Acil yardim edin lütfen

libero

Kayıtlı Üye
YAKLAŞIK 4 senedir hayatımda zaman zaman anlam bulamadığım olaylar yaşıyorum. Bu durum son 6 aydır iyice arttı. Elime yeni ne alırsam alayım 24 saati bulmadan ya kopuyor, ya parçalanıyor yada kırılıyor. En son bu gün elime yeni aldığım yüzük elimde ortadan ikiye çatladı.Birde 2 aydır resmen gece uykusu haram oldu. Daha uykuya dalmaya çalışırken bile rahatsız ediliyorum. Karanlıklar içine sürükleniyor ve bir türlü kurtulamıyorum. Kalkmak için resmen hatim indiriyorum ama nafile. Artık dalga geçiyorum resmen konuşuyorum gelen o şey her neyse. Önceleri cevap vermiyordu ama bir iki kez konuştu. Bir keresinde ben kızıma dokunma dedim oda benim sabi sübyanla işim olmaz dedi. Birde kurşun döktürdüm tavsiye üzerine kadın neredeyse ölecekti. Kurşun patladı çatladı, kadın esneye esneye duayı okurken uyuya kaldı. Yani onu bile tam yaptıramadım. Ne olur bana bu gelen yada olan şey nedir ve nasıl kurtulurum bir bilen varsa Allah rızası için yardım etsin.

AJA

Elit Üye
Evinizi arındırın öncelikle negatif enerjiden.Her köşeyi sirkeli suyla silin ve adaçayı ile tütsüleyin.Sizinle konuşan varlık tam oalarak var mı sizin bilinçaltınızın oyunumu kötü uyku kalitesinden kaynaklanan kabuslar mı onu bilmek lazım.Konuştum diyorsunuz nasıl br konuşma bu ? Uykunuzda mı rüyada mı ? Gece yatarken ayetel kürsi ile koruma çemberi yapın ( forumda mevcut ).Bir süre daha bakın duruma.Eğer daha kötüleşir yada aynı şekilde devam ederse site yöneticilerinden yardım isteyebilirsiniz .
En önemlisi de korkunuzdan kurtulmanız.

libero

Kayıtlı Üye
Zaten sirkeli su ile evi silmek ananelerden kalma bir gelenektir hep yaparım. ayetel kürsi ve diger koruyucu dualarıda okuyorum. rüya hali değil, uyanık ama bir türlü üzerinizdeki yükü atamama ve gözlerinizi açamamak bu...

deangel

Kayıtlı Üye
Sadece korkmayın eger korkarsanız daha çok üstünüze gelirler ondan korkmadığınızı ona gösterin.

libero

Kayıtlı Üye
açıkçası önceleri çok korkuyordum ne oluyor diye ama artık korkmuyorum. sürekli ona ban birşey yapamazsın çünkü Rabbim bana yardım eder diyorum. kısık uğultulu bir ses ve bir iki kelimeden ve gülmekten başka bir şey duymadım, fakat bunun ne olduğunu bilmemek beni rahatsız ediyor. Özellikle son zamanlarda yeni aldığım herşeyin en olmayacak şekilde yok olması canımı sıkıyo. kısacası bana büyü yapıldığını düşünüyorum artık ve bundan kurtulmak istiyorum.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Konunun ehli bir din adamından yardım alın bence yalnız bunu para için yapan dolandırıcılara kapılmayın Allah Rızası için yapan samimi biri varsa kolukomşudan çevreden duyarsınız illaki böyle insanlar haylen var biraz araştırın çevrenizi!