Kurt Adam Olmak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Herkesin bildiği bi efsane Kurt Adam Olmak İçin Bi alfa kurt tarafından ısırılmak veya büyü yaptırmak gerekirmi ? Hepinize şimdiden teşekkürler.

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
Isırmakla büyüyle olacağını sanmıyorum ama bazı çalışmalarla kendinizi geliştirip kurtadam özelliklerine sahip ola bilirsiniz.hangi yöntemlerle soracak olursanız telle girdiğim için link veremicem ama araştırırsanız mabette bulunuyor.sevgiyle kalın.iyi forumlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
2 yabancı sitede okumuştum kurt adamlık genle aktarılan bir şeymiş.Soyda olması gerekiyormuş.Koruyucu gibi bir şeylermiş.Öyle büyüyle,ısırılmakla olacak bir şey değilmiş.Sonradan olunmuyormuş.Ve öyle filmlerdeki gibi bir şey değilmiş çok farklıymış.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Bir telekinezi forumunda bizzat kendim yazdığım konunun aynısını buraya taşıyorum. Kaynak bizzat benim.

"Öncelikle arkadaşlar bu meselenin iki günde hallolacağını zannediyorsanız yanılıyorsunuz.
Her teknik gibi bu teknikler de sabır, zaman ve inanç gerektirir. Felsefe yapmayı hiç sevmem ama bunları söylemeden geçemiyorum çünkü iki günde uçmak kaçmak isteyenler sinirimi bozuyor. Ya adam gibi ciddiye alın bu meseleyi, ya da hiç uğraşmayın kardeşim.
Hele hele inanmayanlar, işi dalgaya gırgıra vurmak isteyenler hiç uğramasın buraya.

Burda vampir yada kurtadam olmak meselesini öğretmiyoruz, burda onları bi araç ya da hedef olarak görüp duyularımızı geliştiriyoruz.

İlk olarak bu işi ne için yapmak istediğinize karar vereceksiniz.
Kurtadamları mı seviyorsunuz? Vampirleri mi? Yoksa inanmıyor musunuz?
İnanıp inanmamanız hiç önemli değil. Onların gerçekte var olup olmaması de hiç önemli değil zaten. Mesele onlardan biri olmak değil mesele duyularınızı geliştirip o aklınızdaki varlığı kendi ruhunuza işletmek.
Aslında bu konu sadece bir bel kemiği, çünkü tüm özellikleri ayrı ayrı çalışıp ayrı ayrı uygulayacağız. Bu da en az 10 konu eder. İlerde yenileri gelecek.
İlk olay; karar demiştik. Aklınızdaki varlığı tüm özellikleriyle araştırın, bilin, öğrenin, çünkü ne kadar çok bilgi edinirseniz, onları ruhunuza kazımak o kadar kolay olacaktır.
Meseleye ruhtan başlayacağız çünkü ruhun hissedip yaşamadığı bir olayı beden de yaşayamaz. Yani önce ruhunuzu değiştireceksiniz, beden onun arkasından gelecek.

1) karar verin
2) olabildiğince çok bilgi toplayın (yazı, roman, film, resim vs vs herşey olabilir)
3) topladığınız bilgileri bi arşivde biriktirin ve hepsini hafızanıza kazıyın.
4) Kendinize bi isim bulun. Bu ismi seçtiğiniz varlığın ismi olarak düşünün. Daha önce hiç duyulmamış bir isim olsun. Onu aklınıza gelebilecek her yere yazın. Sürekli gözünüzün önünde olsun ve o isimle bütünleşin.
5) Müslümansanız derhal abdestinizi alın ve namaza başlayın. Namaz aklınızın alamayacağı kadar biyo-enerji ve ferahlık verir. Bunlar da bize en çok lazım olan şeyler zaten. Ama günde 5 vakit namaz yetmez. Nafilelerle birlikte bu sayıyı 10'a kadar çıkarın. Ve her namazdan önce soğuk suyla bikaç defa abdest alın. Bunlar kesinlikle gerekli. İlerde hak vereceksiniz.

