kısmet acmak için pamuk cekirdegi

peril

Kayıtlı Üye
Üç pamuk çekirdeğinin üstüne birer defa tuncina duası okunur. Sonra kızla evlenmesi istenen erkeğin ismi söylenir ve çekirdekler adamın kapısının eşiğine gömülür. Kısa süre sonra erkeğin kızla evlendiği söylenir.

---------------------------------------------------

Yarasa kesilerek kanı sevilen kimsenin eşyasına yahut üstüne sürülür. Veya bu kandan bir iki damlası istenen kişinin içeceği bir şeye karıştırılır. Yarasanın ölüsü de o kimsenin kapısının eşiğine gömülür. Büyülen kimse aşık olur ve bir daha ayrılmaz.

denemedim ben bunu duydum:D

ama en kısa sürede yarasa bulursam köye gidince deniyecem::D

Kırkbir tane nohudun her birinin üstüne bir İhlas duası okunur. Sonra nohutlar bir kaba konularak ağır ağır pişirilirken sevmesi istenen kimsenin adı tekrarlanır. Nohutlar iyice pişince o kişinin içine büyük bir aşk ateşi düşer

Alıntıdır.

zebill

Kayıtlı Üye
nohutlar piştikten sonra ne yapacaz bu nohutları saklayacakmıyız yiyecekmiyiz.

soruma cevaplandıracak kişi yokmu?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Yarasayı yakalamak çok zordur Peril :biggrinjester: Bazen görmek için bile saniye hesabı yaparsın :) Şaka bir yana emeğin için teşekkürler :Angel_anim:

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ben bu nohutu denedim arkadaşlar kaynat kaynat yumuşamıyor,sonuç ta hemen bişey olmadı ama bir süre sonra aradı barışmak istedi anacak ben artık ondan vazgeçmiştim malesef bana göre değildi

Ben nohutları bir süre sakladım sonra gömdüm, bilmiyordum ne yapacağımı çünkü ama sanırım doğru yaptım ayak değmeyen bi yere gömmek en iyisi bence

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ben bu nohutu denedim arkadaşlar kaynat kaynat yumuşamıyor,sonuç ta hemen bişey olmadı ama bir süre sonra aradı barışmak istedi anacak ben artık ondan vazgeçmiştim malesef bana göre değildi
Size göre olmadığını bildiğiniz birine de neden büyü yaptınız ki hiç anlamadım.. Neyse hakkınızda hayırlısı olsun. Ama bu işler çocuk oyuncağı değil bunu da bilin.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Çook güldüm nohutlar yumuşamadı demesine arkadasın özellikle çok güldüm. Allah senşde güldürsün.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Biliyorum merak etmeyin. Sizde bilirsiniz ki bir insanı tanımaya bir ömür yetmiyor öyle bişey oluyor ki bumuydu benim uğruna nohutlar kaynattığım adam diyebiliyorsunuz malesef baştan bilseydim emin olun parmağımı bile kıpırdatmazdım

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Biliyorum merak etmeyin. Sizde bilirsiniz ki bir insanı tanımaya bir ömür yetmiyor öyle bişey oluyor ki bumuydu benim uğruna nohutlar kaynattığım adam diyebiliyorsunuz malesef baştan bilseydim emin olun parmağımı bile kıpırdatmazdım
Şimdiden sonra artık iyice netleşince karar verirsiniz :)
Bu arada bir dahakine nohutları akşamdan ıslatırsınız :biggrinjester: Şakaydı sakın kızmayın:Angel_anim:

yasemin

Kayıtlı Üye
Komik olacak ama ben bunu bir yerde duydum ve yaptım yalnız nohutları unuttum ve yaktım.... Şimdi benim aşkımdan kapkara yanıyor mudur?:biggrinjester: Gerçekten sonuç ne oldu acaba?

zebill

Kayıtlı Üye
ya açıkcasını sölemek gerekirse ben şimdiye kadar hiç böle şeylere kalkışmadım ama bzler şamandan geliyormuşuz dedem dayım okuyarak çizerek siğil kurşun dökmek olsun yapıyorlar dediğim gibi kalkışmadım bu siteyi yeni keşfettim bende bişeyler yapmak istiyorum benim sevgilim var ama bi türlü evlenmiyoruz bişeyler ya çıkıyor ya bağlanmaktan korkuyor bi istiyor bi istemiyor ve seviyorumda arada kaldım yardım ederseniz sevinirm kendi başımada gördüklerimide yapmak istemiyorum bilmeden etmeden acil cvp....

pisi84

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese.
Uğruna nohut pişirdiğine pişman olan ve nohutları yumuşamayan 2 arkadaşım; harikasınız :)

Konuya gelince yazmadan edemedim. Yarasa kanı ile yapılacak büyüye tepkimi yazmak için buradayım şu an. Hayvanlardan ne istiyorsunuz.. Yazık, günah. Biz mi verdik canını da biz alıyoruz. Hiçbiri insan eliyle ölümü haketmiyor, çünkü tüm hayvanlar masum. Lütfen arkadaşlar denemeyin bunu.

Ben nohutun karabiberlisini yapmıştım 2005 yılında. Etkili sanırım, hala benden haber almak için deli divane ;)

aşk1

Banlı Kullanıcı
arkadaşım sırf peşimde koşsun diye büyü mü yapılırmış aferim :D

yarasayı gerçekten o yazıdan silsek ve kimse zarar vermese hayvana durduk yere :(

phusey

Kayıtlı Üye
ben de yarasayla olan büyü ile yazmak istedim. Pisi84 adlı arkadaşın yazısına katılıyorum, buna ek olarak, benim bildiğim, yarasa kuduz mikrobu taşıyan bir hayvan. eğer adamın yediğine içtiğine kanını karıştırırsanız adam kudurup gider... aşkından değil ama gerçekten adamı kudurtup öldürürsünüz, bu büyüde bir problem olmalı?

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
nohutlar yumuşamamış :D düdüklüye koysaydınız 15 dk kaya yumuşardı :D

AJA

Elit Üye
Değil 3 pamuk çekirdeği tarlasına yapsam tutmaz ben de :D

ahmet255

Kayıtlı Üye
Nohutları bi gün önceden suda bekletin yumuşarlar daha kolay pişer bence .