Dün gece çok kötü şeyler oldu

ahmtcyhun

Kayıtlı Üye
merhaba öncelikle 15 yaşındayım dün gece sıcaktan banyoya abdest almak için ilk baş boynuma ağırlık çöktü sonra karnıma ağrı girdi sonra gözlerim kararmaya başlayınca çıktım banyodan (banyoya kilodumla girmiştim) çıktım oturdum bi yere ezan okudum felak nas ayetel kürsi fatiha ihlas okudum ve euzu bi kelimatillahittammati min şerri ma haleka dedim düzelinceye kadar kalkmadım neyseki düzeldim yanımda ablamda vardı o gözbebeklerimin kocaman olduğunu söyledi bende abdest alıp yattım gece uyuyamıyorum yatmadan önce 3 ihlas 3 fatiha 3felak 3 nas 3 ayetel kürsi okuyup vücudumun üzerinde ellerimi gezdirdim uyumaya çalıştım sağ tarafıma yattım gece bilgisayar durduk yere açıldı sonra annem kapattı (annemle yatıyorum) laptop da açıktı onu öyle bıraktık uyuyamıyorum yine sonra uyumuşum en ufak sesde uyanıyorum ezan sesinde uyandım ve uyuyamadım hala ayaktayım bu arada bize geçen sene havas hocası gelmişti bi ara dediklerini uyguluyodum sonra şeytana uyup çıkmaya başladım dediklerinden çok günah işliyodum ama son 3 4 haftadır namaza felan başladım geçen de menenjit hastalığına yakalanmıştım ama kurtuldum allaha şükür bana bi de küçüklükten beri aşıklarmış dedem tılsım yapıyodu fal bakıyodu ama öyle medyum değildi namaza gelirdi camiye giderdi kuran okurdu çok iyiydi ama öldü allah rahmet eylesin.küçükken geceleri kalkıyomuşum konuşuyomuşum korkuyomuşum annem söylüyor ama sabah hiç birini hatırlamıyorum psikiyatriye gitik pencereye kilit taktırdık ilaç verdi gece kalkmamam için dikkat toparlayıcı ilacı verdi kullanıyorum onları ama ara sıra kalkıyorum ne yapmam lazım korkumun gitmesi için lütfen yardım edin

mysen13

Kayıtlı Üye
.Kesin birsey soylemek de olmaz hersey varliklardan da degil tabi . varliklarla ilgiliyse sorununuz kurtulmaniz lazim bir hocanin uzerinden almasi lazim sonrada bir koruyucu muska yazar korkunun gitmesi icin ve kotuluklerin gelmemesi icin problem biterdi .Eger doktorluk bir sorunsa psikologa gitmeniz lazim .Anladigim kadariyla uzerinizde bir varlik varmi diye teredduttesiniz yani ehli bir medyuma gidip yildizname baktirmaniz lazim Allah yardimciniz olsun .Selametle

ahmtcyhun

Kayıtlı Üye
öncelikle muska takmak büyük şirklerden dir fal da baktırmam medyumlara da gitmem

mysen13

Kayıtlı Üye
Allahin ayetlerini boynuna takmak ondan yardim istemek nezaman sirk kosmak olmus guldurmeyin beni bu caizdir . Buyu degil bu Kur-ani kerimi acin biz insanlara yildiz ilmini verdik der yildizname caizdir . Buyu ilmi ve yildiz ilmi vardir buyu ilmi caiz degildir bunu unutmayin iyi arastirin .Selametle

özözöz

Kayıtlı Üye
Aslında bu yaşlarda olabilen bir durum. Tâbiiki illa ki varlıklardan değil ya da psikolojik demek haddime düşmez. İyi açıdan düşünün kalben ve ruhen kendinizi rahatlatmaya çalışın. Kendinize yeni hobiler aklınızı farklı yöne kaydıracak eylemler gerçekleştirin. Şuan ki ruhsal durumunuzu düşünmemeye çalışmak en zor ama yapmanız gereken en önemli şey bana kalırsa. Bu şekilde bir süre deneyin şayet yaşadıklarınız fazlalaşır ve geçmez ise işin ehli biriyle görüşebilirsiniz. Unutmayın ki, bir insanı iyileştirebilecek en önemli etken kendisidir. Bunu benimseyin.

