Bana yardım eder misiniz ?

semra

Kayıtlı Üye
Bayanım.. Bundan iki yıl önce öğrendiğim bir şey olmuştu. Üç tane cin ile birlikte yaşıyor muşum.. İnanmadım, Sonra rüyama girmeye başladılar. Dokundukları yerler ertesi gün bende felaket ağrı oluyordu. Benimle rüyamda konuşmaya başladılar.. Sanki gece çalışmışım gibi hemde çok ağır.. Namahrem rüyalar görüyordum. Rüyamda benimle konuşmaya başladılar. Mesela bir tanesi o zaman erkek arkadaşımdan ayrılmıştım sebeo bunlardı biliyorum çünkü kışkırtıyolardı beni.. Rüyamda onu sana getiririm ama benimle evlenirsen demişti.. Uyandım..Bir tanıdığımız vardı.. Onu aradık ailemle, ve o ip ile bağladım dedi.. Onu çok iyi tanıyorum Allah razı olsun bana çok yardımı oldu zerre kuruşta almaz.. Amcam dır kendisi..
Her neyse asıl konu şu; bir haftadır tekrar bir varlık musallat bedenime dokunuyor ve bunu daha önce yaşadığım için hissediyorum... Amcama ulaşamadım yurt dışında.. Sormak istediğim asıl soru şu ki; bu varlığın geldiğini hissettiğimde dualar okuyorum ayetel kürsi vs, hiç işlemiyor o bana dokunmasına devam ediyor. İki gündür anladığımı hissetti midir nedir bütün bedenim dokunduğu her yer ağrıyor. İğrenç rüyalar görüyorum. Işık açık olmadan uyuyamıyorum. Ürperti gibi dokunyor, sonra elektrik çarpması gibi bi çarpıyor ondan sonra uyku da haram oluyor. Karanlıktan korkuyorum çünkü gölgelerini görüyorum. Bu beni daha çok korkuttuğundan gece lambam hep açık oluyor.
Bir arkadaşıma söyledim. Onları Allah kovmuş. İnkar etmişler bir çok şeyi, diklenmişler bir ayet onları durdurmaz diyor.
Size yemin ediyorum bana yaklaştığında hemen duaya başlıyorum yatağıma giriyorum hemen korunma olarak ayetel kürsi nas felak 8 kere okuyorum ama yok işlemiyor onlar sanki daha çok hırslanıyor..
Başıma annem kuran kitabını koydu yaklaşmasın diye yine yok yine yaklaşıyor.
Benim ne yapmam lazım.. Neden bana çok musallat oluyorlar 2 yıldır rahattım şimdi tekrar başladı :( zor durumdayım
Bütün enerjimi alıyor, halsiz yorgun üzerine ağrılarla uyanıyorum. Yatağıma bedenim batıyor resmen :(

ahya

Kayıtlı Üye
Sevgili Sefer,
gecmis olsun diyorum, sizi cok iyi anliyorum. Siz onlari dua ile durduramazsiniz, isin ehline gitmenizi tavsiye ediyorum.
Size tavsiyem sevgili Yule ile kontaga gecmeniz olucak.

Sevgiyle

semra

Kayıtlı Üye
Evet bunu bu gece çok iyi anladım dua ile durmuyorlar.. İletişime geçmek için msj bırakırım umarım kabul eder kendisi.. Öneriniz için teşekkür ederim..

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Yaratıcı sence yarattığına söz geçiremez mi? Eğer okuduğun dua'dan etkilenmiyorsa dua , dua özelliğini yitirmiş midir ? Hayır. Bu nedenle piskolojik olabilir bu bak hani ilk paragrafı anladım başından böyle bir olay geçmiş lakin ki sen onun etkisinde kalmışsın bu olay piskolojik benim belki 4-5 tanıdığım oldu bu olayı yaşayan bayan gerçekten cok zor biliyorum.

