Astral seyehat lucid rüya gerçek alem ilişkisi

furkan40

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben astral seyahat lucid rüya gibi olaylar ile ilgileniyorum.Bu konu hakkında bir çok düşünceye sahip insan var.Astral seyahate çıkan bir kişi sadece beyninin içinde dolanırmış gerçek alemde değil bazılarının düşüncelerine göre fakat bazı kişilerin iddaları lucid rüyadan astrale geçiş yaparak yarı gerçek yarı rüya bir aleme geçebileceğini söylüyorlar bu konu benim aklımı çok karıştırdı yardım eder misiniz ?

Godric

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben astral seyahat lucid rüya gibi olaylar ile ilgileniyorum.Bu konu hakkında bir çok düşünceye sahip insan var.Astral seyahate çıkan bir kişi sadece beyninin içinde dolanırmış gerçek alemde değil bazılarının düşüncelerine göre fakat bazı kişilerin iddaları lucid rüyadan astrale geçiş yaparak yarı gerçek yarı rüya bir aleme geçebileceğini söylüyorlar bu konu benim aklımı çok karıştırdı yardım eder misiniz ?

Astral Ruhun Bedenden ayrılmasıdır. Ruhun Astral Düzlem dediğimiz ruhlar düzlemine geçiş yapar. Senin şuan da somut dünyada fark edemediğin yada göremediğin varlıkları görürsün Örn: cin , demon , sucubus vs. gibi.

Lucid Rüya : Başından sonuna kadar kendi yarattığın evren içerisinde olaylara kendin müdahale edebildiğin ve değiştirebildiğin rüyalardır.Enerjisel olarak yaşamını nasıl değiştirirsin dersen rüyanda yarattığın şeye ne kadar inanırsan ve gerçekliğine kendini ne kadar kaptırırsan üstüne çekebilme oranın yüksektir ama tehlikelidir çünkü tekrar uyanmak istemeyebilirsin.

tımetogo

Kayıtlı Üye
Ruhun bedenden ayrılması ancak keşif ve fetih sahiplerinde görülür.Dolayısıyla ruhun bedenden ayrılması gibi bir durum biz sıradan insanlar için mümkün değildir.Astral seyahat rüyada beyin dalgalarının enerji okyanusunda serbestçe dolaşıp veri tabanına göre algı yaratması ile ilgilidir.