ahmtcyhun

Kayıtlı Üye
Allahin ayetlerini boynuna takmak ondan yardim istemek nezaman sirk kosmak olmus guldurmeyin beni bu caizdir . Buyu degil bu Kur-ani kerimi acin biz insanlara yildiz ilmini verdik der yildizname caizdir . Buyu ilmi ve yildiz ilmi vardir buyu ilmi caiz degildir bunu unutmayin iyi arastirin .Selametle
evet şirk biz insan onu korumak için takıyor ondan medet umuyor beni korucak diyor buda şirke giriyor

mysen13

Kayıtlı Üye
Kişiye büyü yapılır yada cin musallatı etki eder diyelim. Sonrasında kişi bir şekilde Allah'ın dilemesiyle şifa bulur ve eski sağlığına kavuşur. Bunun için kişiye muska verilebilir, yada vefk yapılabilir. Tüm bunların yanında içmesi için suda sağlanabilir. Kişi taktığı muska-vefkten fayda görür, su ile tüm problemleri düzelir. Bundan sonra kalkıp, "muska taktım, vefk yaptırdım, su içtim, iyileştim" der ve Allah'ı kalbinden çıkarırsa bu apaçık şirktir. :)
Abdullah bin Ömer, Peygamber Efendimiz'den (sav) şöyle rivayet etmiştir: "Sizden biriniz uykuda korkarsa şöyle desin: Allah'ın gazab ve azabından ve kullarının şerrinden, şeytanların vesvesesinden ve yanıma gelmelerinden eksikliği olmayan Allah'ın sözlerine sığınırım" O zaman, hiçbir şey ona zarar vermez. Abdullah bin Amr onları buluğ çağına gelen çocuklarına öğretir, buluğ çağına gelmeyen çocukları için yazıp onların boynuna asardı. (EbuDavud, Nesaî, Tirmizi)
Yani Muska aslindan bir vesile Onun icinde Kur-andan ayetler var ve yine Allahtan sifa istiyorsun anlatabilmisimdir umarim .Sevgiyle ..

ahmtcyhun

Kayıtlı Üye
Kişiye büyü yapılır yada cin musallatı etki eder diyelim. Sonrasında kişi bir şekilde Allah'ın dilemesiyle şifa bulur ve eski sağlığına kavuşur. Bunun için kişiye muska verilebilir, yada vefk yapılabilir. Tüm bunların yanında içmesi için suda sağlanabilir. Kişi taktığı muska-vefkten fayda görür, su ile tüm problemleri düzelir. Bundan sonra kalkıp, "muska taktım, vefk yaptırdım, su içtim, iyileştim" der ve Allah'ı kalbinden çıkarırsa bu apaçık şirktir. :)
Abdullah bin Ömer, Peygamber Efendimiz'den (sav) şöyle rivayet etmiştir: "Sizden biriniz uykuda korkarsa şöyle desin: Allah'ın gazab ve azabından ve kullarının şerrinden, şeytanların vesvesesinden ve yanıma gelmelerinden eksikliği olmayan Allah'ın sözlerine sığınırım" O zaman, hiçbir şey ona zarar vermez. Abdullah bin Amr onları buluğ çağına gelen çocuklarına öğretir, buluğ çağına gelmeyen çocukları için yazıp onların boynuna asardı. (EbuDavud, Nesaî, Tirmizi)
Yani Muska aslindan bir vesile Onun icinde Kur-andan ayetler var ve yine Allahtan sifa istiyorsun anlatabilmisimdir umarim .Sevgiyle ..

1) Ukbe bin Amir el-Cuheni (Radiyallahu Anh) şöyle dedi:

“Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)’e on kişilik bir topluluk (heyet) geldi. Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) dokuzu ile beyatleşti ve birinden el çekti.