Not : Birinle (insan) evlenirsen musallat olmayı kesiyorlar GENELLIKLE

semra

Kayıtlı Üye
Hissetmek, rüyada konuşmaları vs bunlarda psikolojik olamaz çünkü şahit oluyorsunuz bire bir... Evet en zor hatta çok zor bir şey bu durum. Allah düşmanıma vermesin.. İlk musallat olduklarında 2 yıl öncesine kadar benim evlenmeme izin vermiyorlardı.. Hatta birisine gittiğimde bir hoca bir tae onlardan çocuğun var demişti.. Rüyamda hepsini görüyordum benimle konuşuyorlardı.

repece

Kayıtlı Üye
''yaratıcı yarattığına söz geçiremez mi'' bu cümleyi çok düşünüyorum hemde çok.

nolcak şimdi evlensin mi

ahya

Kayıtlı Üye
Dua ile ayetel kürsü ile olacak isler degil bunlar, dualar sadece anlik birkac günlük sakinlik verir, o kadar.
Eger dua ile olmus olsaydi benim 12 yilim cöpe gitmezdi, haci, hoca, cinci hoca dolasmazdim ve simdi benim bir ton sorunum olmazdi.

semra

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dua işlemiyor yemin ederim size. Ben çok okuyorum ama o ben okudukça daha çok hırslanıyor.. evliliğin de çözüm olduğunu sanmıyorum eski oturduğumuz bir ev de komşumuz bir cinle evlenmiş kadın elinde bir yastık ve hep beyaz giyer oturduğu yere o yastık minder neyse onunla otururdu kadını zor kurtardılar. Ve evliydi kocası çok uğraştı en son kafayı yicekti ben hamileyim çocuğum var falan diyordu çok uğraştılar ama kurtardılar.. zor bir durum

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Öncelikle geçmiş olsun.Siz okuduğunuzu ve hiç bir faydası olmadığını yazmışsınız.Bunun sebebi mutlaka birşeyleri eksik yapmanızdandır.Okumaları eksiksiz okumanız gerekmektedir.Yanlış okursanız hem anlamı değişir hemde ters etki ile karşılaşabilirsiniz.Eğer tam okuyorum diyorsanız.O zaman kendinizde başka eksikler varmı ona bir göz atsanız iyi olur.
ALLAH yardımcın osun.

mysen13

Kayıtlı Üye
Bazi dualar Cinleri etkilemez etkilese bile duanin etkisi gectikten sonra tekrar gelir .Ehli bir medyuma gitmelisiniz Anladigim kadariyla uzun bir suredir var ve bir sure iyice karisinca artik medyumlar bile kurtarmakta zorlaniyor ve bazilari kurtaramiyor .Ozellikle omuzlarinizda bir agri vardir cunku genelde omuza girerler agirlik verirler yada kalbe girip ordan iyice yonetmeye baslarlar .
Sunu okursaniz kesinlikle bir sure yaninizdan kacaktir :La Havle Vela Kuvvete İlla Billlahil’Aliyyil’Azıym.”
ve Cin suresini arapca yazarsaniz ustunuzde tasirsaniz size dokanamazlar
Insallah kurtulursunuz Allah yardimcisiniz olsun

cecen

Kayıtlı Üye
Evet, Seher arkadaşım. Durumun gerçekten basit bir olay değil. Bunu ancak yaşayanlar bilir. Buradan bir şeyler tavsiye etmek, bir şeyler önermek kolay lakin; bu formun amacıda budur. Bilgi paylaşımı bazı arkadaşlarımızı sıkıntınıza cevap vermişler. Bildikleri kadarıyla Allah'a şükürler olsun, bu büyüklükte başıma bir olay gelmedi ama bende sadece şu bilgiyi paylaşmak istedim. Ayetel kürsi duasının faziletleri diye bir bilgi;

