Dışarıdan Gelen Islık Sesleri

sembolizm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, eski bir satanistim daha sonradan müslüman oldum, bu cin büyü vs işleriyle doğal olarak çok uğraştım hemde ileri seviyede. Ama uzun süredir tek bir yakınlaşma tek bir iletişim olmuyordu, az önce bir rüya gördüm rüyada değil aslında gerçekten olan şeylerdi eminim çünkü eskidende oluyordu daha sonra kalktım ve dışarıdan hiç durmayan bir ıslık sesi duydum bilgisayarı açtım, İslamdan sonra Allah'ın gücüne çoğu kez şahit oldum Nas suresini okuyunca sesler kesildi, şimdi o ıslık çalanların onlar olduğunu biliyorum, çünkü onlar gelince sadece başımın arka sağ tarafında bir ağrı olur benim size sormak istediğim bunca zamandır, neredeyse 1 1.5 yıldır tek bir iletişim kurmayanlar neden bugunu seçti? Hiçbir türlü yanıt gelmedi çünkü... Cevabı sizden bekliyorum...

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Onların istemediği bir yolu seçmişsindir ve bu yol yavaş yavaş düzene oturmaya başlamıştır bu yüzden çıkmanı istiyorlardır.Fırsat verme.

ekologhandan

Kayıtlı Üye
Doğru yolu seçmişlere musallat olurlarmış. Onlara karşı müthiş bir silahınız var ki kullanmışsınız zaten. Mübarek aya girmiş bulunmaktayız, güçlü durun ve fırsat vermeyin. Saygılarımla.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Ne kdr eskide şunu bunu yaşadım yaptım desende geçmişte kalamamış artık yeni bir sayfa açtıysan sözle değil gerçekten aç ya da kendini kandırma. Belki yanlış anlaşılıyor olabilirim her yorumumda herkese doktora tavsiyesi verdiğim için. Büyü yapmak ya da varlıklar bir insan için normal şeyler olmasa gerek çünkü büyü yapmak demek aynı zamanda insanın kötüleşmesi demektir sağlıklı bir insanın ben inanmıyorum ki kötülük yapacağına ve yine varlık bu arkadaşım varlıklar bu kadar basit normal bir şey olsaydı hepimizde görürdük görememizin bir sebebi var ki göremiyoruz. Her neyse satanistimde demişsiniz satanist büyü yapmak varlıklar bunlara bulaşmana ne sebepler oldu acaba? neden yöneldin eminim ki psikolojik sorunlardan kaynaklıdır. Psikolog ve psikiyatr gidelim diyorum. Buraya gelip konu açacağımıza öncelikle doktora gidelim. Artık özellikle varlıklar ilgili bir şey yaşamış kişilerin konu açtıkları zaman doktorada gidiyorum dediği konular inşallah. İyi gelsin ya da iyi gelmesin, doktora gitmelisiniz. Doktor korkmayalım yahu varlıktan korkmuyoruz :D o değilde şu varlıkta varlık diye kendini paralayan insan olmaktan çıkıp sorunlarımızı ondan yardım alarak halledceğimizi düşünmekten vazgeçip acılarımızla yüzleşip doktora gitsek belkide çok iyi olcağız.

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Onların varlığını hissetmek için sesini duymak için olan bi ağrı aslında.Diğer ruhani varlıklarla temasta da aynı bölgede ağrı olur.
Mesela sabah ezanından önce huuu! sesini duyan kişiler kafalarının sağ taraflarında hemen kulaklarının ardından sesleri şiddetlice duyduklarını söylüyorlar ki.Bu doğrudur.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
onlar anlaşılmaz varlıklardır seni ümitleriyle kandırıp kötü yola (yani iyi olmayan bir yol) sokabilirler yani bir cine sahip olamadıktan sonra ondan birşey isteyip gerçekleşmesini beklemek beyaz atlı prensin seni evinden gelip alması kadar düşük ihtimaldedir ha müslüman olan cinler sana istediiğin cok gizli olmayan bilgileri verebilirler fakat şeytani cinler sana doğru bilgiyi vermez seni sürekli batağa çekmeye çalışırlar devam edersen başarırlar yani demek istemem bırak onlar boyutunda kalsın biz boyutumuzda SaygıVeDua ile kalın

mysen13

Kayıtlı Üye
Sayin expendablesin dedigi gibi dusunuyorum . Bu islik sesleri bir sure devam edebilir islik sesini duydugunuzda aldiris etmemelisiniz .

Foras

Kayıtlı Üye
Bkz: Kill bill zil sesi.

Her şeyi cin zannetmemek lazım. 5 başlıktan biri cin mi musallat oldu, üstümde varlık mı var acaba, yardım edin oluyor.:hang:

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bak gerek grup olarak gerek şahıs olarak gelen davetlerde eğer daha önce musallata uğradıysan ve işitme duyun hissetme duyun ya da görme duyun açıksa yani onları görebiliyor,işitebiliyor ya da hissediyorsan geldiklerini anlarsın.Eğer gelirse isterse kendi sana gözükür ki bu kolay bir iş değil ya da seninle işitme yoluyla iletişime geçer buda kolay değil.Her şey sende biter.Tek kişi yaptıysan daveti gelmiştir.Lakin sen bunun farkına varmamışsındır.Rüyalarında kabuslar görüyorsan bil ki rüya yoluyla sana mesaj veriyorlardır.Seni takibe aldılar mı bırakmazlar.İlle etrafında dolaşacaklar diye bir şey yok saniyesinde bir yerden bir yere giden varlıklar bunlar.Başında nöbet tutmazlar.Bu yaptığın işlemleri grup olarak yaptıysan grupta illa kıdemli liderler olmalı yani büyü konusunda uzmanlaşmış,görebilen duyabilen kişiler.Satanistim demişsin.Satanist birisinin grubu olması onun açısından daha kolaydır.

Benim tavsiyem sabret.Ve bulunduğun yoldan ayrılma.Dua et ki görmüyorsun duymuyorsun.Bir de öyle bir durum olsa delirirdin.Yani mücadele etmen daha kolay olacak.Aklına getirmemeye çalış.Gece uyumaya çalışıyorsan ve aklına geliyorlarsa kalk biraz kafa dinle tekrar uyumaya çalış.Kolay kazanacaksın bu mücadeleyi eminim.

saltanart

Banlı Kullanıcı
şuan kulağımda bir müzik sesi var mesela.sanki bir düğünden geliyor gibi.belli belirsiz ama duyuyorum.hep aynı melodi dönüp duruyor.bir ara da ezan sesi duyuyordum sürekli

aşk1

Banlı Kullanıcı
kime yazdıysam ben hiç okumadınız galiba yazımı :) oda güzel. Bu şekilde mi iyi olcaksınız gidin bir doktora ayrıca yule ve urum yardımsever, bilgileri olan kişiler onlarada özelden konunuz için yardım alabilirsiniz tabi gerçekte böyle iseniz.