Çeşitli büyüler

peril

Kayıtlı Üye
Sabun ve saçla yapılan bu büyü öldürücüdür. Büyü yapılmak istenen kimsenin saçından birkaç tel alınır. Hiç kullanılmamış bir kalıp sabuna sarılır. Sabuna kır bir iğne batırılır ve belirli bir dua okunur. Sonra bu sabun kör bir kuyuya atılır. Sabun orda eridikçe büyü yapılan kişi de evinde erimeye başlar ve yatağa düşer.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çok bilenen bir uygulamadır. çokta kullanılan bir uygulamadır. yapılması zorda değildir.

bu büyünün belirtileri.

zayıflama kemik erimesi. yediğini kusama. aşırı idhal. hafıza kaybı. felç gibi kişiyi fiziki ve zihinsel olarak aşırı derecede sıkıntıya sokan hallerdir.

çözümü : varlık kullanarak büyüyü buldurma ve yok etme.( varlıkları kullabilen kişiler tarafından yapılabilir.

ikinci yöntem benzer benzeri etkiler kuralından yola çıkarak.

aynı işlemi tekrarlama ama bu defa güneşe bırakıp kuruması sağlamaktır. iğne batırma işlemi yapılmaz ip ile sarılır. iyice kuruyan kabun. cam bir kavanozun içine konur ve erimeyecek bir yerde sürekli muhavaza edilir

peril

Kayıtlı Üye
daha detaylı anlatımın için teseekkürler urum

peril

Kayıtlı Üye
Sevgisi sönen, unutan, bıkan ve giden birini geri getirmek için de büyüden yararlanılır. Pek çok muhabbet büyüsü sönen aşkı canlandırmaya yeter. Ancak araya soğukluk girdiyse ve o kimse çok uzaklardaysa, o vakit çok daha kuvvetli bir büyü gerekebilir. Bir bal kabağı oyulur ve yandan çekirdekleri çıkarılır. Bu çekirdeklere onbir Esma okunur. Sonra bu çekirdekler tekrar kabağın içine konur. Kabak gidenin gelebileceği tarafa, yüksek bir yere asılır. Orada kurumaya bırakılır. Kabak kuruyup düştüğü gün, o kaçan, unutan, giden kimse büyük bir sevgi ve istekle geri döner. Bir daha da ayrılmaz.
(alıntı)

peril

Kayıtlı Üye
"Kara Büyü" ise, kötülük amaci güdülerek yapilan büyüye denir. Ak büyünün tersine kara büyü, insan sagligindan tutun da, hayvanlara, mala mülke, eve barka hatta bir takim doga olaylarindan menfaate kadar, her sey için yapilir. Bu tip büyüyü yapanlar, eski zamanlarda ateslerde yakilirlar, yapilmasina araci olanlar ya da yaptiranlar ise çok agir cezalar, iskenceler hatta ömür boyu hapislerle cezalandirilirdi. Halklarin da bu büyüyü yapanlari hos karsilamadigi ve bunlari yapanlara pek sicak bakmadiklari öteden beri bilinmektedir. Kara büyüde en yaygin olarak yapilan Dil Baglama, Uyku Baglama, Erkekligi Baglama büyüleridir. Bu büyü çesidi Babilliler tarafindan yayilmis, daha dogrusu Islamiyet'e onlar tarafindan geçmistir

ndnse kara büyü denildigi zaman bnmde kanım donuyo adeta:D

Shemhurashin

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
çok bilenen bir uygulamadır. çokta kullanılan bir uygulamadır. yapılması zorda değildir.

bu büyünün belirtileri.

zayıflama kemik erimesi. yediğini kusama. aşırı idhal. hafıza kaybı. felç gibi kişiyi fiziki ve zihinsel olarak aşırı derecede sıkıntıya sokan hallerdir.

