Tarot Fal Katina..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
merhbaaa kahve falı bakıyorum devamlı ınsanlar cok sevıyo fallarımı.. ancak kahve falı enerjımı cok tuketıyor.. tarot bakmak ıstıyorum araştırmalarıma göre Katina Destesi almam lazım ve tarottakı akrtların anlamlarını nasıl bakılıcagını ogrenıcegım bır kaynaga ıhtıyacım var.. bu kartları ve kaynagı nerden bulabılırmı ?

özözöz

Kayıtlı Üye
D&R, Mephisto tarzı kitap mağazalarından ve Beyazıt'ta kitapçılardan da bulabilirsin. Ben tarot bakarken kitapçığa çok bağlı kalma taraftarı değilim. Aldığın zaman kartlarınla vakit geçir onları sık sık incele sende yarattıkları enerjiye odaklan. Çünkü her kart yerine göre anlam içerir -bana göre- kartlarını edindiğinde kendine uygun bir tarz zaten edinmiş olursun. Başarılar şimdiden.

CADIRELLA

Kayıtlı Üye
merhbaaa kahve falı bakıyorum devamlı ınsanlar cok sevıyo fallarımı.. ancak kahve falı enerjımı cok tuketıyor.. tarot bakmak ıstıyorum araştırmalarıma göre Katina Destesi almam lazım ve tarottakı akrtların anlamlarını nasıl bakılıcagını ogrenıcegım bır kaynaga ıhtıyacım var.. bu kartları ve kaynagı nerden bulabılırmı ?

Sevgili Bloody tarot başka deste başka ne türlü bir araştırma sizi desteye yönlendirdi bunu bilmekte fayda var.. Deste kullanıcıdan çok kendisi seçer kullanıcısını.. Yani desteyi alıp ezber yapıp bakmakla olmuyor daha doğrusu gerçekleri vermeyebiliyor dolayısıyla fallarınız gerçekçi olmuyor. İlla desteye sahip olmalıyım diyorsanız deneyin. Desteyi alın 40 gün onlara enerjinizi yükleyin tek tek kartları tanımaya çalışın.. Herkeste farklı bir şekilde oluyor destenin sizi onaylaması. Mesela ben rüyamda görmüştüm ve ertesi gün kitapçıya girdiğimde bundan 7 sene önce karşılaştım desteyle aldım ve eve gelip önce kitabı okudum bir isim içimi titretti attarti ana.. ve kartlara incelediğimde çok yüksek bir enerjiyle içim titremişti.
6.his kadar deste tarafından kabulünüzde önemli bence.. Yardımcı olmaya çalışırım siz önce neden deste onu bulun içinizde gerisi kendiliğinden gelecek :) Işıkta kalın..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

İlk önce şunu söylemeliyim Katina destesi sahibini kendisi seçer.Siz kendiniz alırsanız bakamazsınız,enerjinizi kötü etkiler.
Bu yüzden siz desteyi alsanız da bakamayabilirsiniz. :)

İkincisi desteyi alırken yanında kitapçıkta bulunuyor.O kitapçıkta kısa anlamları bulunuyor. :)

muratsavci

Kayıtlı Üye
katina destesı benı cekıyor nedense ona özellıkle ona sahıp olmak ıstıyorum... destemı ne sekılde secebılrım

özözöz

Kayıtlı Üye
Belkide katina destesini bukadar istemenin nedeni destenin seçmiş olmasıdır. Denemeden bilemezsin. İçinden geleni yap Bloody.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
katina destesı benı cekıyor nedense ona özellıkle ona sahıp olmak ıstıyorum... destemı ne sekılde secebılrım

Desteler kitapçılarda da satılabiliyor.Mesela D&R 'de satılıyor . :) Gidin destelerin bulunduğuma bölüme sırasıyla desteleri elinize alın bir süre durun.Ve Hangi deste içinizde değişik duygular uyandırıyorsa onu alın. :)

Destelerin dış görünüşüne bakarak sakına almayın. :)

dexter

Elit Üye
Katina Destesi çok özeldir, bu sebeple onu seçiyorsanız eğer sorumluluğunuda almalısınız. Onunla ilgilenmeniz gerekir, onu anlamanız hissetmeniz gerekir. Tabiki Destenizi severseniz eğer bunlar kendiliğinden gelecektir. En önemli noktayı atlamayalım, Deste seni seçmelidir, hissedeceksindir. Beni çekiyor diyorsan dene bakalım, ona gereken önemini vermeyi unutma.:) Ve 'Tarot mu yoksa Katina mı?' bunun kararına iyice varmalısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...