Yardımlarınızı,görüşlerinizi bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exorcist0600

Kayıtlı Üye
Arkadaslar sıze soyle anlatayım. Bi sevgilim var beni sevdigini soyluyor fakat ilgisi 0 ilgi yok. Buluşmuyor,çok az konuşuyor. İşleri dersleri oldugunu soyleyıp arkadaslarıyla takılıp konusuyor. Napabilirim?

AJA

Elit Üye
Ne mi yapabilirsiniz ? Unutun o kızı gitsin..

exorcist0600

Kayıtlı Üye
Ben kızım. Karşımdaki erkek.. Seviyorum malesef. Onun için bi çok şeyi göze aldım

AJA

Elit Üye
Pardon burdan cinsiyetinizi anlamak mümkün değil :) Tek taraflı sevginin manası hiç bir yerde kabul görmez ve platonik durumu da bana göre aşkın şizofrenisidir.Kendinize eziyet etmeyin,eğer arkadaşlarına zaman ayırıp size işim var diyorsa anlamıyormusunuz ? Sevmediğini kabul edip vazgeçiceksiniz.Burda bir sürü aşk büyüleri var uygulayın birini diyeceğim ama birine zorla kendinizi sevdirmek bana piskopatça geliyor.Hadi birini uyguladınız diyelim ,büyü yapmak bir sanattır :) Herkes resim çizemeyeceği gibi herkes büyü de yapamaz .Kalem elde kalınır.

Bende siz daha mantıklı bir yol deneyin ve onu etkileyecek şeyler yapın yada sevgisini kazanmaya uğraşın bir şekilde :)

memories

Kayıtlı Üye
Arkadaslar sıze soyle anlatayım. Bi sevgilim var beni sevdigini soyluyor fakat ilgisi 0 ilgi yok. Buluşmuyor,çok az konuşuyor. İşleri dersleri oldugunu soyleyıp arkadaslarıyla takılıp konusuyor. Napabilirim?

Sizi sevdiğini söyleyebilir veya zannedebilir.Sizin bilmeniz gereken şey ise o kişinin sizi sevmediği.Yapmanız gereken şey ona ilgisiz kalmak veya sebep belirtmeden bir an önce ayrılmak.İlişkiniz düzelecekse aldığınız bu kararla ancak düzelebilir.Bundan sonra yapılması gereken bir şey varsa bunu gerçekten seven insan yapacaktır emin olun.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

janet

Kayıtlı Üye
Acilen yardım etmeye geldim. :D
Ona kaybetme korkusu yaşatmamışsın. Seni ne yaparsa yapsın bir kenarda bekleyeceğini düşünüyor. İlgisi yoksa, yedeklerde bir yerdesin. Kaybetmek istemiyor, ama sırılsıklam aşık ta değil. Diğerlerinle yürütemediği ilişkilerin her bitişinde sana gelecek. Ve yeni bir ilişki kurduğunda da seni yine kenara itecek. Kendi hayatına odaklan, o yokmuş gibi davran. Karşına sevebileceğin biri çıkarsa, hiç düşünme ve şimdiki arkadaşını unut. O seni haketmiyor.

exorcist0600

Kayıtlı Üye
Bugün öğrendimki başka sevdiği varmış. O benim arkadaşımın eski sevgilisiydi. Onun için bi çok kişiyi karşıma almıştım. Çok pişmanım çok. Kimsenin yüzüne bakmaya yüzüm yok.

@Y$e

Kayıtlı Üye
Bugün öğrendimki başka sevdiği varmış. O benim arkadaşımın eski sevgilisiydi. Onun için bi çok kişiyi karşıma almıştım. Çok pişmanım çok. Kimsenin yüzüne bakmaya yüzüm yok.

Sevdiğin ve değer verdiğin için utanma. Bundan sonra hala onun yanında olursan utan. Kimse seni sevdiğin için suçlayamaz. Ama herkes seni hala onunla beraber olman durumunda suçlayacaktır.
Her kim olursa olsun ikili ilişkilerde her şey denge prensibiyle yürümeli. Eşit fedakarlık yapılmalı. Bundan sonra ne kadar seversen sev kimse için sana yaptığı fedakarlıktan daha fazlasını yapma. Erkekler şöyledir, böyledir demiyorum. İş kızlarda bitiyor bence.
Bak şöyle yaparsan aşık edersin de diyemem. Aşk biraz tinsel uyuma bağlı bence. Biri sana yalan söyleyip yine seni kandırabilir. Önemli olan bi daha bu kadar kendinden taviz vermemen. Şunu unutma denge prensibini unutmazsan kimse sana çantada keklik muamelesi yapmaz.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın exorcist0600;

Görünen o ki ya karşınızdaki kişi sizi sevmiyor ve artı olarak tabiri caizse hazırda bekleyen biri olarak görüyor. Kafanızda soru işareti kalmaması için sevgilinizle düşüncelerini paylaşabilir, hala aynı şekilde konuşuyorsa diğer üyelerimizin de söylediği gibi en mantıklısı şu an için unutmaya çalışmak olacaktır.

Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...