İfrit Çağırma

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
İfrit nasıl çağırılır?
İfrit çok güçlü bir cin olduğu gibi son derecede tehlikeli bir cin türünün genel adıdır.Böylesine güçlü ve tehlikeli olan İfriti çağırmak bu yüzden tafsiye edilmez heleki İfrit çağırmaya soyunan kişi acemi ve bu konuda tecrübesizse bu kişi için İfrit çağırmak son derece zararlı olacaktır.
Temiz olarak ve temiz bir yerde sessiz aynı zamanda fazlaca ışığın olmadığı bir ortamda 90 kere Tımıryat denir,ardından 90 kere Menik denir sonra 90 kere Hedliyac denir son olarak 90 kerede Şoğal denir ardından şu dua okunur.
Allahümme Ya Kaviy La Kaviy illellah halikulleyli vel Nehar El Kadirü ala ma yeşaü ve yüridü vela yühfa aleyhi şey ün minel eşyai la yehafü ikaben vela yercü tevvaben El kadirü bi kudretihi El Rahimü bi Rahmetihi kad seeltüküm eyyetühel ervahü bi ismihil Rahmanirrahimi ve bil Ruhil emini Cibril vel Melekül azimi El Refiü Mikail vel melek el müvekkel bil nefhi israfil vel Melek El Merhub ellezi tertaidü minhü el kulüb izrail ve hameletül Arşi ecmaine illa ma emertüm men yakdiye haceti ve yetesarraf fi mardati bi hakkı nebiyyüllahi Süleyman Aleyhisselam ve bi hakkı kavlihi Taala (Kale İfritün minel cinni ena atike bihi kable en tekum min mekamike ve inni lealeyhi lekaviyyün emin innehü Min Süleymane ve innehü Bismillahirrahmanirrahimi) en la ta'lü aleyye ve'tüni Müslimin.Allahümme inni es elüke bi hazihil Ervahül Rühaniyyetil kiram aleyke en tüsahhir li el afaritel Erbaati bi kudretike ve Celalike Leheştaş ,Meşheş,Katuş,kehyuş,beşkeşliyuş ve teşhaş lut,cahıc cahıc,Ecibu ve tevekkelu vef alu ma tü'merune.
Bu dua okunduktan sonra gelen ifrite adı sorulur ve ona adıyla hitap edilerek bundan böyle bana işlerimde yardım edecek ve isteklerimi yerine getireceksin denir,ifritten istekte bulunulur.Asla korkuya kapılmamak ve korku belirtisi göstermemek gerekir.İfrit karşısındaki insanın kendisinden korktuğunu hissedecek olursa o kişiyi kendi etkisi altına alır sonuçları kötü olur.Bu sebeple acemi kişiler bu işe kalkışmadan önce iyi düşünmelidirler,bizcede bu işe hiç girişmemelidirler.
Alıntı.

Moderatör notu: Başka sitelerin linkini vermek ban sebebidir.

albus

Kayıtlı Üye
Site reklamı yapmak Mabet'te yasak. Bu kuralı büyük ihtimal biliyorsunuz zaten.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Peki gelince yüzyüze görüyormusunuz yoksa içsel bir görümü oluyor. Çok korkarım yapamam ama merak ettim

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
Bu konuyu açan arkadaş.dün ruhları,cinleri görmek istiyorum yardım edin başlığı altında konu açıb yardım istemişsin bu günde 100%gerçek ifrit çagırma konusu açmışsın madem gerçek kendin çağırıp deneseydin,görseydin.konularınız bir birile çelişiyor.ben onu anlamadım.iyi forumlar..

Daryana

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı başka bir forumda görmüştüm ve harfiyen uygulamıştım 2 sene önce. İşe yaramadı. Ya uygulamada verilen bilgi eksik yada ben beceremedim. ( Beceremediğimide sanmıyorum çünkü ne yazıyorsa eksiksiz yaptım ve o an ifritin geleceğine olan inancım tamdı. )

@Y$e

Kayıtlı Üye
Bu tarz uygulamalar arkadaşın deyimiyle her uygulayan kişide %100 gerçekleşmez ve uygulamaların da hiçbir zaman da %100 ü verilmez. Bu uygulamalar eksik verilir ki enerji seviyesi yetmeyen, hevesli ama bir o kadar da toy kimse zarar görmesin. Ayrıca da neden ifrit çağırmak istiyorsunuz bu da önemli. Benim tavsiyem sorunlarınızı kendiniz çözmeniz. Bu en tehlikesiz ve uyguladıkça da insanın öz güvenini arttıran en pratik çözümdür.
Sevgiyle kalın...

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben çağirdim denedim ve oldu hayatimda ilk kez bi cin gördüm ve şuan onunla anlaşmaliyim benden çok şeyler istiyor ve ben ne istersem yapiyor. Ama korkmamaniz gerek

SlnY.

