Psişik Vampir Nedir? Açıklama.

Godric

Banlı Kullanıcı
Herkese Merhabalar,
Forumda gezinirken konulara rastladım asılsız bir çok yazı var işte gözlerinizi kaçırın rastlarsanız bacak bacak üstüne atın vs. yazılmış.

Öncelikle işin özünden başlamak istedim en azından bir yerde gerçek bir anlatım kalsın.

Günümüz HollyWood Filmleri vampirlerini herkes biliyordur.Kan emen vahşi vampirler tarafından ele geçirilmiş bulunmaktadır.
Aslında bunun sebebi Sanguinist yani kan açlığından gelen hastalıktan kaynaklı olduğunu bilmiyordunuz eminim.

Durumu anlatacak daha iyi bir tanım bulunmadığı için verilen isim Vampirdir.

3 Tür yada çeşit diyebilirsiniz Vampir çeşidi vardır bunların hepsi aynı insanda da bulunabilir.
Ama ele Alacak olursak;

Psişik
Elementalist
Sanguine ( Latincede Kan demek )

Vampirlerdir.
İşin özünde kişinin Kalp Çakrası enerji üretmediğinden ötürüdür ki enerji hissiyatı hissederler.
Psişik Vampirler doğadan , insanlardan ya da Varlıklardan enerji çekebilirler. Yanlış anlamayın öcü gibi anlatılmış olabiliriz ama kimse bu durumu ooo vampiriz süper cooluz olarak algılamıyor resmen lanet.( Sabah ölü gibi uyanmak ne demek bilemezsiniz emin olun. )

Elementalist Vampirler için söylenebilecek en güzel şey elementlerin enerjilerini oyun hamuru gibi kullanabilirler bunun en kötü durumu istemeden yangın çıkarabilme ihtimaliniz çok yüksek ( ateşe karşı yetenekliyseniz tabi )

Ha Akasha enerjisini de indirebiliyorsunuz bu da bir çok büyücüden daha üstün kılıyor.

Sanguine durumuna gelecek olursak eğer ,
Sanguine vampirlerinin durumu çok vahim çünkü yaşam insanlardan çektikleri ya da herhangi bir şeyden çektikleri enerji onlara yetmiyor. Bir çok majisyenin bildiği üzere en yoğun enerji kaynağı "KAN"dır ve mecburen kandan beslenmek zorundalar.

Hatta Amerika , Gürcistan ,Azerbaycan , İngiltere gibi ülkelerde Vampir Dernekleri ve donörler mevcut yani size enerji veren ve kanlarıyla besleyen insanlar var.

Gelelim günümüz Okültistlerine göre hepimiz öcüyüz. Bu %100 yalan.

Peki bir Vampirden nasıl Korunursunuz Kısmına Gelelim;
Malesef ki en güçlü büyücüler bile korunamazlar , çünkü yüz yüze görüşmeye gerek yok. Biriyle Muhattap olmanız yeterli. Anında enerjisine asılabilirsiniz. Aurasal bozukluğu ancak zaten sizden istenen alındığı zaman fark edersiniz . Shielding denen enerjisel çalışmanız yoksa eğer zaten sizin enerjiniz çoktan gitmiştir. Ancak Tentacle'ları farklı bir yere yönlendirebilirseniz eğer kaçabilirsiniz bu durumdan yoksa sizi öldürecek kadar enerjinizi çekebilirler.Ama hiç bir vampir ihtiyacından fazlasını istemez ve almaz. Yapıyorsa zaten kötü insan kötü insandır yolda yürürken bıçaklanma olasılığınızla aynı şey buna maruz kalmanız.

Peki vampir nasıl olunur sorusuna cevap verelim.

Bir Vampir sizi vampir yapabilir...
Kan ve Ruh bağı denen bir ritüel ile. Ya da siz kendi auranızı bozabilirsiniz ki tavsiye etmem.

İşin özetinde herkesin içerisinde nasıl bir büyü kabiliyeti ve enerjisi varsa aslında yatan bir vampir var diyebiliriz.

