Hafıza silmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhr1990

Kayıtlı Üye
Bir kişinin hafızasından sadece kendimi ve benimle ilgili olan yaşanan herşeyi nasıl silebilirim ? Amacım hafızasını komple silmek yitirmesini sağlamak değil beni hiç tanımamış olsun istiyorum Bunun için herhangi bir uygulama var mıdır ? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Cevap verebilcek kimse yok mu?.s.

@Y$e

Kayıtlı Üye
En basit uygulamalar bile belli bir seviyeye geldikten sonra yapılabilir. Birinin hafızasını komple silmek istediğinizi söylüyorsunuz. Sizce bu mümkün mü? Eğer hafıza silebilecek kadar kuvvetli bir majisyen/cadı/büyücü varsa önünde saygıyla eğilmek lazım.
Hipnoz yöntemiyle ön yargıları kırmak vb. durumlar yapılabilir. Ama o da kişinin kendi rızasıyla gitmesi kaydıyla.
Bence siz o kişinin hafızasını silmeye çalışacağınıza, meditasyon çalışmalarıyla kendinizi rahatlatın. Ve kafanızdan bu düşünceyi çıkartın.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
karşı tarafın hafızasını komple silmek istemiyor yanlış okumuşsunuz..

bhr1990

Kayıtlı Üye
En basit uygulamalar bile belli bir seviyeye geldikten sonra yapılabilir. Birinin hafızasını komple silmek istediğinizi söylüyorsunuz. Sizce bu mümkün mü? Eğer hafıza silebilecek kadar kuvvetli bir majisyen/cadı/büyücü varsa önünde saygıyla eğilmek lazım.
Hipnoz yöntemiyle ön yargıları kırmak vb. durumlar yapılabilir. Ama o da kişinin kendi rızasıyla gitmesi kaydıyla.
Bence siz o kişinin hafızasını silmeye çalışacağınıza, meditasyon çalışmalarıyla kendinizi rahatlatın. Ve kafanızdan bu düşünceyi çıkartın.
Mesajı tekrar 'DİKKATLİ' okuyun . İyi forumlar.

Evet sadece kendimi çıkartmak istiyorum.. :/

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
O ruhun sizden öğreneceği bir şey varsa,hafızası silinse de gelir yeniden sizi bulur:)Alacak verecek halledilmeli,acı çekmekte üzülmekte öğrenmenin ve tecrübenin getirisi olabiliyor..Silinse de gene o yaşanacak gene oluşacak.Ancak birşeylerin tamamlandığını biliyor,hissediyor ve bu kişinin sizle ietişim kurmasından gelecekte de rahatsız olacağınızı,bir şekilde karşılıklı etkileşim halini kesmeyi düşünüyorsunuz "karmik bağları kesme" uygulaması yapın.İnancınızı bilmiyorum,ama bahsettiğim şey şifa enerjileri ile de yapılıyor maji ile de elbette dua ile de olanı vardır,lakin o kısmı size kalmış.

bhr1990

Kayıtlı Üye
Bana yardımcı olurmsnz o halde.. Bu uygulama ile beni hatırlamaycak mı yoksa hatırlar ama umursamaz mı nasıl bir çalışma bu lavander .s

arkadaşlar birde bir şey duydum yazmamayı düşündüm ama duramadım yine :Dsdfgh. Evrene mesaj yollayarak yani mektup yazarak ki ikiside aynı şey yukarıda bahsettiğin uygulamayı gerçekleştirebilirsin dediler mümkün mü bu ?

gümüş

Kayıtlı Üye
Bir kişinin hafızasından sadece kendimi ve benimle ilgili olan yaşanan herşeyi nasıl silebilirim ? Amacım hafızasını komple silmek yitirmesini sağlamak değil beni hiç tanımamış olsun istiyorum Bunun için herhangi bir uygulama var mıdır ? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Cevap verebilcek kimse yok mu?.s.