Dediler ki:
−Ya Rasulallah! Dokuzu ile beyatleştin, bunu neden terk ettin?

Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):

−‘Şüphesiz ki onun üzerinde temime (muska) var!’ dedi.

Sonra Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) onu eliyle kopardı ve onunla da beyat etti ve:
−‘Kim, temime (muska) takarsa, kuşkusuz ki Allah’a şirk koşmuştur!’ buyurdu.”

aşk1

Banlı Kullanıcı
Çok küçüğüz. Kafandan öncelikle bana aşıkmış o varlıklar ya da o varlıkların benle ilgisi varmış düşüncesini atmalısın. Kendine bunu inandırıp yaşantını bozmamalısın.
Öncellikle dediğim gibi böyle şeylerin sende uzak senle alakası olmayacağına inanmalısın.
Ayrıca fiziki manevi yaşadığın şeyleri bunlara bağlamak yerine daha akıl açıklamalar getirmelisin bunlara.
Duşta çok aşırı sıcak suyla yıkanmak sağlık açısından uygunn değil. Normal bir sıcaklıkta yıkanmalısın zaten.
Çok sıcak değilse bile kişi duşta çok uzun süre kalınca bunalabilir ya da tansiyonun düşmüş tansiyonun yükselmiş olabilir. Bunların doğrultusunda başı dönebilir, başına ağırlık çökebiliri, gözü kararabilir, fiziki birçok şey olabilir. Normal sıcaklıkta yıkanıp ve duştada haddinden fazla kalınmazsa bunları yaşaman zor.
Sonra bazı insanlar çıt sesi duysa hemen uyanır bazıları top atılsa uyanmaz demek ki sende hemen sese uyananlardansın. Uyanıncada başka şeylerden sana zarar gelecegini düşünmeye ya da onları düşünmeye başlayınca uyuyarmıyorsundur. Böyle durumlarda onları düşünme onlara bağla bir şeyleri. Bir kitap al böyle akıcı ilgini çeken okudukça okuyacağın bir şey onu okuyabilirsin ya da güzel korku olmayan komedi gibi bir filmde izleyebilirsin uykuya dalmak için. Doktor uyku için ilaçta vermiş olabilir sana vermediyse uyku için ilaç isteyebilirsin ondan.
Her şeyden yine tekrarlıyorum onlara bağlamaktan vazgecerek kafandan o düşünceyi atarak kendini iyi hissedebilir, bu durumları yaşamazsın. Kendini oyalayacak kafanı başka şeylerle meşgul edecek bir şeyler yapmalısın. Psikiyatr gitmişsin sadece psikiyatrla olmamalı psikologada gitmelisin.
Hem psikologla uzun süre konuşabilirsin oda sana napıp napmayacağın konusunda fikirler söylebilir konuşmakta sana iyi gelicektir.