çözümü : varlık kullanarak büyüyü buldurma ve yok etme.( varlıkları kullabilen kişiler tarafından yapılabilir.

ikinci yöntem benzer benzeri etkiler kuralından yola çıkarak.

aynı işlemi tekrarlama ama bu defa güneşe bırakıp kuruması sağlamaktır. iğne batırma işlemi yapılmaz ip ile sarılır. iyice kuruyan kabun. cam bir kavanozun içine konur ve erimeyecek bir yerde sürekli muhavaza edilir
Bunun bi vefki davetlisi yokmu urum sadece alıp yoksa falanca kızı,oğlu bu sabun gibi erisinmi diyoruz yoksa ?

awra

Banlı Kullanıcı
İnsanlara zarar vermek .. ürkütücü bence ...

mavilim

Kayıtlı Üye
sevgili urum peki bişey sormak istiyorum.ben kendim 2 yıl önce aşk büyüsü yapmaya çalıştım hepsi ters terpi.(beni terkeden insan içindi)
farzedelim yukarıdaki büyüyü sevmediğim bir bayana yaptım.büyü tuttu,kadın erimeye başladı ve öldü.bunun bir bedeli çok ağır olmazmı ve allah istemezse büyü tutmaz derler.bi insanın hayatını bile bile mahvetme.zaten böyle birşeyi yapanda vicdan kalmamıştır.bazen mantığım almıyo bişeyleri..Allah kötülere fırsat vermesin.

peril

Kayıtlı Üye
Eski bir at nalının üzerine sevmesi istenilen kişinin adı ve Ayetülkürsü suresi yazılır. Küllü bir ateşin dibine nal yerleştirilir, yalnız bu ateş hiç sönmeyecektir. Ancak ateş yandığı sürece o kişinin aşkı devam edecektir.

peril

Kayıtlı Üye
Ak Büyü: Ak büyü yapanın da bundan etkilenmenin de “ hayrına” bir sonuç elde etmektir. Toplumun ve insanların iyiliklerini hedef alır……

1- Karısına- çocuklarına- kayıtsız- gözü dışarıda olan erkekleri evlerine bağlamak için yapılanlar.
2- Karısına-çocuklarına sert davranan babaları yumuşatmak için yapılanlar.
3- Sevgisi kazanılmak istenen kimsede bu duyguyu uyandırmak için yapılanlar.Sevdiğinden karşılık görmeyen erkek veya kadının başvurduğu büyüdür bu….
4- Gurbette olan kimsenin çabuk gelmesini sağlamak için yapılanlar.
5- Yitirilmiş eşyayı özellikle mücevver gibi değerli şeyleri bulmak için yapılandır.
6- Her dilek için geçerli olanlar.
7- Kötü büyülerin etkilerini bozmak için yapılanlar.

Ak büyü işlemlerini din adamları ve havas ilmi ile iştigal edenler yapabilirler bu büyü işlemini herkes yapamaz

Hayalet

Kayıtlı Üye
Öok üzülerek bir şey yazmak istiyorum. Hiç görmediğim rahmetli anneannem 36 yaşında yakalandığı bir hastalık sonucu 2 yıl içinde eriyip vefaat etmiş. Geriye 6-11-17 ve 20 yaşlarında çocuklarını bırakarak...(Allah mekanını cennet eylesin)
Bu hastalığına hiçbir çare bulunamamış. En son sabun büyüsü yapıldığını rhmetli dedem öğrenmiş. Köyde bütün kuyuları arattırmış fakat bulamamış. :(
Sabun büyüsünün gücüne bende inanıyorum. Bir insanın düşmanı da olsa (savaş haricinde) yapılmaması taraftarıyım. Öbür tarafı düşünmek lazım, bunun hesabını veremez insan..
Bilgiler için teşekkürler

hira

Kayıtlı Üye
Allah korusun yarabbi!!
Allah kötülere fırsat vermesin inşallah.Eminim bu korkunç büyülerin bedelide çok korkunç olacaktır.

dilem

Kayıtlı Üye
gercekten cok ürkütücü allah korusun!!!

oksana

Kayıtlı Üye
Benim annemede sabun büyüsü yapılmıştı.ilk 4.ayda bulduk ve bu 4 ay içerisinde kadın resmen eridi.Doktora götürüyoruz hiçbirşey yok ama kadun yataktan kalkıp ayakta duramıyordu.Ama şu varki Allah isterse büyüde etki edermiş.Allah kötülere fırsat vermesin

Cool_35_5

Kayıtlı Üye
Nas ve felak suresi okuyunuz 3 er kere her güğne başlarken ve günü bitirken.