Sn bhr1990
Hafızadan kısmi bilgiyi(sizin varlığınız) tamamen çıkarmak hipnoz ve bir takım kimyasalların yardımı ile sadece çok uzman ellerde yapılabilir ama bunun için süjenin( yani o kişinin) üzerinde işlem yapılması gerekir ve gerçekçi olmak gerekirse hayatta 007 James Bond'vari bir rolünüz yoksa bu işlemi sizin için yapacak bir organ bulmanız mümkün değil. Fakat velev ki buldunuz, kısmi hafıza silme işlemi daimi olmayacaktır. Hafızada silme adı altında baskılanan bilgilerin bir süre sonra örnek koku , ses, vb gibi uyarıcı etkilerle dejavu sendromuna benzer şekilde çatlaklardan sızıp tekrar gün yüzüne çıktığına dair pek çok araştırma yazılı ve görsel olarak kitap ve filmlere bile konu olmuştur.
Yapabileceğiniz en güzel şey, kendinizi unutturmak ,sıradanlaştırmak ve önemsizleştirmektir.(Hatırlar ama umursamaz) Bunun için sevgili Lavender'in önerdiği karmik bağları kesme çalışmalarını deneyebilirsiniz,başlangıç olarak sitemizin haftalık ve tüm üyelere açık şifa çalışmaları var , niyetlenip,ona katılabilirsiniz.detaylar için forumda ki enerji okulu-çalışmaları kısmına bakınız.

Ek olarak: Flood kesinlikle yasaktır yani ard arda mesajlar atmak. mesajlarınızı yazarken ya lütfen zihninizi toparlayın ve söylemek istediklerinizi bir defada yazın veya ikinci mesaja ihtiyaç duyuyorsanız araya bir başkasının yazmasını bekleyiniz.
İyi forumlar

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bana yardımcı olurmsnz o halde.. Bu uygulama ile beni hatırlamaycak mı yoksa hatırlar ama umursamaz mı nasıl bir çalışma bu lavander .s

arkadaşlar birde bir şey duydum yazmamayı düşündüm ama duramadım yine :Dsdfgh. Evrene mesaj yollayarak yani mektup yazarak ki ikiside aynı şey yukarıda bahsettiğin uygulamayı gerçekleştirebilirsin dediler mümkün mü bu ?

Tamamen unutulmanın yolu yok bunu hem Sayın Gümüş belirtmiş hem de ben.Denildiği gibi sıradanlaşmak olabilir,yani o kişi durup durup sizi düşünmez,ha bir şey olur birgün ya şöyle de biri vardı acaba nasıldır şimdi?der geçer gider.Karmik bağları kesmek ayrı iyileştirme çalışmaları ayrıdır.İlk önce iyileştirmeyi deneyebilirsiniz,böylece aranızda süre gelen olumsuz akışı düzene sokabilirsiniz.Bunun için ben Usui reiki ile çalışıyorum(her iki yöntem için de)İnsiye olmanız gerekir.Bir de denemedim (çünkü ben milyonuncu çare olarak majiyi tercih ederim,ona kalana kadar binlerce akli yol ve şifalandırma yolu var) ancak elimde bir pagan ritüeli var karma kesmek için,fakat siteden bildiğim kadarıyla bu da size uygun değil.İslami olarak ben bir uygulama öneremem,yetkinliğim yok,haddim de değil:)Aslında ben ve Sayın Gümüş size ne yapabileceğinizi söyledik,araştırıp bu noktadan sonrasını siz kendiniz bulursanız ,en iyi çözüme ulaşmış olursunuz.

Sevgi ve ışıkla

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Yazmayı unuttum ama tahminimce siz sevdiğiniz kişiye büyük bir yanlış yapmışsınız(benim gibi..) ve bu yaptıklarınızı unutup size yeni bir şans vermesini istiyorsunuz..Ama bu çözüm değil..Aynı durum bana geldi..Her insan affedebilir siz sadece doğru zamanda özür dileyin..O size küsmesine rağmen siz ona yardım edin.. İleride düzelir..

gümüş

Kayıtlı Üye
Sn ozgurtimin bahsettiği gibi bir durumsa yahut karşı kişiye bir şekilde yara açmışsanız samimi bir özür ve helalleşme( tüm dinlerde) önerilen en sağlıklı yoldur
Affetme ve affedilme yani ;)

bhr1990

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar sevdiğime karşı çok büyük bir yanlış yaptım affetmiyor kendisi beni gururumdan geçipte özür dileyemedim bu sebepten istedim :D Yine de teşekkür ederim.

