Böyle bir şey olma durumu var mı acaba .S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
İlk başta bir kaç örnek belirteyim.

Bir köpeğin(ve çevresindeki köpeklerin) sakinken burnuyla diğerlerine işaret vererek bütün köpeklerin birden saldırması saat11 00civarı ya da bir sabah uyandığınızda bazanızın köşesinde(ayak ucu) çay tepsisi genişliğinde (kanatlı karınca ,normal karınca,sinek) bir öbekle uyanmak ve bu hayvanların size zarar vermeden öbekleşmesi bu da yetmezmiş gibi odaya girenleri hemen ısırması(apartmanda geçti bu olay yerler falan parke ama karınca bu tabi)
karışık durumlar ama bir o kadar da doğal olabilir . Tabii bunlar bir nevi örnek. Benim sorum:

Hayvanların şahsa karşı tuhaf davranışlarından o şahsın büyülü olabileceği ya da kişiyle alakalı bir şey olabileceği durumunu çıkarabilir miyiz?

mysen13

Kayıtlı Üye
Hayvanlarin gozlerinde perde yoktur bu yuzden enerjiyi hissedebilir veya gorebilir .

janet

Kayıtlı Üye
Bence büyülü olduğunu göstermez. Başka bir sebebi olabilir. Bir tanıdığım daha bebekken, emeklemeye yeni başlamış ve bahçede emekleyip köpeğin yanına gitmiş. Köpek yeni doğum yapmış, yavruları varmış. Anne köpeğin sütünden emmiş. Şu anda 50 yaşlarında, ve onu tanıyan tanımayan yolda geçen köpekler bile onu koklayıp kuyruk sallar. Yani selam verir. :D
Belki de babanız küçükken benzer birşey yaşadı ki hayvanlar ona zarar vermiyor.

aşk1

Banlı Kullanıcı
konuyu kendimden bir şeyi bahsetmek gibi olmasın ama beni görünce köpekler yapışıyorlar.
bırakmak istemiyorlar. beni takip edip saatlerce dışarda kuaförün önünde bekleyen köpek mi dersin evimin önünde sabahlayan köpek mi dersin sahibinin elinden kaçıp bana yapışan ve beni ısrarla bırakmayan mı dersin :D bende çözemedim gitti bu ilgi alaka nedir ? ama büyülü olcağım aklıma gelmez yok artık yahu hayvanlar herhalde beni çok seviyor sevgiden olsa gerek insanlardan göremediğimi görüyorum çıkarsız sevgi halimden memnunum :) iyidir iyi.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. :) Babam öyle bir şey yapmadı ama vücuttan salgılanan co2 falan da etkiliyormuş hayvancıkları .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...