Şimdi Evlilik Vakti. :)

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...

Hepimizin en uygun zamanda harekete geçmek isteriz, işte astroloji bu alanda bizlere harika bir klavuz olmaktadır. Hele ki işin içine aşk ve evlilik gibi konular girdiğinde, işin ciddiyeti biraz daha artar. Astroloji size zamanın kalitesi hakkında harika bilgiler verir ve bu sayede doğru zamanda harekete geçebilmenize yardımcı olur.
Şimdi sizlere 2013 senesinde evlilik için en uygun tarihleri vereceğim, şimdiden bunları not almanızı tavisye ederim ..

Öncelikle, evlenecek olan gelin ve damat adayları cumartesi günlerine tarih almayın. Cumartesi günü Satürn günüdür ki ingilince olarak ismi de Saturday buradan gelmektedir. Satürn günleri atılan imzaların, kurulan ortaklıkların, evliliklerin tadı pek olmaz, tıkanıklıklar, sorunlar, problemler baş gösterebilir. Gerçi satürn sayesinde uzun ömürlü, temeli sağlamda olur gerçi ama en azından Satürn’ün iyi açılı zamanlarını tercih edin.
Ya da siz en iyimi gelin Venüs, Merkür, Güneş günlerinde evlenmek için imzalarınızı atın. Bunlar ise Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri. Bu günlerde evlenenlerin ilişkilerinde olası problemlerin üstesinden gelmeleri çok daha rahat olacaktır, evlliğin iletişim dinamiği düşmeyecek, evlilik zamanla keyif verici bir hal alacaktır..
2013 Senesi çin ise evlilik için burç bazında en uygun süreçler ise şu şekilde olacaktır;

Koç ve Terazi burçları ise 16 ağustos ile 11 eylül arasında ki süreç sizler için yılın en olumlu dönemi. Lakin aşk, romantizm ve sevgi gezegeni olan Venüs, evlilik yolunda adım atmak isteyecekleri harika bir şekilde destekleyebilecek.

Boğa ve Akrep burçları ise 2013 senesinde ilişkiler arenasında denenecekleri, testten geçecekleri bir süreç olacak, ilk evlilik yolunda adım atmak için önemli tarih 10 mayıs haftası bir diğer tarih ise 3 kasım haftası. Keza 11 eylül ile 7 ekim arası özellikle akrep ve yükselen akreplerin evlilik tarihi seçmelerinde ön planda tutması gereken günler.

Haziran ayına kadar ikizler-yay ve yükseleni bu olanlar, bu sürece kadar bolluk, bereket,şans ve talih gezegeni olan Jüpiter uzun süreli ilişkiler kurmak, evlenmek için gerçekten çok ama çok uygun zamanlar.

Yengeç - Oğlaklar ise haziran ve takip eden bir senelik süreçte evlenmek için harika etkiler altında olacaklar. Şans ve talih gezegeni olan Jüpiter yengeç burcunda ilerleyecek önceliği yengeçlere tanıyor olsa da oğlaklarda bu etkilerden yararlanacaklar. Fakat Jüpiter’in geri gideceği 7 kasım ve sene sonuna kadar olan süreci tercih etmemelerini tavsiye ederim…

Aslanlar –Kovalar ise 28 haziran -21 temmuz arası süreci değerlendirebilirsiniz, Venüs’ün aslan burcunda ki seyri gösterişli, dikkat çekici ve kalabalık düğün zamanlarına işaret etmekte. Bu tarihler arası yapacağınız düğün herkes tarafından çok daha konuşulabilir.

Başak –Balık buçları ise 22 Temmuz ile 17 ağustos arası dönemi değerlendirebilirler, evlilikleri bereketl, şanslı olabilecektir.

Evliik tarihi seçmeye çalışan arkadaşlar, Merkür’ün geri gideceği zamanlardan kaçınmanızı tavsiye ederim, özellikle 25 Haziran ile 21 Temmuz Arasında ; 20 Ekim ile 12 Kasım arasında evlilik için gün almayınız…

Alıntıdır.

Bu yaz tüm evleneceklere mutluluklar.

Sevgilerimle... :)

AJA

Elit Üye
Aşk tamam da evliliği tuturamadık yine :D Evleneceklere mutluluklar :)

estarabim

Kayıtlı Üye
Adamı bulayım, bir şekilde oturturum o nikah masasına zaten:)

Şaka bir yana, hayati kararlar alırken astrolojik öngörülerden yararlanmanın gereğine inanıyorum. Teşekkürler.

AJA

Elit Üye
Evlenicek erkeği buldukta burcu kaldı ayy :D He olucaksa da koç boğa yada balık olsun :D Akrep düşman başına :sifone:

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Bir kızla bir ömür geçirmek yerine, ömrümü insanlığa hizmete adamayı tercih ederim.
Kızlarda sorun yok yanlış anlamayın, sorun insanlıkta.

albus

Kayıtlı Üye
Ben evleneceğimi pek zannetmiyorum.
-Büyük konuşmak istemediğimden ihtimal anlamı kattım cümleye-

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sanırım ben evlenilecek erkeğim.Veya değilim.Şair ruhluyum ama çok güzel yemek yaparım.Ayrıca bebekleri severim ama ağlamadıkları zaman.Gezmeyi çok severim.Taliplerime sesleniyorum çok gezeriz.Evde durmayız hiç.

sun shine

Kayıtlı Üye
Evlenmek iş değil aslında, özellikle kadınlar için çok daha kolay ama asıl sorun evliliği sürdürmek :) Uzun yıllar aynı kişi, aynı ev, aynı şeyler... Herkesin yapabileceği iş değildir aslında. Bu yola çıkanlara Allah ve gezegenler yardım etsin inşallah :)

focus

Kayıtlı Üye
evlilik öyle ha deyince olmaz, nasipte kim varsa o gelir karşınıza,

burç uyumu olmalı ama akıl ve ruh uyumu dünya için tam şart.

birde cicim ayları var kısa sürer bu aylar sonra agustos böceği gibi duvara toslamalar başlar.

bütün olmanın zamana karşı yarışıdır evlilik, sanki beraber büyümek gibi yani bir agaç gibi bütünleşmek meyve vermek gibi.

evlilik güzeldir. aşkda güzeldir. ama sevgi bambaşka güzeldir.

ama sanal dünyada bunlar ne kadar gerçek o tartışılır.

burçlara gelince kalbiniz aklınız ve inancınız samimiyet burcunda birleşince evlenin derim.

aksi bir ömür hüsran ve acı olur.

saglıcakla ve ışıkla kalın.

AJA

Elit Üye
Evlilik bu Dünya şartlarında,mucizevi aşk öyküsü yada mucizevi bir yaşam tarzı geliyor bana :) Evlenenden çok ayrılan var.Tuhaf.Biz bekarlarda burca göre arayalım :D Allah herkese mutlu bir sevgi beraberliği versin,yoksa keramet belediye başkanının attığı imzada değil :D
Evlinin yuvası bekarın çenesini yordu bak :D