Bütün bunlardan sonra duyularınızı tek tek geliştireceksiniz. İlk olarak klasik göz rengi muhabbetinden başlıyoruz.
Yol haritası şöyle;
İlk hafta uğraşıp göz rengini değiştireceksiniz. Ama en fazla bi kaç saate kaybolacak. Hayal kırıklığı yaşamayın, tekrar deneyin. Sonra yeniden yapacaksınız. Yeniden, yeniden ve yeniden.
Her seferinde biraz daha kısalacak değiştirme süreniz ve her seferinde biraz daha uzun süre değişik renkte kalacak güzünüz.
Bunu istediğiniz an istediğiniz süre değiştirene kadar yapacaksınız.

Nasıl yapacağınıza gelince;
Karekteristik olarak durumlar değişse de genel olarak insanlar rahat ve huzurluyken biyokinezi yapabilirler.
Kafanızı boşaltın (her zamanki mesele işte)
Ve kendinize bi ayna bulun. Mümkünse temiz olsun, en ufak bi leke bile olmayacak.
Bol ışıklı bi ortam olacak. O kadar ışıklı bi ortam olacak ki gözünüze yakından baktığınızda içindeki tüm ayrıntıları görebileceksiniz.

Gözünüze odaklanıp renklerin değiştiğini düşüneceksiniz. Sadece düşünmeyip inanacaksınız, öyle olmasa bile öyleymiş gibi göreceksiniz. Bunu dakikalarca sürdüreceksiniz. Sonra günlük hayatta sürekli göz renginiz değişik gibi davranacaksınız.
Örneğin ; Gözlerim mavi.
Bunu sürekli tekrar edeceksiniz, hayalinizdeki maviliği aklınızdan hiç çıkarmayacaksınız.
İlk başlarda bunu yapmak için çok uğraşacaksınız ama ilerde bunlara gerek kalmayacak.
Ayna karşısındaki işi vaktiniz oldukça yapın. Ama günde bi iki saat ayırın.

Birinci bölüm sonu."

Bölüm 2;

"Konsantre ve meditasyon kısmını geçiyorum. Hazır vaziyete geçeceksiniz.

Bu bölümdeki ders "kurtlar gibi keskin duymak" üzerine olacak.

Herhangibi müzik aletinden müzik açıyorsunuz. (su, rüzgar ve doğa sesleri tavsiyemdir. sakın sözlü müzik açmayın).
Sesi normal düzeyde olacak. Sonra sesini yavaşça kısıyorsunuz. fazla kısmayın.
O sese alışmaya çalışmayın. Tam aksine sesin giderek arttığını düşünün. Sesin arttığına inanın ve gerçekten sesi kulaklarınızda en ince ayrıntısıyla duyun. Buna kendinizi inandırın. Sesin yükseldiğini hissedeceksiniz.
Eğer olmuyorsa siz böyle düşünürken sesi hafifçe açın ve "aslında ses açılmadı ben keskin duyularımla duydum" diyerek kendinizi kandırın.
"Kendinizi kandırmak" işin püf noktası. Burda beyninizi kandırıyorsunuz ve beyniniz bi şeye gerçekten inanır ve o şekilde komut verirse aynen gerçekleşir. Mesele havanın çok soğuk olduğuna kendinizi gerçekten inandırırsanız yavaş yavaş üşürsünüz ve elleriniz morarmaya başlar. Aslında hava sıcaktır ama beyniniz öyle düşündüğü için öyle olur.
Burdaki maksat da aynen öyle.
Beyninizi inandırın, böylece çok kısık sesleri ve çok uzaktaki sesleri bile yüksek algılayacak ve bir kurt özelliklerine sahip olma yolunda büyük bi adım daha atmış olacaksınız."
İkinci Bölümün sonu.

Bölüm 3;

"İlk iki konuda bu işin felsefesini, göz rengini ve duyma duyusunu geliştirmek konusunda bilgi paylaşmıştım. Şimdiki meselemiz ise hızlı koşmak üzerine olacak.
Şu meditasyon meselelerini hiç anlatmayacağım, aklı ve ruhu dingin olmayanlar boşuna denemesin.
Sigarayı bırakacaksınız kardeşim. Düzenli spor yapacaksınız bunları geçiyorum.