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Sizin bu istediğiniz şeyi istihbarat örgütleri onlarca yıldır her türlü teknikle yapmaya çalışıyor, başarılı olabiliyorlar mı? %0.0001

bhr1990

Kayıtlı Üye
arkadaşlar unutturma majisi var bu kadarda abartmayalım lütfen.. Ama ben bir müslümanım ve maji , büyü gibi uygulamalarda bulunmayı yanlış buluyorum bu sebepten herhangi bir tekniği olup olmadıgını sordum fikrinizi almak istedim yok diyorsanız ki yok böyle bir teknik dediniz büyüyede başvurmam zaten yoksa bunu için uygulama elbette var üstelik internet büyüleri ile değilde kişisel büyülerinize enerjinizi katarakta yapabilirsiniz benim bildiğim bu hiç birşey bilmiyor değilim üzerime gelmekten vazgeçseniz tepki aşamasına getirdiniz konuyu.. Lütfen rica ediyorum abartmayalım ben dostca bilgi edinme için sordum keşke sormasaydım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaşlar unutturma majisi var bu kadarda abartmayalım lütfen.. Ama ben bir müslümanım ve maji , büyü gibi uygulamalarda bulunmayı yanlış buluyorum bu sebepten herhangi bir tekniği olup olmadıgını sordum fikrinizi almak istedim yok diyorsanız ki yok böyle bir teknik dediniz büyüyede başvurmam zaten yoksa bunu için uygulama elbette var üstelik internet büyüleri ile değilde kişisel büyülerinize enerjinizi katarakta yapabilirsiniz benim bildiğim bu hiç birşey bilmiyor değilim üzerime gelmekten vazgeçseniz tepki aşamasına getirdiniz konuyu.. Lütfen rica ediyorum abartmayalım ben dostca bilgi edinme için sordum keşke sormasaydım

Onlarda size dostça söyledi.Tamam öyle bir maji,büyü vardır ama denildiği gibi başarılması zordur bunun inanç,enerji,imajine ister.
Arkadaşlar doğru dedi yani.Siz lavender'in karmik bağları koparma tekniğini yapabilirsiniz. :)

Onlarda size dostça söyledi.Tamam öyle bir maji,büyü vardır ama denildiği gibi başarılması zordur bunun inanç,enerji,imajine ister.
Arkadaşlar doğru dedi yani.Siz lavender'in karmik bağları koparma tekniğini yapabilirsiniz. :)

Amacım flood yapmak değil bir yeri yanlış yazmışım.

1.yer : başarılması zordur büyük inanç,enerji,imaji ister. olması lazım.

2. yer : Siz lavender'in dediği karmik bağları koparma tekniğini yapabilirsiniz. olması lazım . :)

Düzgün yazdım sanıyorum ama bazı kelimeleri atlıyorum . :)

@Y$e

Kayıtlı Üye

Yanlış anlamışsınız buradaki amacımız sizin üzerinize gelmek değil.
Ve "komple silmek" derken sizinle alakalı kısımları tamamen çıkartmanızı kast ettim, yanlış okuduğum için değil.
Bu cümleleri sarf etmemin nedeni durumun imkansızlığını dile getirmek biraz da.
Anladığım kadarıyla zaten uygulamalarımızı yanlış buluyorsunuz, o zaman sizin de bunları uygulamamanız gerekir.
Hiçbir tecrübeniz yok maji hakkında ve şimdiden hafıza silmeye çalışmak durumu imkansız hale sokuyor.
Yoksa asla, imkansız diye bir şey yoktur.
Ama gereken koşullar ve ortamlar hazırlandıktan sonra.
Zira unutturma majisinin olduğunu kimse inkar etmiyor.
Sadece bunun için çok fırın ekmek yemeniz gerekir.
Saygılarımla.

bhr1990

Kayıtlı Üye
Sağolun arkadaşlar yardım ve fikirleriniz için :) İyi forumlar .

Soru yanıtlandığı için kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...