Astral Seyahat Yüksek Tehlike İçerir Diyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magics21

Kayıtlı Üye
https://www.facebook.com/permalink....&comment_id=4516209&offset=0&total_comments=2

arkadaşlar,birisi şöyle bişey paylaşmış facebookta. Gerçekten dogrumu ?

Facebook Olmayan Arkadaşlar İçin Yazı :

Kod:
'Merhaba  Sevgili Astral Seyahatçilerimiz. Bu gerçek bir yazıdır hiçbir yerden  (Ç)alıntı veya uydurmaca değildir. Astral Seyahat ile yaptığımız  deneyler ve araştırmalar sonucu ortaya çıkan sonucu sizlere yazmak  zorundayım eğerki bilginiz olmazsa sonradan oluşabilicek cisim  saldırılarından veya herhangi bir tehlikeden bizler sorumlu değiliz.

*Astral  Seyahatini herkes yapabilir demiştik. Hatta hiçbir tehlikeside yok  dedik. Ancak araştırmamız sonucu Astral Seyahat bedeniniz vücudunuzdan  çıktığı zaman geri gelmeme ihtimali çok yüksek! Arkadaşlar bu yazıyı  korkmanız için değil. Bilgilenmeniz için yazdım yapıcak olan  arkadaşlarımız ilk olarak şunu bilsinler. Yapıcak olan herkes amatördür.  Ve uzmanlar tarafından yardım almadan evde tek başınıza denemeyin.  Sonradan üç harfli olarak adlandırdığımız cisimler tarafından saldırı  zarar görebilirsiniz. Bu bilgiye inanmak zorunda değilsiniz.  İstediğinizi yapmakta serbest ve özgürsünüz. 

Oyüzden  siz siz olun. Bilgileri okumadan asla yapmayınız. Bu bilgiyi kötülemeye  çalışanlar, veya bu yazı yalan yanlış diyenlere göz dağı vermeyin.  Çünkü Astral Seyahatle çok uğraşan insanlarda ruhsal olarak bozukluklar  söz konusu olabilir. Astral Seyahati takıntı haline bağımlılık haline  getirmeyiniz. 

Birde  Astral Seyahat olarak bedeniniz ruhunuzdan çıktığı zaman ruhunuz olduğu  boyutta cisimler sizlere zarar verebilir. Bedeninize üç harfliler  girmek isteyebilir. Ve girmeyince siz kabuslar görmeye hatta onları bile  görebilirsiniz. Sizlere sayfamızda hep diyoruz bilgi paylaşıcaz diye  ancak uygun bilgileri toplamakta gecikiyoruz. O yüzden bu yazı çok  önemlidir

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Yok öyle birşey ya :) Astral seyahat uyku anında zaten yapılır.Uyuduğumuz zaman zaten bilinçsizce astral beden fiziki bedenden uzaklaşır.Biz sadece bilinçli yapıyoruz.Kim yazdıysa amacı belli.Önce tehlikeli filan diyorlar sonra tehlikeyi atlatmayı biz biliyoruz deyip ilgi topluyorlar kaç tane sayfa gördüm böyle :) Bir tehlikesi yok.

magics21

Kayıtlı Üye
:D Daha astral seyahatin ne olduğunu bilmeyen birisinin yazmış olduğu yazıyı buraya taşıyorsunuz gerçekten komik...Söylediklerine kendisi inanıyor mu acaba.. Az önce deneyimlediğim tam bilinçli ap'mi sizle paylaşayım. Ay süper enerjisi süper diyerek rahatlatmaya çalıştım kendimi. Çakralarımı hızlandırdım herşey çok iyi ve ap ye geçiyorum. Her yer oldukça karanlık bunun nedeni zaten evimin karanlık olması. Yer çekimi çok etkisiz ay yürüyüşünde gibiyim ama ayaklarım? nerdeler? Odamdan salona geçeyim diyorum tam kapının önünde sandalye var. Sandalye engelini aşıyorum acaba alice etkisindemiyim diyede düşünüyorum sandalyenin orda ne işi var. Salona geçiyorum. Dışardaki insan seslerini duyuyorum balkona geçiyorum dışarda birileri tartışıyor birbirlerine bağırıyorlar biraz daha bakmak isterken istemsiz olarak vücuduma dönüyorum. Pes etmek yok ikinci denemeye geçiyorum anında çıkışı sağlıyorum acaba aşağıyı düşünerek kendimi aşağıda bulabilirmiyim diyorum olmuyor veya dünyanın bir ucuna gitsem diyorum ama nasıl? yine olmuyor çok zorluyorum sanırım ve sürekli alice etkisine kapılmamak için bilincimi açık tutmaya çalışıyorum bu kadar zorlama sonucu istemsiz olarak tekrar vücudumdayım. Evet sonra kalktım dışardakiler hala tartışıyor astral bedenimle gördüğüm yada duyduğum şekilde... Sandalyeyide gerçekten kapıya yakın koymuşum ama o şekilde koyduğumu unutmuştum. Yani astral projeksiyon sırasında alice etkisine kapılmamışım. Peki şimdi sizin sorunuza gelelim o kadar astral seyahati uzatmak istememe rağmen istemsiz olarak fiziki bedenime dönüşüm neden? Cevaba gelince bu söylenenler mümkün değil. Dönmek istemezsinizde yinede istemsiz olarak dönersiniz ama dönmek isteyip dönememe durumu mümkün değil. Yine tekrarlıyorum varlık vs göremezsin bunu görmek için daha farklı bir çalışma yapmalısınız, daha fazla geliştirmeniz gerekli. Ve fiziki bedene dönememe durumu mümkün değil.

