Psişik Vampir Meditasyonu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arfed

Kayıtlı Üye
Bu yetenek için bir meditasyon varmı ? - tam olarak yetenek sayılmaz biliyorum.

arfed

Kayıtlı Üye
not: eğer çevremde enerji varsa onu nasıl sezebilirim ? nasıl bir belirtisi olur ?

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
ilkönce bunun testi var test %90 ihtimalle doğru sonuç veriyor bu şekilde eğiliminin oldugunu öğrenebilirsin enerji çekmeye gelince

ilk önce rahatlamayla başlayın bu benim kullandığım yöntemdir rahatlayın ve şimdi kurbanı seçin onun herhangi çakrasından çıkan enerjinin dışarıda top gibi oldugunu imajine edin ve sizin enerjiniz çıkıp o enerjiyle birleşsin ve sizin vücudunuz tarafından enerjilerin emildiğini imajine edin işe yarıyor denendi.

arfed

Kayıtlı Üye
ilkönce bunun testi var test %90 ihtimalle doğru sonuç veriyor bu şekilde eğiliminin oldugunu öğrenebilirsin enerji çekmeye gelince

ilk önce rahatlamayla başlayın bu benim kullandığım yöntemdir rahatlayın ve şimdi kurbanı seçin onun herhangi çakrasından çıkan enerjinin dışarıda top gibi oldugunu imajine edin ve sizin enerjiniz çıkıp o enerjiyle birleşsin ve sizin vücudunuz tarafından enerjilerin emildiğini imajine edin işe yarıyor denendi.
Teşekkürler. Ben zaten enerji emebildiğimin farkındayım ama bunu istemli olarak yapmak daha iyi olur. Teşekkürler.

fidançamı

Kayıtlı Üye
nasıl yani rahatlıcam ki psişik vampirler gibi enerjiyi çekicem

biard

Kayıtlı Üye
Yule den alıntıdır. Birincisi psişik vampir olmakla ilgili bir test doldurduğunuzu söylediniz. :) Böyle durumlar testle ya da benzer bir şeyle ortaya çıkmaz. Böyle bir bilgiyi nerden aldınız bilmiyorum. Ama öncelikle bu bilginizin yanlış olduğunu söylemeliyim. İkincisi psişik vampirler genelde enerjiyi yöneterek çekemezler. Kişinin özelliğine göre ya pozitif ya negatif ya da hem pozitif hem de negatifi birlikte çekerler. Ama bilinenin aksine bu % 90 durumda olağan yani kendi kendine olan bir durumdur. Sizin enerjinizi yönlendirmenizle ve enerji çekmek istemenizle psişik vampir olunmaz. Psişik vampir doğulur. Eğer ki içinizde bu güç yok ise sonradan psişik vampir oldum diyemezsiniz. Ayrıca psişik vampirler genelde olumlu enerjiden ziyade olumsuz enerjiyi daha fazla çeker içlerinde yokedip akıtırlar. Bunu akıtmayı bilmeyenler de hap başkalarının acılarını ağrılarını, olumsuz hayatlarını çeker ve onlar gibi yaşamaya ve ya onlar gibi hissetmeye devam ederler. Yani bu durum sonradan olduğunu keşfettiğiniz bir durum değildir bana göre. Kişi hep bunun farkında olur. Çünkü başka kişilerin hayatlarını yaşamaya başladıkları zaman bunu fark eder ve korunma yollarını öğrenirler ve ömür boyu da bu durum devam eder. Testle mestle anlayamazsınız bu durumu yani. Bir doğumhaneye gittiğiniz zaman orada içeride bulunan kişilerin ağrılarını, acılarını, bel ağrılarını ve doğumdan sonraki mutluluk ve huzurlarını içinizde ve bedeninizde hissetmiyorsanız ya da kadınsanız göğüsleriniz hormon değişikliği nedeniyle sızlamıyorsa siz psişik vampir değilsiniz demektir. Bu söylediğim durum rahat anlayabilmeniz için bir örnekti sadece.

ekcs

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
sn. biard bende biraz işe yarıyordu o soylediğim yöntem belkide psikolojikti belkide değildi sadece düşüncemi ve uyguladığım yöntemi yazdım sonra psişik vampirleri arastırdıgımda bilincli olarak cekemediklerini öğrendiğimde hayal kırıklıgına ugradım ve öğrendiğim şey sonradan psişik vampir olunamıyıcagı sanırım ruhları mutasyon geçiriyormus böyle kişilerin o yüzden oluyormus bu bir hediye değil lanet gibi bişey bence sonradan bu sevdadan vazgeçtim.

biard

Kayıtlı Üye
Enerji çekmeyi herkes yapabilir. Yani psikolojik olmayabilir. Ama bu sizin psişik vampir olduğunuzu gösterrmez. Ruhların mutasyonuyla ilgisi olduğunu zannetmiyorum. Kişide doğuştan aurada bozukluk olabilir, kişi bunu atalarından ya da geçmiş yaşamlarından almış olabilir. Evet lanet gibi görünse de bu yeteneğin işe yarayabileceğini düşünüyorum, sonuçta hiçbir şey sebepsiz yere olmaz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Psişik vampir denilen kişilerin doğuştan auraların da bozukluk oluyor.Auraların da delik gibi yerler oluyor ve o yerden dolayı istemsiz enerji çekimi yaşanıyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...