Güneş Olayına gelelim;
Güneşin enerjisi vampirleri olumsuz etkiler. Güneş bizi yakıyor eriyorum durumu yok. Moral olarak ve enerjisel olarak düşük olunuyor ve gözlere büyük zararı var bunun dışında bir zararını görmedim henüz :)

Hayvanlarla aramız nasıl olayına gelirsek ,
Aslında korkmanız gereken en önemli canlılar kediler bence :)
enerjisel olarak gayet enerji almaya açıklar vampir olarak onları ilan edebilirsiniz.

Bunun dışında düşünecek olursam eklemem gereken birşey yada soracağınız bir soru olursam seve seve cevaplarım.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Forumda ki bazı asılsız yazılarda bacak bacak üstüne atın yazıldığını söylemişsiniz ki bu asılsız bir öneri değildir. Genel enerji çalışmaları veya eğitimlerinde bacak bacak üstüne atılmaz ve kollar da kapalı tutulmaz, kadim bilgilerde vardır. Sebebi enerji ve bilgiye kendini kapatmış olmaktır.
Bazı kişiler farkında olmadan karşılarında ki kişilerin enerjilerini çekerler. Bu kişilerin karşısında el veya ayakları kavuşturmak en basit kalkanlardandır.
Ayrıca renklerin de etkileri vardır. Enerji çalışmalarında genelde beyaz renk tercih edilir ve giyilir, çünkü beyaz alıcı ve aynı zamanda vericidir yani bilgiye de açıktır. Siyah ise alıcıdır ancak verici değildir.

DatSoul

Kayıtlı Üye
Dişleri de filmlerde ki gibi midir? Bir insanın vampir olduğunu nasıl anlarız? Tecrübeli bi şekilde anlattınız... teşekkür ederim

Godric

Banlı Kullanıcı
Forumda ki bazı asılsız yazılarda bacak bacak üstüne atın yazıldığını söylemişsiniz ki bu asılsız bir öneri değildir. Genel enerji çalışmaları veya eğitimlerinde bacak bacak üstüne atılmaz ve kollar da kapalı tutulmaz, kadim bilgilerde vardır. Sebebi enerji ve bilgiye kendini kapatmış olmaktır.
Bazı kişiler farkında olmadan karşılarında ki kişilerin enerjilerini çekerler. Bu kişilerin karşısında el veya ayakları kavuşturmak en basit kalkanlardandır.
Ayrıca renklerin de etkileri vardır. Enerji çalışmalarında genelde beyaz renk tercih edilir ve giyilir, çünkü beyaz alıcı ve aynı zamanda vericidir yani bilgiye de açıktır. Siyah ise alıcıdır ancak verici değildir.

Güzel yazmışsınız da bacak bacak üstüne atıp kollarınızı kapattığınızda bir şey ifade etmiyor bizim için ben bilgilendirmeyi yaptım aynı şekilde devam etmek isterseniz saygı duyarım :)

Dişleri de filmlerde ki gibi midir? Bir insanın vampir olduğunu nasıl anlarız? Tecrübeli bi şekilde anlattınız... teşekkür ederim

Forum mesajımı Düzeltemediğim için Altına yorum yapıyorum.

Dişler filmlerde ki gibi değil kesinlikle gayet normal . Vampir olduğunu anlayabilmeniz için Aura okuyabilmeniz gerekmekte.
Çünkü Aura parçalanmış gibi gözükür ve her yanından saçaklıdır. O saçaklar zaten enerji çekebilmeyi arttıran unsurdur

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Her şeyde niyet çok önemlidir, kişi inandığı güçten korunma isteyerek ve kollarını kapatarak kalkan oluşturduğu inancıyla yaparsa ve dilini de meridyenleri tamamlaması açısından üst damağa dayarsa daha etkili olur. Ancak kişilerin enerjilerinin yoğunluğu ve auralarının sağlamlığı da korunmada çok etkilidir. Ayrıca başka enerji kalkanları da vardır ki hiç bir negatif varlık veya enerji çatlatamaz, delemez ve geçemez. Ancak bu kalkanları da herkes yapamaz, açıklaması ve uygulaması çok basit değildir.
Ben sizinle ilgili olarak değil ancak konuyla alakalı olduğu için yazıyorum, zaten forumun amacı da bu değil midir:)