Şimdi başınıza gelebilecek bir felaket düşünün. Peşinizden en çok korktuğunuz şeyin geldiğini, ya da çok sevdiğiniz birinin hastahanede olduğunu ve koşmanız gerektiğini düşünün. Tam anlamıyla ölümüne koşun. Aklınızı boşaltın, her şeyi bir kenara bırakın ve hayatın tek anlamının daha hızlı koşmak olduğunu düşünün. Beyninizi buna odaklayın. Ana avrat küfür yemiş gibi koşun birinden tüm benliğinizle nefret ederken onu öldürmek için koşun yada ölümden kaçmak için koşun aklınızda en kötü yada en etkili ne hayal edebilirseniz onu tüm benliğinizde yaşayın ve koşun. koşarken ellerinizi, önünüzdeki havayı yırtarmış gibi belli bir ritimde vücudunuzla uyumlu şekilde sallayın. Koşarken vücudunuzu öne doğru eğin.

Koşmak kendi başına bir "duygudur". Koşmak duygusu diye bişeyin var olduğunu hepimiz biliyoruz ama bunu lugatımızda hiç kullanmayız. Sizden o duyguyu hissetmenizi istiyorum. O özgürlük duygusunu beyninizin en ücra köşesindeki nöronlarınıza bile hissettirin. O hissi sevin hatta aşık olun ona.
Bunu haftada birkaç defa tekrarlayın. (her gün yapmak alışkın olmayanlara zarar verebilir). Günler geçtikçe o beyninize vuran kan basıncının ve eklemlerinizin ağrılarından zevk almaya başlayacaksınız. Koşarken bacaklarınızın ağrısını umursamayacaksınız ne ağrı ne nefes ne de başka birşey sizi durdurabilecek. Asla durmayacaksınız durmayı ölmek gibi düşünüp var olan gücünüzün ötesine geçeceksiniz.

Bir süre sonra her yeni deneyiminizin bir öncekinden daha iyi olduğunu farkedeceksiniz ve her seferinde daha hızlı koşacaksınız.
Kurt kadar hızlı ve kurt kadar özgür !"

Üçüncü bölümün sonu

Lycanthropy-Türkmenoğlu

NOT:Gizli mabet sitesinden aldım :)

-Işığınız Konuşsun :Angel_anim:

sigaram

Kayıtlı Üye
önce bir alfa kurt bulmalısın mesela teen wolf dizisindeki derek'e gidebilirsin ama fazla ısırmaması lazım yoksa seni öldürür eğer ki öldürmesse kurtadamsın demektir hayırlı olsun dolunaylara dikkat et

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
önce bir alfa kurt bulmalısın mesela teen wolf dizisindeki derek'e gidebilirsin ama fazla ısırmaması lazım yoksa seni öldürür eğer ki öldürmesse kurtadamsın demektir hayırlı olsun dolunaylara dikkat et

Arkadaş burada ciddi ciddi bir soru sormuş.Siz inanmıyor olabilirsiniz ama dalga da geçemezsiniz.İnanmıyorsanız cevap vermeyin. !
Arkadaş konuyu dalga geçilsin diye açmamış.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Tai Chi Chuana yüzde yüz katılıyorum burası sizin eğlence alanınız değil Parapsikiloji Platformu parapsikolojide sınırlarını kaldırıp toplumda saçma görülen ama böyle düşünenlerden daha gerçek olan birşey değil mi bende kurtadama veya vampirlere inanmıyorum ama arkadaşa saygı duydum ve yardımcı oldum senden yardımcı olmanı isteyende yok saygı duy yeter duymayacaksanda senden rica ediyorum ait olmadığın yerdesin hemen forumu terk et bu benim sana bir tavsiyem

- Işığınız Konuşsun :Angel_anim:

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Vampirlikte ısırığı duydum fakat kurt adamlıkta duymadım.Hoş ısırıkla filan olacağına inanmıyorum bu tür şeyler genetik olur.Genlerde varsa elbet birgün ortaya çıkacaktır zaten.

Alpha WOLFMAN

Kayıtlı Üye
bildiğim kadarıyla ısırılmakla ve büyü yapmakla oluyor ama çok zor işler bide büyü yapılırsa lanetleniyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...