düşünce gücüyle olayların akışını değiştirmek .. sizce bu bir yetenek mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sistem X

Banlı Kullanıcı
eskiden sadece duru görü ve telepati yapmaya çalışırdım duru görü de biraz etkili olsam da telepati de fazla bir şey yapamadım . Fakat son zamanlar da düşünce gücüyle bazı olmasını istediğim şeyler olmaya başladı. kuantum fiziği diyebilirsiniz buna fakat bu daha farklı . beni doğrudan etkilemese de dolaylı yoldan etkileyen bazı olaylar değişti . ya düşündüğüm zaman anında ya da 1-2 gün içerisinde sonuçlarını aldım . kuantum fiziğini kullanarakta uzun vadede sonuçlar aldığımı biliyorum . hani sadece isteyin yeter olayı var ya işte o olay bazen hiç bir şey yapmasanızda oluyor .. daha bugünler de yine buna benzer durumlar çok büyük olmasa da bazı küçük olayların akışını değiştirebiliyorum . 2-3 kez olsa tesadüf diyecektim fakat 3-5 kereden fazla olmaya başlayınca bir yetenek mi belirdi diye kendime ve size soramadan edemedim . örnek vermek gerekirse olay a noktasından başlayarak b noktasına gidiyor diyelim normal de ben b nin c olmasını istiyorum bir süre sonra olay c oluyor . yine yaşayınca bu durumu konuyu açmak istedim . sizce bunun bir yetenek olup olmadığını ya da sadece şans işi olduğunu nasıl test ederim anlayabilirim ?

aşk1

Banlı Kullanıcı
bende ne kotu sey dusunursem onu tam tersı olan ıyı sey oluyor derdım sonra baktım oyle degılmıs benım tamamen kendı düşüncemmiş bence biz hiçbir şeyi değiştirmiyoruz hiçbir şey tesadüf değil hayatımızda ne var ne yok yazılı birbiri ile bağlantılı aklımız alamıyor alamazda bunu ben değiştiriyorum değiştirmek mümkün diye açıklama getirmek yanlış :) artık böyle düşünüyorum ya böyleyse kendimizi kandırıyorsak ki artık böyle düşünüyorum emin olmamakla.

alin

Kayıtlı Üye
Biz yapamıyorsak, yok diye bir şey yoktur. Sizce, uzun vadede gerçekleşen kuantum felsefesine bağlı, kısa vadede gerçekleşen başka şeye, bundan nasıl emin olabilirsiniz ki? Sadece kendi deneyimlerinizle mi? Biraz daha geniş bakmaya çalışın. Kader dediğiniz bile, sizin önünüze çıkan yollardan seçip, ilerlediklerinizdendir. Çekimlerinizin sadece bir kısmını değil, tümünün farkına varmanızı öneririm. O zaman da bir çok sorunuz aydınlanacaktır. Ayrıca yetenek değil, bütünde olması gereken olgular, bazılarımızca deneyimlendiğinde, ismi yetenek sayılabiliyor. Aslında kimse bundan muaf tutulmamıştır...

Sevgiyle...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Biz yapamıyorsak, yok diye bir şey yoktur. Sizce, uzun vadede gerçekleşen kuantum felsefesine bağlı, kısa vadede gerçekleşen başka şeye, bundan nasıl emin olabilirsiniz ki? Sadece kendi deneyimlerinizle mi? Biraz daha geniş bakmaya çalışın. Kader dediğiniz bile, sizin önünüze çıkan yollardan seçip, ilerlediklerinizdendir. Çekimlerinizin sadece bir kısmını değil, tümünün farkına varmanızı öneririm. O zaman da bir çok sorunuz aydınlanacaktır. Ayrıca yetenek değil, bütünde olması gereken olgular, bazılarımızca deneyimlendiğinde, ismi yetenek sayılabiliyor. Aslında kimse bundan muaf tutulmamıştır...

Sevgiyle...

çok güzel yazınız.
bu yazıyı okuyunca daha bir anlamdırıyor olsamda ben sanırsam kaderci biri olarak yaşamam gerekenleri yaşadığımız düşüncesindeyim zaten yazılarım tamamen öznel farkındaysanız kendi fikirlerim. belkide kötü oluşum böyle düşündürüyor bilemem ama kader kader düşüncesiydeyim.

canmert196

Kayıtlı Üye
Enerjinizde bi artis soz konusu zamanla bu enerji artiyor bi zaman sonra bu dahada geliscek bakislarinizla yapmaya baslicaksiniz her seyi ayni yoldan bende gectim ;)

Elefteria

Kayıtlı Üye
bendede bazen o gibi sorunlar oluyor mesela bir flmi hatırlayamadım keske önüme film çıksa dediğim oldu ve bir bakmışım film televizyonda ounuyor bence bu bir tesadüf gibi geliyor insana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...