Ayetel Kürsi şer ve kötülükten korunmak niyetiyle okunur ve “vela yeuduhu hıfzuhuma ve hüvel aliyyül azim” kısmı arka arkaya 70 defa tekrar edilerek okunursa tehlike ve kötülük ortadan kalkar. Aynı okuma şekli cin ve şeytandan korunmak içinde uygulanır.
Sabah yataktan kalkıp abdestli bir şekilde 3 defa Ayetel Kürsiyi okuyan kişi akşama kadar; akşam namazının ardından 3 defa okuyan sabaha kadar şeytan cin ve insan şerrinden korunur. sadece bu bir kaç örnek bunlarıda denemeni tavsiye ediyorum Allah`u Teala inşallah acilen sizi bu sıkıntılardan kurtarır umarım hayatınızı geri kalan sürecinde bir daha böyle bir şeyle karşılaşmazsınız bir insan olaraktan durumunuza üzüldüm ve aklıma geldikçe sizin için dua edeceğim şimdiden şifa bulmanızı yüce Rabbimden dilerim sevgiyle kalın ayetel kürsi duasının faziletleri kısmı alıntıdır ama zaten bilmeyen yoktur bu duanın gücünü .

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
öncelikle ALLAH'u Teala yardımcın olsun benimde tecrübeme dayanarak şunları tavsiye edebilirim sana ben çok uzun yıllardan beri çektim ve şunu söyleyebilirim insanın inancı olmadan okudugu duanın yardımı olmaz önce inanman lazım birde korkdugunda anda şunu söylersen çok faydası olacaktır:ey allahın kulları bana yardım edin!" bunu korkdugun anda veya korkulu zamanlarda 3 kere yüksek sesle söylersen faydasını görürsün birde tuz ve sirke ile koruma yapabilirsin ayrıca cin şerrinden korunmak için 21 defa nas suresi okursan zararları dokunmaz ama akşam yatarken abdest alıp okursan daha çok faydası olur.derdi veren allah dermanınıda en kısa sürede vermesi dileğiyle kendinize iyi bakın

semra

Kayıtlı Üye
Önerilerinizi yapıcam arkadaşlar sağolun... Benim içimdeki inancı bilmeden yorum yapmayım beni tanımıyorsunuz. Bir çok insan var burada bu şekilde.. e tabi insanın birde başına gelmeyince mabal okumak kolay geliyor. Adına eksiklik deniyor adına inançsızlık deniyor. Bunlar çok yalnış şeyler.. Her cin kişiye bulaşınca o kişi inançsız mı oluyor alakasız.. Namazını kılan kuran okuyan birisiyim.. Ama insan olarak iradesi çok zayıf birisiyim... Bir bayan olarak hemde.. Tek yapabildiğim dua..

Evet, Seher arkadaşım. Durumun gerçekten basit bir olay değil. Bunu ancak yaşayanlar bilir. Buradan bir şeyler tavsiye etmek, bir şeyler önermek kolay lakin; bu formun amacıda budur. Bilgi paylaşımı bazı arkadaşlarımızı sıkıntınıza cevap vermişler. Bildikleri kadarıyla Allah'a şükürler olsun, bu büyüklükte başıma bir olay gelmedi ama bende sadece şu bilgiyi paylaşmak istedim. Ayetel kürsi duasının faziletleri diye bir bilgi;

Ayetel Kürsi şer ve kötülükten korunmak niyetiyle okunur ve “vela yeuduhu hıfzuhuma ve hüvel aliyyül azim” kısmı arka arkaya 70 defa tekrar edilerek okunursa tehlike ve kötülük ortadan kalkar. Aynı okuma şekli cin ve şeytandan korunmak içinde uygulanır.
Sabah yataktan kalkıp abdestli bir şekilde 3 defa Ayetel Kürsiyi okuyan kişi akşama kadar; akşam namazının ardından 3 defa okuyan sabaha kadar şeytan cin ve insan şerrinden korunur. sadece bu bir kaç örnek bunlarıda denemeni tavsiye ediyorum Allah`u Teala inşallah acilen sizi bu sıkıntılardan kurtarır umarım hayatınızı geri kalan sürecinde bir daha böyle bir şeyle karşılaşmazsınız bir insan olaraktan durumunuza üzüldüm ve aklıma geldikçe sizin için dua edeceğim şimdiden şifa bulmanızı yüce Rabbimden dilerim sevgiyle kalın ayetel kürsi duasının faziletleri kısmı alıntıdır ama zaten bilmeyen yoktur bu duanın gücünü .