Godric

Banlı Kullanıcı
Her şeyde niyet çok önemlidir, kişi inandığı güçten korunma isteyerek ve kollarını kapatarak kalkan oluşturduğu inancıyla yaparsa ve dilini de meridyenleri tamamlaması açısından üst damağa dayarsa daha etkili olur. Ancak kişilerin enerjilerinin yoğunluğu ve auralarının sağlamlığı da korunmada çok etkilidir. Ayrıca başka enerji kalkanları da vardır ki hiç bir negatif varlık veya enerji çatlatamaz, delemez ve geçemez. Ancak bu kalkanları da herkes yapamaz, açıklaması ve uygulaması çok basit değildir.
Ben sizinle ilgili olarak değil ancak konuyla alakalı olduğu için yazıyorum, zaten forumun amacı da bu değil midir:)

Haklsınız tabi ancak şöyle bir durum var çektiğimiz enerji yaşam enerjisi. Kalp çakranızdan çıkan enerji aurasal olarak ne kadar kalkan yapmaya çalışırsanız çalışın oluşan olay sadece yavaşlatmak olur çünkü Aura içerisinde mutlaka boşluklar ya da delikler oluyor buralardan girebilmek mümkün :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bu konuyu daha fazla uzatmayalım ancak son olarak söylemek istediğim, yukarıda da kısaca değindiğim, bazı kişilerin enerjileri çok kuvvetli ve auraları da sağlamdır. Bir gün esnek bir enerji kalkanıyla karşılaşabilirsiniz, ne kırılır, ne yırtılır ne de geçit verir. Demek sizler henüz öyle kişilerle karşılaşmamışsınız.

Godric

Banlı Kullanıcı
Bu konuyu daha fazla uzatmayalım ancak son olarak söylemek istediğim, yukarıda da kısaca değindiğim, bazı kişilerin enerjileri çok kuvvetli ve auraları da sağlamdır. Bir gün esnek bir enerji kalkanıyla karşılaşabilirsiniz, ne kırılır, ne yırtılır ne de geçit verir. Demek sizler henüz öyle kişilerle karşılaşmamışsınız.

Bu konuda fikir alışverişi yaptığımız için teşekkür ederim.

Godric

Banlı Kullanıcı
Konuyu uzatmak için değil doğru yönlendirme olsun diye ünlü bir majisyen olan V.H Frater Resurgam'ın imgeleme üzerine çalışmalarında bahsettiği ufak bir anısını paylaşayım belki konudaki doğru yerini bulur.

"Birkaç yıl önce, belirli bir kişiyle ne zaman uzun süre konuştuğumda her zaman bitkin düştüğümü fark ettim. İlk başta, sandım ki sıkıcı ve nazlı yaşlı bir adamla uzun bir konuşmanın doğal yorgunluğu sandın; ama sonradan sinirsel enerjisi tükenmiş biri olarak beni kıstırmaya çalıştığını hissettim. Bilinçli olarak bir psişik vampir özelliğine sahip olduğunu sanmıyorum, çünkü aslında böyle bir şeyin ileri sürülmesi durumunda dehşete düşecek nazik ve iyiliksever biriydi. Ama yine de içsel olarak kasıtlı bir psişik vampirdi, zira tükenmiş sistemini gençleştirmek için genç bir hanımla evlenmek üzere olduğunu açıkladı.

Bundan dolayı, sonradan geldiği bildirildiğinde, daha odaya girmeden kendimi ona kapattım. Etrafımın tamamen tenime dokunmayan ve olumsuz akımlara dayanaklı odik akışkanlıktan oluşmuş bir zırhla çevrildiğini imgeledim. Majikal işlem hemen ve daimi olarak başarılıydı."

Bunu yapabilmeniz için diğer tarafdan irade olarak daha güçlü olmanız gerekli

Ü

Üye silindi 38107

Godric senin konunu okudum ve senden eğer kabul edersen elementalist vampirlerle ilgili bilgin varsa bizle paylaşmanı isterim çünkü bu türe ilgi duyuyorum
Kabul edersen şimdiden teşekkürler