Ben daha çıkış bile yapamadım :( başlangıçtaki belirtilerden ( kalbin çok hızlı atması,nefes hızlı alıp verme) korkup bozuyorum yada hiç bişey yapmadıgımda o belirtiler gidiyor ve hiç bişey olmuyor,neden?

magics21

Kayıtlı Üye
Öncelikle korkmamalısın, karabasan korkun varsa bunu yenmelisin çünkü tamda karabasan olayına benzeyen durumda ap'ye geçersin. O duruma geldiğinde hareket etmek için zorlama kendini akışına bırak iyice rahatla bırak kendini ve birazdan yükselecem diyerek bilincini açık tut.

Kendime ne gibi telkinler vermeliyim ?

magics21

Kayıtlı Üye
a- Gökyüzünden bir ipin 3. gözünüze doğru asili olduğunu elinizi uzatınca tutabileceğiniz bir uzaklıkta hayal etmelisiniz. Ve Astral Ellerinizle o ip sayesinde yukarı tırmandığınızı hayal edin.

b- Kendinizi vücudunuzun içinde hapsolmuş olarak (karanlık bir hücre gibi) hayal edin. İçerdesiniz ve sadece 3. gözünüzün olduğu yerde bir ışık ve çıkış var. Bir merdiven sayesinde buradan çıktığınızı hayal edin. Hayal edilemiyorsa bile öyle olduğunu varsayarak hayal etmeye çalışın.

c- Kendinizi bir hücrede hayal edin. Tek çıkış var ve içeriye serin bir su dolmakta. İçerisi suyla yavaş yavaş dolmakta, sırt üstü suya kendinizi bıraktığınızı hayal edin. Ve bu şekilde yükselerek çıkışa ulaşıp çıktığınızı imgeleyin.

d- Kendinizi ayakta durur vaziyette imgeleyin ve tüm ayrıntıları görmeye çalışın. Tam olarak başardığınızda bilincinizin bu
imgelediğiniz size aktığını hayal edin. Bunu başarabilirseniz çıkış yapmış olursunuz.

e- Bir de vücudunuzdaki kaslardan birinin kasılı kalmışta Astral Bedeninizi tutuyor hayal edin ve bu kasın gevşemesiyle Astral Bedeninizin boşlukta aşağıya doğru düştüğünü imgeleyin.

f- Aleister Crowley'in öğrencilerine öğrettiği teknikte; Odanızdaki duvarda bir kapı oluşturun ve bu kapının üzerinde sizin için anlamlı bir simge hayal edin (mottonuz da olabilir.) ve kendinizi o kapıdan dışarı çıkarken hayal edin. Crowley'e göre kapıdan geçebilirseniz çıkış yapmışsınızdır.

g- GD'a göre ise Çalışma öncesi bir boy aynasında kendinize dikkatlice bakmalı ve hayalinizde kendi formunuzu ince ayrıntılarına kadar hayal edebilmelisiniz ki çıkış başarılı olsun.

ğ- Kemal beyin söylediği bir diğer teknik ise ki ben denedim; yere uzanın ayak parmak uçlarından yavaş yavaş yukarıya doğru yaşam enerjinizi (beyaz ışık) çekin ta ki 3. gözünüze kadar hissederek çıkın zaten buraya geldiğinizde vücudunuz neredeyse tamamen uyuşmuş oluyor. ve 3. gözünüze ulaştığınızda yaşam enerjinizle birleştiğinizi ve 3. gözünüzden dışarıya çıktığınızı imgeleyin.
Alıntı

teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...