Gelmesinde Allah düşmanıma vermesin okucam dediğiniz şekilde teşekkür ederim

Bazi dualar Cinleri etkilemez etkilese bile duanin etkisi gectikten sonra tekrar gelir .Ehli bir medyuma gitmelisiniz Anladigim kadariyla uzun bir suredir var ve bir sure iyice karisinca artik medyumlar bile kurtarmakta zorlaniyor ve bazilari kurtaramiyor .Ozellikle omuzlarinizda bir agri vardir cunku genelde omuza girerler agirlik verirler yada kalbe girip ordan iyice yonetmeye baslarlar .
Sunu okursaniz kesinlikle bir sure yaninizdan kacaktir :La Havle Vela Kuvvete İlla Billlahil’Aliyyil’Azıym.”
ve Cin suresini arapca yazarsaniz ustunuzde tasirsaniz size dokanamazlar
Insallah kurtulursunuz Allah yardimcisiniz olsun

Evet etkilemiyor bilmeyende anlamıyor anlatamıyorum.. Medyum çok güvendiğim kişiler yok ilerledi benim durumum çünkü dua okudukça hırslanıyorlar her gün dayak yiyorum sanki.. Cin suresini arkadaşım da söyledi üzerinde taşı diye bugün bir hoca var cami hocası ona annemle gidip yazdırıcam.. Her şeyi yapıcam artık mecburum. Kurtulmam lazım.

snm35

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımda yıllarca cin musallatıyla mücadele etmiş.O da senin gibi namaz kılan kuran okuyan bir kişi ama kurtulamamış.Gittiği bir hocanın yardımıyla kurtulmuş.Okuduğu dualar şu şekilde: Bir sürahi suya 70 ayetel kürsi, 8 felak,8 nas,8 fatiha,8 ihlas okuyup üflemiş ve bu suyu evinin bütün odalarına duvarlara kapılara serpmiş ve bir daha hiç eve yaklaşamamışlar.İnşallah faydası olur.

La-edri

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun, bütün hisslerinizi ve düsüncelerinizi red etmenizi tavsiye ederim, bu pisikolijik bir sey cin min bana musallat degil olamaz zaten cünki cinler ve insanlar arasinda bir evlilik birligi mümkün degildir tarzinda mantikli sonuclara sarilmanizi tavsiye ederim.Siz red etmez ve kabul edip korkularinizi büyüttükce isler sarpa saracak cünki.
Allah sifa versin

• Beğendim
Tepkiler: AJA

semra

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımda yıllarca cin musallatıyla mücadele etmiş.O da senin gibi namaz kılan kuran okuyan bir kişi ama kurtulamamış.Gittiği bir hocanın yardımıyla kurtulmuş.Okuduğu dualar şu şekilde: Bir sürahi suya 70 ayetel kürsi, 8 felak,8 nas,8 fatiha,8 ihlas okuyup üflemiş ve bu suyu evinin bütün odalarına duvarlara kapılara serpmiş ve bir daha hiç eve yaklaşamamışlar.İnşallah faydası olur.

Teşekkür ederim akşam yapıcam sürahiye okumaları umarım faydası olur çok isterim.