ahmtcyhun

Kayıtlı Üye
Çok küçüğüz. Kafandan öncelikle bana aşıkmış o varlıklar ya da o varlıkların benle ilgisi varmış düşüncesini atmalısın. Kendine bunu inandırıp yaşantını bozmamalısın.
Öncellikle dediğim gibi böyle şeylerin sende uzak senle alakası olmayacağına inanmalısın.
Ayrıca fiziki manevi yaşadığın şeyleri bunlara bağlamak yerine daha akıl açıklamalar getirmelisin bunlara.
Duşta çok aşırı sıcak suyla yıkanmak sağlık açısından uygunn değil. Normal bir sıcaklıkta yıkanmalısın zaten.
Çok sıcak değilse bile kişi duşta çok uzun süre kalınca bunalabilir ya da tansiyonun düşmüş tansiyonun yükselmiş olabilir. Bunların doğrultusunda başı dönebilir, başına ağırlık çökebiliri, gözü kararabilir, fiziki birçok şey olabilir. Normal sıcaklıkta yıkanıp ve duştada haddinden fazla kalınmazsa bunları yaşaman zor.
Sonra bazı insanlar çıt sesi duysa hemen uyanır bazıları top atılsa uyanmaz demek ki sende hemen sese uyananlardansın. Uyanıncada başka şeylerden sana zarar gelecegini düşünmeye ya da onları düşünmeye başlayınca uyuyarmıyorsundur. Böyle durumlarda onları düşünme onlara bağla bir şeyleri. Bir kitap al böyle akıcı ilgini çeken okudukça okuyacağın bir şey onu okuyabilirsin ya da güzel korku olmayan komedi gibi bir filmde izleyebilirsin uykuya dalmak için. Doktor uyku için ilaçta vermiş olabilir sana vermediyse uyku için ilaç isteyebilirsin ondan.
Her şeyden yine tekrarlıyorum onlara bağlamaktan vazgecerek kafandan o düşünceyi atarak kendini iyi hissedebilir, bu durumları yaşamazsın. Kendini oyalayacak kafanı başka şeylerle meşgul edecek bir şeyler yapmalısın. Psikiyatr gitmişsin sadece psikiyatrla olmamalı psikologada gitmelisin.
Hem psikologla uzun süre konuşabilirsin oda sana napıp napmayacağın konusunda fikirler söylebilir konuşmakta sana iyi gelicektir.
duş ta sıcaklık normal di duşa girer girmez zaten ağırlık çöktü karnıma ağrı girdi abdest alıp hemen çıkmaya çalıştım ve çıktım bi süre ezan okudum ve dualarımı okuduktan sonra düzeldim gece bilgisayar da açıldı durduk yere

AJA

Elit Üye
Tansiyonunuz yükselmiş olabilir yada geçirmiş olduğunuz menenjit hastalığınızdandır.Hemen musallat diyorsunuz .Öyle bir durum yoksa bile zorla musallat ediceksiniz birine kendinize.Çıkartın kkafanızdan bunları ve düşüncelerden arınmanın yollarını arayın.
Yukarıda sanırım biri hadislerden örnek vermiş muska konusunda.Malesef hadislerle yola çıkan biri olmadığımdan yazdığınıza katılmıyorum.Kişi kendisini negatif varlıklardan yada musallattan korumak için vefk taşıyabilir.Bunu özel istekler için yapılmış vefklerle karıştırmayın lütfen.Ozaman diyelim ki adam kanser ! Doktorada gidip şifa bulmasın,ölsün o da Allaha şirk koşmak olmuyormu ? Doktor adamın kaderini değiştiriyor.Bu da mı günah ? Lütfen artık büyü-vefk-niyet-vicdan-bunları bir araya getirerek hesap edin ve salih aklınızla kararlar alın .

İyi forumlar.

ahmtcyhun

Kayıtlı Üye
Bana küçüklükten beri musallat zaten havas hocası geldi çıkarmaya çalıştı eve sıkmamız için ilaç verdi ablam ilacı sıkarken duayı hızlı okudu diye saldırdılar her yerini uyuşturdular iki varlık gördüm dedi odasında sonra her yeri uyuşmaya başladı bende muska vardı muskada düğümler o zaman bilmiyodum tabi havas hocası geldi kopardı muskayı çıkardı düğümleri okuyarak açtı muska takmak şirktir dedi bende araştırdım muskadan şifa dilemek şirk olduğunu gördüm şifayı allahtan dilemeliyiz benim muskamı açtığında da zaten içinde esmaül hüsna gibi şeyler var dedi

beko34

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Dua okuyup yatmanı tavsiye ederim , büyük ihtimal günah işlediğin için seni uyarmak için geliyorlardır.Günahlarından vazgeçip tövbe edersen belki kurtulursun :)

SeherYeli.

Kayıtlı Üye
Muska içinde yazılanlar ayetse şirk falan değildir. Kuran ayetleri=Allahtan dilemek. Işid kafası ancak muskayı haram buluyor vahhabiler hariciler.