiz ve boyutunuz forum kurallarına aykırı.Renkli yazıyla sadece moderatörler yazabiliyor.

2.Her kelimeye büyük harfler başlamayın. :)

Olaya gelirsek size gelecek en büyük tavsiye Mabet Sahibimiz Syn.Yuleye bakım yaptırın demektir.Bakım yaptırarak olayı nasıl çözeceğinizi öğrenirsiniz.Olayı daha iyi öğrenirsiniz.

Syn.Yule'nin linki ı-ona özel mesaj atın gerekli bilgileri öğrenirsiniz. : http://www.gizlimabet.com/members/1-yule

Sevgiyle Kalın.Geçmiş olsun. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...