Kayıtlı Üye
İlk çağırışta ifrit çağırmak.Ne hoş,yani sana musallat etmesi daha kolay olacak.Bir de oturup deneyen var,ya şaka mısınız siz? Kendine cin musallat edip,çarptırmaya bu kadar meraklı insanlar görmemiştim ya,sağolun valla :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Vaktiyle bende uyguladım bu uygulamayı bir işe yaramıyor.Başta niyet önemli.Temizlik,enerjiniz yüksek olmalı.İfritlerin öyle he diyen her insana geleceğini mi sanıyorsunuz?

Daryana

Kayıtlı Üye
İlk çağırışta ifrit çağırmak.Ne hoş,yani sana musallat etmesi daha kolay olacak.Bir de oturup deneyen var,ya şaka mısınız siz? Kendine cin musallat edip,çarptırmaya bu kadar meraklı insanlar görmemiştim ya,sağolun valla :)

Kendimize musallat edip, çarptırmak istediğimizi nereden çıkardınız acaba? Şahsen ben ifriti bir anlaşma için çağırmıştım. Kısacası önyargılı davrandınız. Birde denedik diye laf ediyorsunuz. İnsanlar umutsuzken aklına yatan herşeyi deneyip olumlu sonuç almayı isterler. Bunuda hor görüyorsanız pes doğrusu.

airmag

Kayıtlı Üye
El-insaf !!! Adam bir gün önce; cinleri görmek istiyorum, lütfen nasıl çağırılır yardımcı olun bana diyordu, şimdi ifrit çağırmanın yollarını anlatıyor. Pes doğrusu !!! Ya birinci halin yalan ya da ikincisi.. sonuçta dikkate alınmaması gereken bir kişi.

SlnY.

Kayıtlı Üye
Kendimize musallat edip, çarptırmak istediğimizi nereden çıkardınız acaba? Şahsen ben ifriti bir anlaşma için çağırmıştım. Kısacası önyargılı davrandınız. Birde denedik diye laf ediyorsunuz. İnsanlar umutsuzken aklına yatan herşeyi deneyip olumlu sonuç almayı isterler. Bunuda hor görüyorsanız pes doğrusu.

Hor görmek ? Ben her yapanı hor görmem,lütfen biraz daha dikkatli okuyun.Ben konuyu açan kişiye ilettim bu yorumu,size değil.Ayrıca bu arkadaş,acemiymiş ve ilk denemesi olacakmış çünkü gene bir başlık açmıştı bu konuyla,ona akıl vermek amaçlı bir kinayeydi bu.Önyargı değil,iğneleyici bir uyarıydı sadece.İlk denemesi olan biri ifrit çağırırsa onu destekleyip,hadi yap.Yapa yapa tecrübe kazanırsın mı demeliyim? Sanırım siz şundan dolayı üstünüze almışsınız "Bir de oturup deneyen var,şaka mısınız siz ya?" bunun size karşı yapılan bir yorum olmadığını belirteyim kısaca.Bu genellemeydi,sanırım yanlış kelimeleri kullandığımdan böyle anlamışsınız kusura bakmayın.Dediğim yorumda her ne kadar üslubum sert olsa da,bir doğruluk payı var.Gene de anlaşılmadan dolayı kusura bakmayın,iyi forumlar.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Sayın Daryana önyargılı davranan siz olmuşsunuz.Tarafsız incelerseniz SlnYrtm nickli üyenin ne demek istediğini anlarsınız.ayrıca bu kadar kaba yaklaşmayın lütfen alt tarafa bi konuda konuşuyoruz kimseyi aşağılamanın lüzumu yok.

janet

Kayıtlı Üye

Neticede herkesin kendi hayatı, ister adam gibi yaşar, ister içine eder. :D

Daryana

Kayıtlı Üye
Sayın Daryana önyargılı davranan siz olmuşsunuz.Tarafsız incelerseniz SlnYrtm nickli üyenin ne demek istediğini anlarsınız.ayrıca bu kadar kaba yaklaşmayın lütfen alt tarafa bi konuda konuşuyoruz kimseyi aşağılamanın lüzumu yok.

Uygulamayı 2 yıl önce denediğimi belirttikten sonra, o arkadaşımızın "birde oturup deneyen var şakamısınız ya" diye bir şey söylemesine nasıl yaklaşmamı bekliyorsunuz? Kendisi zaten, yanlış kelimeler kullandığını belirtmiş ve kusura bakmayın demiş. Sayın arkadaşımızın konuyu açan arkadaşa yaptığı yoruma lafım yoktu. ben tırnak içinde belirttiğim kısıma alındım. Ama arkadaş, onu bana demediğini, genelleme yaptığını söyledi. kusura bakmayın demiş dolayısıyla uzatmaya gerek yok

Eğer bende kırıcı olduysam özür dilerim

ozgur33

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben bu daveti usülnca defalarca yaptım ama ne gelen var ne giden.neden gelmediklerini bilen var mı?

pieA

Kayıtlı Üye
Hiçbir ritüel kesin değildir. Ayrıca boyle bir çağırma ritüeli olduğunu sanmıyorum arkadaş heralde reklam yapmak istemiş onu da becerememiş :)