psişik vampirlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
nasıl insanların enerjisini çekebilirim farkında olarak lütfen bir yardım

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
konu hort hala cevvap bekliyorum döküman olarak gönderebilirsiniz

arfed

Kayıtlı Üye
Zaten içinde bu yeteneği barındırıyorsan, o kişiye karşı odaklanarak enerji çekebilirsin.

treworax

Kayıtlı Üye
Düşünce formları yaratıp,sömürülecek en çok enerjinin/insanların olduğu yerlere gönderebilirsin,yada çevrende gezdirirsin.Eğer sigil maji biliyorsan,sigilizasyon ile de yapabilirsin.Öte yandan 1-2 tane politik despot diktatörlük kitabı okursan çevrendeki herkese istediğin şeyleri yaptırabilirsin,bu da bir nevi sömürüdür.Hatta bu daha etkilidir,çünkü somut olarak daha çok şey elde edebilirsin.

biard

Kayıtlı Üye
merhaba. Sn. Arfed, enerji çekmek sadece psişik vampirlere ait bir özellik değil. Psişik vampir olmayan insanlar da diğer insanların enerjisini çekebiliyorlar. Yani enerji çekebilmek yetenek göstergesi olmuyor. Psişik vampirler sadece enerji çekmiyorlar, duyguları filan da emebiliyorlar diye duymuştum. Ne kadar doğru bilmem.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir kişiyi sinir edersen onun negatif enerjisi emersin.Bir kişiyi mutlu edersen onun pozitif enerjisini emersin.Enerji emmek için illa psişik vampir denilen şeyden olmak gerekmiyor. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Fakat vampirler daha rahat emiyor sanırsam ?

Psişi vampirlerin auralarında doğuştan deliklere benzer şeyler vardır.O deliklerden dolayı enerjiyi emerler.Eğer o enerji emme olayında ilerlerlerse normalden daha iyi emerler evet. :)

kabalakk

Banlı Kullanıcı
kardeşim o kitapların bir kaç isim versene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...