Sanırım Psişik Vampirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arfed

Kayıtlı Üye
Sürekli insanları kullanmaktayım yani biriyle sadece elde ettiği birşey yüzünden arkadaşlık yapıyorum. Çevremdekiler(annem vs.) sürekli bitkin bir durumda, yani kimisinin her gün başı ağırıyor sürekli uyuyor kimisi yorgun oluyor. Ve kendime pek güvenim yok, en kolay işleri bile beceremeyeceğimi düşünüyorum. Tam olarak psişik vampir olup olmadığımı nasıl öğrenebilirim ? enerji çekmenin belli bir yöntemi varmı? ve eğer psişik vampirsem aileme zarar vermek istemiyorum.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Yazdıklarını bile okurken enerjimin azaldığını hissettim kesinlikle öylesin.

kabalakk

Banlı Kullanıcı
psişik vampir falan değilsin ben kısa süre önce bunun felsefesini yaladım yuttum sayfalar dolusu cıktı aldım gece gündüz arastırdım ( çünkü bende psişik vampir olmak istiyorum ve kendimi geliştiriyorum) yazdığın konuya karsılık yazdığın kadarını yazacagım

1. vampirlerin kendine güven duygusu gelişmiştir.
2. vampirler çok az ama çok az uyurlar.

arfed

Kayıtlı Üye
psişik vampir falan değilsin ben kısa süre önce bunun felsefesini yaladım yuttum sayfalar dolusu cıktı aldım gece gündüz arastırdım ( çünkü bende psişik vampir olmak istiyorum ve kendimi geliştiriyorum) yazdığın konuya karsılık yazdığın kadarını yazacagım

1. vampirlerin kendine güven duygusu gelişmiştir.
2. vampirler çok az ama çok az uyurlar.

Günde 3 saat uyuyorum. Mesela arkadaş grubunda takımı ateşleyen benim, örn: gelin yamaç dalışı yapalım. Bir yandan eğer böyle birşey varsa çevreme zarar vermek istemiyorum, çünkü çevremdekiler gerçekten çok bitkin bir durumda. Ve bunun sebebi ben olmak istemiyorum.

kabalakk

Banlı Kullanıcı
Bir şey daha sorayım güçün ne durumda vampirler insanlara oranla 7 kat daha güçlüler örneğin 70-80 kiloluk bir insanı boğazından tek elinle tutup kaldıra bilmen lazım aksi bir durumda boğuşmada falan dayak yiyen vampir çok komik olurdu :)

arfed

Kayıtlı Üye
Kolumda bir gram kas olmadığı halde sanki 2-3 sene body yapmış insan gibi ama tabii 7 kat değilim :)

arfed

Kayıtlı Üye
Bir şey daha sorayım güçün ne durumda vampirler insanlara oranla 7 kat daha güçlüler örneğin 70-80 kiloluk bir insanı boğazından tek elinle tutup kaldıra bilmen lazım aksi bir durumda boğuşmada falan dayak yiyen vampir çok komik olurdu :)
Fakat benim bildiğim Psişik Vampir farklı birşey.

SlnY.

Kayıtlı Üye
Okurken yoruldum hissi geldi.Bakarken valla la,böyle bir enerjim azaldı gibi.Uykusuzluk değil de,bitkinlik.Noluyo olm :D

arfed

Kayıtlı Üye

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Psişik vampirliğe filan pek inanmazdım fakat testi yaptım psişik vampirliğe yönelik aşırı bir eğilimi göstermektedir çıktı :D 25 üzerinden 21 puan :D

RoyalArch

Kayıtlı Üye
birde çevrendeki kişilerin, sen onların yanındayken enerjisini tespit et.

yok ya ne uğraşıcam onunla psişik vampir olsam ne olmasam ne banane insanların enerjisinden :D sanki psişik vampir olunca ölümsüz olup uçabiliyoruz mu dracula gibimi gezicez sanki ortada :D

kabalakk

Banlı Kullanıcı
yok ya ne uğraşıcam onunla psişik vampir olsam ne olmasam ne banane insanların enerjisinden :D sanki psişik vampir olunca ölümsüz olup uçabiliyoruz mu dracula gibimi gezicez sanki ortada :D
çaylak oldugun cok belli o dedigin seylerle neler yapilabileceginin farkinda bile degilsin

RoyalArch

Kayıtlı Üye
çaylak oldugun cok belli o dedigin seylerle neler yapilabileceginin farkinda bile degilsin

Bu kişisel seçimle alakalı.Sizin yapmak istedikleriniz yapmak istemiyorum diye bu çaylak olduğumu göstermez.Psişik vampirlik benim ilgilendiğim alanlarda işime yaramıyor.Ayrıca insanlardan enerji çalmak yerine farkındalık ve meditasyonla ihtiyacım olan enerjiyi evrenden ve ruhumdan elde etmek bana daha çok yarıyor.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Bence sen kendini Psişik Vampir olarak göstermek isteyen birisin ama öyle değilsin çünkü olsaydın içinde gizemli bir şekilde tutardın bende sıradan birisi değilim ama kimseye anlatmıyorum ve şöylede birşey var eğer farkındalığın varsa bunu eninde sonunda fark edersin hala kendin cevabı bulamadıysan kendini geliştirmeyi dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...