Gecmis olsun, bütün hisslerinizi ve düsüncelerinizi red etmenizi tavsiye ederim, bu pisikolijik bir sey cin min bana musallat degil olamaz zaten cünki cinler ve insanlar arasinda bir evlilik birligi mümkün degildir tarzinda mantikli sonuclara sarilmanizi tavsiye ederim.Siz red etmez ve kabul edip korkularinizi büyüttükce isler sarpa saracak cünki.
Allah sifa versin

Valla öyle büyük konuşmamak lazım bana bulaşmaz vs hiç belli olmuyor böyle şeyler.... Psikolojik dediğin durum sadece söylediğin şeylere bile kendin inanmandır.... Ne zaman kişi ne tür bir şeyle karşılaşacağını bilemez istediğin kadar kendinden emin ol. İstediğin kadar aklına getirme... Benim aklımda cin mi vardı hayır ama bulaştı ve kendisini bana hissettiriiyor... O varlığın gelip gecenin bi yarısı seni rahatsız etmesi ses görüntü yani gölgesi ve dokunması ürperti gibi üzerine elektrik çarpması gibi çarpması, iğrenç rüyalar zaten bitirir her şeyi buda psikolojik olamaz... Akıla getirilmemeli ama o kendini öyle bir güzel aklına düşürüyor ki şaşıyorsun...

AJA

Elit Üye
Sevgili Leadri o manada dememiş size :) Yani siz beyninizle kalbinizle size birşey olmayacağını düşünün ve inanın.Güç tamamen sizin elinizde.Yani olur cin musallat bana derseniz olur da işiniz de zorlaşır manevi gücünüzü iyice yitirirsiniz.Siz ondan güçlüsünüz bunu unutmayın.Size asla zarar veremez kendinize bunu kabul ettirirseniz o da kabul edicektir.Geçmiş olsun.

semra

Kayıtlı Üye
Aynı şeyleri tekrar etmek üzücü... İnanç insanın içindedir fakat bunu siz bilemezsiniz benim nasıl bir inanç içinde olduğumu... Bilmeden de inanç önemli demeniz ilginç.. Cin i aklınızdan bile geçirmiyorsunuz yani ben ama bulaşınca da göz ardı edilmiyor çünkü kendisini hissettiriyor ve huzursuz oluyorsunuz, istediğiniz kadar temkinli olun o bulaştıktan sonra her şey zor gelir olay bu......

forward 1905

Kayıtlı Üye
keşke 2 sen önce bunlardan kurutulurken musallat olma sebebinide öğrenseydiniz ve o hatayı tekrar yapmasaydınız açık vermezdiniz o zaman kale sağlam olurdu.bunlar durduk yerde musallat olmaz.tavsiye olarak yastığının altına cin mektubu yazıp koymanı öneriyorum.

semra

Kayıtlı Üye
keşke 2 sen önce bunlardan kurutulurken musallat olma sebebinide öğrenseydiniz ve o hatayı tekrar yapmasaydınız açık vermezdiniz o zaman kale sağlam olurdu.bunlar durduk yerde musallat olmaz.tavsiye olarak yastığının altına cin mektubu yazıp koymanı öneriyorum.

Tşk ederim sağolun bunu siz söyleyince bende sebebini aklımdan geçiriyordum.. Bir arkadaş zikir vs bir sürü onların bulaşabileceği şeyleri yazdı ama zikir ilgimi çekti... Namazdan sonra hep El vedud esmasını okuyordum.. 1000 defa okuyordum.. Zaten ilk bir kaç gün sıkıntılar oldu bende ona bağlamak istemiyorum ama iki haftadır böyleyim ve iki haftadır esmayı çekiyorum.. 1000 fazla mıdır bırakmam mı lazım onu da bilemedim...

Bir konuda bir arkadaşın msjı ilgimi çekti; çok zikrettiğiniz için yoğun enerji sizi rahatsız edebilir.Ve enerji çıkışı gerçekleştiği zamanda bazı parazit varlıkların dikkatini çekebilir. Codzombi isimli arkadaşın konudaki msjı bu.. Kendimle ilgi kurmaya başladım bu msjı okuyunca. :(